Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jah, kicsit elobb pofaztam, mint kellett volna 🙂
de mar dolgozom a megoldason 🙂joltetted kovi.
en ezen felbuzdulva leszedtem krix notebook elado topicjat (mivel ugytudom, hogy mar reg eladta), de nem toroltem, hanem atraktam a linuxforum piac topicba.cat /etc/X11/XF86Config-4
masold be.mivel kernelforditast nem ajanlanek egy abszolut kezdonek (…), ezert inkabb egy uj disztro kiprobalasat ajanlom. pl. nezd meg az uhu 1.1.1-et, aminek a kernele annyira szetvan barmolva, hogy szinte mindent tamogat. probald ki, stb. nemkell leragadni egy disztronal. eloszor probalj ki minel tobbet, aztan donts, hogy melyik mellett maradsz.
a „mondj le rola linux alatt” dolgot meg felejtsd el, az egy baromsag.hmm ez mi a rakot keres a debian topicban?
atrakom a vegyes felvagottba, es linket sem hagyok…1. angoltudásom=0
2. Totál kínai
[align=right][snapback]88076[/snapback][/align]eloszor is: atszerkesztettem a topic cimet. ilyen stilussal itt csak leleszel kopve.
masodszor: az uhu tudasbazis magyarul van asszem, de nemaratana megtanulnod angolul, mivel az a szamitastechnika univerzalis nyelve.
mar regota nem hasznalok modemet, de esetleg probalkozz az uhu tarcsazoval, az hotprimitiv, abszolut kezdoknek valo.
com3 port linuxban a ttyS2.
na csa’passz, en mindig vanilla kernelt hasznaltam, es mindigis torekedtem a modulok teljes kiirtasara.
patchnek meg kizarolag a grsec-et.nincsmit 🙂
találtam egy setup.sh-t amivel elindul valami telepítõ a konzolban,de van vele pár gondom….
mondjuk hogy nem lehet benne uhu linuxot válsaztani….kipróbáltam a debian választásást…
a második az,hogy kér a telepítõ egy admin nevet,meg egy jelszót…a nevet engedi beírni,de a jelszóhoz nem ír semmit
és ha entereket nyomok rá meg a jelszó megerõsítésére,akkor meg kilép….
ja a progi amit telepítek a webmin . Nem tom számít -e.
[align=right][snapback]88036[/snapback][/align]keress ra a webminre google-ben. ja es tanulj meg erthetoen fogalmazni, mert igy senki sem fogja erteni, hogy mit akarsz.
megegyszer irom: olvasd el a netikettet (javaslatok topic alatt van)Köszi!
Valamennyire megnyugodtam. Ez egy lemezmellékleten van, úgyhogy nem tudom honnan lehetne letölteni. A gugliba beírtam, de kb. egy óra böngészés után sem találtam élõ linket.
Még majd keresgélek, de ha valaki tud egyet, megköszönném. (A fene sem gondolta, hogy ez ennyire komplikált lesz- mármint a letöltés).
[align=right][snapback]88037[/snapback][/align]http://www.lokigames.com
talan meg muxik, reg neztem. -
SzerzőBejegyzés