Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nemakartam uj topicot nyitni, ezert ide irom. viszont ha nem lesz nagy visszhangja, akkor elkepzelheto, hogy nyitok ujat 🙂
a lenyeg: tanga helyett hasznos infokat kene tartalmaznia annak a legfelso teruletnek.
akar ott lehetne a kereso, hogy szerencsetlen ujaknak ne kelljen mar magyarazni..
komolyan kezd zsibvasarra hasonlitani ez a lap. tanga, offtopic-hegyek, stb…
itt mar minden van, csak az nincs, ami regen volt.
boven jolenne az oldal felenel, vagy 3/4-enel egy „Linuxforum polo”” link, ami a crazybox site-ra mutat.
mivel nem latok bele a hatterbe, ezert csak feltetelezni tudom, hogy a crazybox fizet a bannerert, azert van ilyen nagyonlathato helyen (ha ez nem igy van, akkor sorry).
szoval nekem ez a velemenyem, ti mit gondoltok?idezek:
„A kezdo(kukac)uhulinux.hu a stabil UHU-Linux rendszert használók fóruma.”
forras: http://uhulinux.hu/fresh?sid=OVVRRZBOPHWML…mode=art&id=488
szerintem egy kicsit kopottak az emlékeid:
bebutol a cd-rõl aztán írni kell neki egy „root” -ot majd „setup” és kezdõdik a telepítés…
de hál istennek már vagy 3 hete nem kellett telepítenem
😀 😀
[align=right][snapback]87240[/snapback][/align]hat a kosza 1hetes slack-kaland ugylatszik nemnagyon maradt meg bennem 🙂
md5sum -c file.iso
legyenek egy konyvtarban.
de ezt a setupos dolgot en nemertem… lehet, hogy en emlekszem rosszul, de semmit sem kellett irni…ha mar volt linuxod, akkor minek cfdisk?
a telepitoban van beepitett particionalo.
nalam is volt slack, semmifele setup-ot nemkellett irni, minden ment magatol.igy sem. sosem billgateseztem..
fellow:
„jo, ha tenyleg hallgatsz ram,akkor lenne egy keresem: a windows, microsoft, bill gates szavakkal kapcsolatos szojatekok nem olyan viccesek; szerintem ez (verbalis mittutodmenmi) nem illik egy linuxoshoz, foleg ha a lforum.hu moderatora; elmeletileg pont a mederatoroknak kene vmilyen peldat mutatni;
lasd: http://tldp.fsf.hu/HOWTO/Advocacy-hu/Advoc…hu-7.html”ezt nemtom mire erted. sajnos…
a pontozásos rendszer tényleg jó lenne, sajnos nem hiszem, hogy a motor lehetõséget rá. 🙁
// egy szakmai oldal fõoldalán talán nem fehérnemüket kellene reklámozni..
Nem lehetne egy oldalsó blokkba, esetleg a fórum belsejébe – átszerkesztve?- benyomni?üdv:
Tassadar
[align=right][snapback]86984[/snapback][/align]egyetertek
gege, meg pczoli ritkabban van itt, mint fellow.. mindenkepp olyan kell, aki gyakran van itt.
pczoli-t annyira nemismerem, annyit tudok, hogy grafoman, gege lehetne moderator, ha gyakrabban lenne itt 🙂 -
SzerzőBejegyzés