killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gitarosok figyelem! :) #1976734
    killall
    Felhasználó

      jah, kicsit elobb pofaztam, mint kellett volna 🙂
      de mar dolgozom a megoldason 🙂

      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972557
      killall
      Felhasználó

        joltetted kovi.
        en ezen felbuzdulva leszedtem krix notebook elado topicjat (mivel ugytudom, hogy mar reg eladta), de nem toroltem, hanem atraktam a linuxforum piac topicba.

        Hozzászólás: x + realtek 8201 help needed #1976717
        killall
        Felhasználó

          cat /etc/X11/XF86Config-4
          masold be.

          Hozzászólás: Suse linuxban progi telepítés #1976679
          killall
          Felhasználó

            mivel kernelforditast nem ajanlanek egy abszolut kezdonek (…), ezert inkabb egy uj disztro kiprobalasat ajanlom. pl. nezd meg az uhu 1.1.1-et, aminek a kernele annyira szetvan barmolva, hogy szinte mindent tamogat. probald ki, stb. nemkell leragadni egy disztronal. eloszor probalj ki minel tobbet, aztan donts, hogy melyik mellett maradsz.
            a „mondj le rola linux alatt” dolgot meg felejtsd el, az egy baromsag.

            Hozzászólás: Linspire (Lindows) #1976701
            killall
            Felhasználó

              hmm ez mi a rakot keres a debian topicban?
              atrakom a vegyes felvagottba, es linket sem hagyok…

              Hozzászólás: Modemparancsok+sz.. az egész #1976090
              killall
              Felhasználó

                1. angoltudásom=0
                2. Totál kínai
                [align=right][snapback]88076[/snapback][/align]

                eloszor is: atszerkesztettem a topic cimet. ilyen stilussal itt csak leleszel kopve.
                masodszor: az uhu tudasbazis magyarul van asszem, de nemaratana megtanulnod angolul, mivel az a szamitastechnika univerzalis nyelve.
                mar regota nem hasznalok modemet, de esetleg probalkozz az uhu tarcsazoval, az hotprimitiv, abszolut kezdoknek valo.
                com3 port linuxban a ttyS2.
                na csa’

                Hozzászólás: 333 Mz, 2.6.8 kernel fordítás utáni gond #1976526
                killall
                Felhasználó

                  passz, en mindig vanilla kernelt hasznaltam, es mindigis torekedtem a modulok teljes kiirtasara.
                  patchnek meg kizarolag a grsec-et.

                  Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974365
                  killall
                  Felhasználó

                    nincsmit 🙂

                    Hozzászólás: Hiányzik az installpkg #1976554
                    killall
                    Felhasználó

                      találtam egy setup.sh-t amivel elindul valami telepítõ a konzolban,de van vele pár gondom….
                      mondjuk hogy nem lehet benne uhu linuxot válsaztani….kipróbáltam a debian választásást…
                      a második az,hogy kér a telepítõ egy admin nevet,meg egy jelszót…a nevet engedi beírni,de a jelszóhoz nem ír semmit
                      és ha entereket nyomok rá meg a jelszó megerõsítésére,akkor meg kilép….
                      ja a progi amit telepítek a webmin . Nem tom számít -e.
                      [align=right][snapback]88036[/snapback][/align]

                      keress ra a webminre google-ben. ja es tanulj meg erthetoen fogalmazni, mert igy senki sem fogja erteni, hogy mit akarsz.
                      megegyszer irom: olvasd el a netikettet (javaslatok topic alatt van)

                      Hozzászólás: Heroes 3 #1975324
                      killall
                      Felhasználó

                        Köszi!
                        Valamennyire megnyugodtam. Ez egy lemezmellékleten van, úgyhogy nem tudom honnan lehetne letölteni. A gugliba beírtam, de kb. egy óra böngészés után sem találtam élõ linket.
                        Még majd keresgélek, de ha valaki tud egyet, megköszönném. (A fene sem gondolta, hogy ez ennyire komplikált lesz- mármint a letöltés).
                        [align=right][snapback]88037[/snapback][/align]

                        http://www.lokigames.com
                        talan meg muxik, reg neztem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 3,638