killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974357
    killall
    Felhasználó
      Hozzászólás: Javaslatok #1967462
      killall
      Felhasználó

        nemakartam uj topicot nyitni, ezert ide irom. viszont ha nem lesz nagy visszhangja, akkor elkepzelheto, hogy nyitok ujat 🙂
        a lenyeg: tanga helyett hasznos infokat kene tartalmaznia annak a legfelso teruletnek.
        akar ott lehetne a kereso, hogy szerencsetlen ujaknak ne kelljen mar magyarazni..
        komolyan kezd zsibvasarra hasonlitani ez a lap. tanga, offtopic-hegyek, stb…
        itt mar minden van, csak az nincs, ami regen volt.
        boven jolenne az oldal felenel, vagy 3/4-enel egy „Linuxforum polo”” link, ami a crazybox site-ra mutat.
        mivel nem latok bele a hatterbe, ezert csak feltetelezni tudom, hogy a crazybox fizet a bannerert, azert van ilyen nagyonlathato helyen (ha ez nem igy van, akkor sorry).
        szoval nekem ez a velemenyem, ti mit gondoltok?

        Hozzászólás: Megjelent az UHU-Linux 1.2-beta1 (Paff) #1975945
        killall
        Felhasználó

          idezek:

          „A kezdo(kukac)uhulinux.hu a stabil UHU-Linux rendszert használók fóruma.”

          forras: http://uhulinux.hu/fresh?sid=OVVRRZBOPHWML…mode=art&id=488

          Hozzászólás: Slackware telepítés #1975847
          killall
          Felhasználó

            szerintem egy kicsit kopottak az emlékeid:
            bebutol a cd-rõl aztán írni kell neki egy „root” -ot majd „setup” és kezdõdik a telepítés…
            de hál istennek már vagy 3 hete nem kellett telepítenem
            😀  😀
            [align=right][snapback]87240[/snapback][/align]

            hat a kosza 1hetes slack-kaland ugylatszik nemnagyon maradt meg bennem 🙂

            Hozzászólás: Slackware telepítés #1975845
            killall
            Felhasználó

              md5sum -c file.iso

              legyenek egy konyvtarban.
              de ezt a setupos dolgot en nemertem… lehet, hogy en emlekszem rosszul, de semmit sem kellett irni…

              Hozzászólás: Slackware telepítés #1975839
              killall
              Felhasználó

                ha mar volt linuxod, akkor minek cfdisk?
                a telepitoban van beepitett particionalo.
                nalam is volt slack, semmifele setup-ot nemkellett irni, minden ment magatol.

                Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974259
                killall
                Felhasználó

                  igy sem. sosem billgateseztem..

                  Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974257
                  killall
                  Felhasználó

                    fellow:

                    „jo, ha tenyleg hallgatsz ram,akkor lenne egy keresem: a windows, microsoft, bill gates szavakkal kapcsolatos szojatekok nem olyan viccesek; szerintem ez (verbalis mittutodmenmi) nem illik egy linuxoshoz, foleg ha a lforum.hu moderatora; elmeletileg pont a mederatoroknak kene vmilyen peldat mutatni;
                    lasd: http://tldp.fsf.hu/HOWTO/Advocacy-hu/Advoc…hu-7.html”

                    ezt nemtom mire erted. sajnos…

                    Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974256
                    killall
                    Felhasználó

                      a pontozásos rendszer tényleg jó lenne, sajnos nem hiszem, hogy a motor lehetõséget rá. 🙁

                      // egy szakmai oldal fõoldalán talán nem fehérnemüket kellene reklámozni..
                      Nem lehetne egy oldalsó blokkba, esetleg a fórum belsejébe  – átszerkesztve?- benyomni?

                      üdv:
                      Tassadar
                      [align=right][snapback]86984[/snapback][/align]

                      egyetertek

                      killall
                      Felhasználó

                        gege, meg pczoli ritkabban van itt, mint fellow.. mindenkepp olyan kell, aki gyakran van itt.
                        pczoli-t annyira nemismerem, annyit tudok, hogy grafoman, gege lehetne moderator, ha gyakrabban lenne itt 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,471-1,480 / 3,638