killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969775
    killall
    Felhasználó

      figyelj, csak azert irok, hogy nehogy most en legyek itt a nagy szemet moderator, aki az off ellen van. termeszetesen kell off is, csak nem ilyen mertekben. erted, ide (ebbe a topicba) nehanyan azert jarnak, hogy porgessek a postok szamat. na ezert nemkellenek ezek a topicok. egy szakmai topicban is boven lehet kulturaltan offolni, sot, mondjuk hasonlitsd ossze a kocsma topicot ezzel. az szinten egy offtopic, megis a postok 90%-a vmilyen modon erdekfeszito, es nem ilyen csopogos „szeretlek edes” feeling.
      lenne ertelme ennek is, ha lenne valos alapja, es mondjuk gyermekes anyak helyett 2 20eves plazapicsa lenne itt a 2 csaj. akkor lenne realitasa az egesznek. de ilyen mondvacsinalt helyzetekert inkabb a chat.hu-ra, vagy hasonlo szinvonalas helyekre kell menni, nem pedig a linuxforumra…

      na en befejeztem az ideirast, nekem mindegy, hogy milyen mertekben csokken a linuxforum nivoja, mert sajnos nemtudok ellene mit tenni.

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969773
      killall
      Felhasználó

        a ) nem, csak idegel, hogy mar megint az offok vannak a topon
        b ) majd Te

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969771
        killall
        Felhasználó

          bizonybizony…
          nemeszem 2 hetig es megveszem nektek a linuxesalanyok.hu domaint…

          Hozzászólás: Progik telepítése #1971465
          killall
          Felhasználó

            1.

            1.A progit tömörítve húztad le? (ha igen csomagold ki valahova)
            2.Ha ez megvan nyiss egy terminált és lépjél bele a kicsomagolt könyvtárba
            3. írbe a terminálba ./configure
            4.Majd utána ./make
            5. utána írd be hogy su itt megkéredezi a root jelszavát írd be neki.
            6| írd be hogy ./make install
            7.majd exit

            és a progi felvan telepítveinnetõl használhatod.

            2.

            Nyogodtan rakd fel a neked tetszõ oprendszert mert a linux általában csinál egy boot menüt és ha a frissen telepített rendszer bootmenüjét használod suse esetében a grubot belefogja írni magába a többi oprendszered elérését…
            [align=right][snapback]82529[/snapback][/align]

            a make es a make install ele nemkell ./
            miert nem szolt senki emiatt?

            Hozzászólás: MSN+Hotmail = ? UHU Linux #1976198
            killall
            Felhasználó

              Próba: kmail
              smtp:
              default mindenhol OK.
              Eredmény: küldés=RENDBEN.
              pop:
              useraccount: beállítva
              jelszó: beállítva
              port = default (110)
              kiszolgáló: mail.hotmail.com
              Eredmény:
              „Nem sikerült csatlakozni a(z) mail.hotmail.com kiszolgálóhoz”
              :angry2:


              ??????WHY-WHY-WHY??????


              :angry2:
              [align=right][snapback]87482[/snapback][/align]

              mert fos. hasznalj evolutiont.

              Hozzászólás: Gitár program Linux alá #1976360
              killall
              Felhasználó

                A KGuitar-t már próbáltam telepíteni, de nem jött össze.
                Wine alatt kifogástalan a PTE?
                [align=right][snapback]87646[/snapback][/align]

                nekem az volt 🙂
                alsa es midi support kell hozza

                Hozzászólás: Gitár program Linux alá #1976357
                killall
                Felhasználó

                  a PTE muxik wine alatt.
                  amugy letezik egy KGuitar nevu cucc kde-hez, ezis vmi hasonlo.
                  en meg nem probaltam, jobban szeretek igazi gitaron jatszani ;>

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969761
                  killall
                  Felhasználó

                    Hozzászólás: kepernyokimelot hatternek #1976083
                    killall
                    Felhasználó

                      hogy hogy azt nemtom, de talan ha talalsz egy matrixos animalt gif-et, akkor azt betudod rakni 🙂

                      Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974266
                      killall
                      Felhasználó

                        killall:
                        „ezt nemtom mire erted. sajnos…”
                        hehe, olyanok vagyunk mint a hazasparok: hetente / havonta egyszer tuti osszeveszunk 😉
                        szoval ismet a teljes gondolatsor:
                        ugy ertettem, hogy te sokkal tobbszor vagy mustansag itt, mint en es joval tobb topickba nezel bele (ahogy a hozzaszolasaid listajat nezegtem),ezert ha ilyet latsz csapd mar le az illetot (post szerkesztes + fejmosas + link amit attam);
                        fellow
                        [align=right][snapback]87311[/snapback][/align]

                        yes, master!

                        (dehogy veszunk ossze 🙂 )

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 3,638