Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2. Miért nem megy a fórum automata moderációja???? a szlenget nem szûri!!!!
[align=right][snapback]87048[/snapback][/align]hat sztem elobb az engine-t kene kicsit osszevakarni, bar most lekopogom, de egesz jo. talan csabaek azota dolgoztak rajta.
tobbi moderator/admin ur? semmi riekson?blaci nalamis listas 🙂
ha meg 2-t kene irnom, akkor anonym es Bbt.Mondhatnám azt is kis debian-om van! 😀
[align=right][snapback]86937[/snapback][/align]ne tulozzunk azaert 🙂
csak a dpkg a kozos a kettoben 🙂ottvan az elso sorban 🙂
Amilyen jól indult ez a topic ,olyan lapos lett. 🙁 2 nap alatt az elsõ hozzászólás.
[align=right][snapback]86935[/snapback][/align]ennek a postnak rengeteg ertelme volt 🙂
Miért, Debian alatt nincsenek meg az F1-F12 ig az felületek?
E
[align=right][snapback]86836[/snapback][/align]nem, a futasi szintek masok, mint a tobbiben 🙂
ctrl-alt-f1
belepsz rootkent, es kiadod az init 3 parancsot.
ha ez nemmenne, mert mondjuk debiant hasznalsz, akkor egyszeruen lodd ki a dm-edet. killall kdm, killall gdm, killall xdm.
amelyiket hasznalod 🙂ok:), tali ott, vigyazz, moderator elott nezarogass 🙂
hihihi. na ez vicc volt, akkor lezarom en. irj majd, ha nemmegy vmi.majd nem,
ez megy, de ez nem
QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )
[align=right][snapback]86752[/snapback][/align][quote.=szerencsefia,2004. Sep. 28. – 22:26 ]
majd nem,ez megy, de ez nem
QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )
[align=right][snapback]86752[/snapback][/align]
[/quote.]a pontokat direkt azert raktam a quote moge, hogy lasd.
amugy quote gomb, aztan valaszol gomb.utolsó kérdés:
hogy tudom a szerzõt is idézni a hozzászólása mellé itt a fórumban?
pl: QUOTE(Guest @ 2004. Sep. 28. – 22:11 )
Nekem csak a szöveg idézése sikerül.
[align=right][snapback]86749[/snapback][/align]hm?
erre gondolsz? -
SzerzőBejegyzés