Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
figyelj, csak azert irok, hogy nehogy most en legyek itt a nagy szemet moderator, aki az off ellen van. termeszetesen kell off is, csak nem ilyen mertekben. erted, ide (ebbe a topicba) nehanyan azert jarnak, hogy porgessek a postok szamat. na ezert nemkellenek ezek a topicok. egy szakmai topicban is boven lehet kulturaltan offolni, sot, mondjuk hasonlitsd ossze a kocsma topicot ezzel. az szinten egy offtopic, megis a postok 90%-a vmilyen modon erdekfeszito, es nem ilyen csopogos „szeretlek edes” feeling.
lenne ertelme ennek is, ha lenne valos alapja, es mondjuk gyermekes anyak helyett 2 20eves plazapicsa lenne itt a 2 csaj. akkor lenne realitasa az egesznek. de ilyen mondvacsinalt helyzetekert inkabb a chat.hu-ra, vagy hasonlo szinvonalas helyekre kell menni, nem pedig a linuxforumra…na en befejeztem az ideirast, nekem mindegy, hogy milyen mertekben csokken a linuxforum nivoja, mert sajnos nemtudok ellene mit tenni.
a ) nem, csak idegel, hogy mar megint az offok vannak a topon
b ) majd Tebizonybizony…
nemeszem 2 hetig es megveszem nektek a linuxesalanyok.hu domaint…1.
1.A progit tömörítve húztad le? (ha igen csomagold ki valahova)
2.Ha ez megvan nyiss egy terminált és lépjél bele a kicsomagolt könyvtárba
3. írbe a terminálba ./configure
4.Majd utána ./make
5. utána írd be hogy su itt megkéredezi a root jelszavát írd be neki.
6| írd be hogy ./make install
7.majd exités a progi felvan telepítveinnetõl használhatod.
2.
Nyogodtan rakd fel a neked tetszõ oprendszert mert a linux általában csinál egy boot menüt és ha a frissen telepített rendszer bootmenüjét használod suse esetében a grubot belefogja írni magába a többi oprendszered elérését…
[align=right][snapback]82529[/snapback][/align]a make es a make install ele nemkell ./
miert nem szolt senki emiatt?Próba: kmail
smtp:
default mindenhol OK.
Eredmény: küldés=RENDBEN.
pop:
useraccount: beállítva
jelszó: beállítva
port = default (110)
kiszolgáló: mail.hotmail.com
Eredmény:
„Nem sikerült csatlakozni a(z) mail.hotmail.com kiszolgálóhoz”
:angry2:
??????WHY-WHY-WHY??????
:angry2:
[align=right][snapback]87482[/snapback][/align]mert fos. hasznalj evolutiont.
A KGuitar-t már próbáltam telepíteni, de nem jött össze.
Wine alatt kifogástalan a PTE?
[align=right][snapback]87646[/snapback][/align]nekem az volt 🙂
alsa es midi support kell hozzaa PTE muxik wine alatt.
amugy letezik egy KGuitar nevu cucc kde-hez, ezis vmi hasonlo.
en meg nem probaltam, jobban szeretek igazi gitaron jatszani ;>…
hogy hogy azt nemtom, de talan ha talalsz egy matrixos animalt gif-et, akkor azt betudod rakni 🙂
killall:
„ezt nemtom mire erted. sajnos…”
hehe, olyanok vagyunk mint a hazasparok: hetente / havonta egyszer tuti osszeveszunk 😉
szoval ismet a teljes gondolatsor:
ugy ertettem, hogy te sokkal tobbszor vagy mustansag itt, mint en es joval tobb topickba nezel bele (ahogy a hozzaszolasaid listajat nezegtem),ezert ha ilyet latsz csapd mar le az illetot (post szerkesztes + fejmosas + link amit attam);
fellow
[align=right][snapback]87311[/snapback][/align]yes, master!
(dehogy veszunk ossze 🙂 )
-
SzerzőBejegyzés