killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      2. Miért nem megy a fórum automata moderációja????  a szlenget nem szûri!!!!
      [align=right][snapback]87048[/snapback][/align]

      hat sztem elobb az engine-t kene kicsit osszevakarni, bar most lekopogom, de egesz jo. talan csabaek azota dolgoztak rajta.
      tobbi moderator/admin ur? semmi riekson?

      killall
      Felhasználó

        blaci nalamis listas 🙂
        ha meg 2-t kene irnom, akkor anonym es Bbt.

        Hozzászólás: x kikockasodik, ujraindul #1975687
        killall
        Felhasználó

          Mondhatnám azt is kis debian-om van! 😀
          [align=right][snapback]86937[/snapback][/align]

          ne tulozzunk azaert 🙂
          csak a dpkg a kozos a kettoben 🙂

          Hozzászólás: LibGL.so.1 #1975694
          killall
          Felhasználó

            ottvan az elso sorban 🙂

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969739
            killall
            Felhasználó

              Amilyen jól indult ez a topic ,olyan lapos lett. 🙁  2 nap alatt az elsõ hozzászólás.
              [align=right][snapback]86935[/snapback][/align]

              ennek a postnak rengeteg ertelme volt 🙂

              Hozzászólás: X kilövése #1975631
              killall
              Felhasználó

                Miért, Debian alatt nincsenek meg az F1-F12 ig az felületek?
                E
                [align=right][snapback]86836[/snapback][/align]

                nem, a futasi szintek masok, mint a tobbiben 🙂

                Hozzászólás: X kilövése #1975628
                killall
                Felhasználó

                  ctrl-alt-f1
                  belepsz rootkent, es kiadod az init 3 parancsot.
                  ha ez nemmenne, mert mondjuk debiant hasznalsz, akkor egyszeruen lodd ki a dm-edet. killall kdm, killall gdm, killall xdm.
                  amelyiket hasznalod 🙂

                  Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975561
                  killall
                  Felhasználó

                    ok:), tali ott, vigyazz, moderator elott nezarogass 🙂
                    hihihi. na ez vicc volt, akkor lezarom en. irj majd, ha nemmegy vmi.

                    Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975559
                    killall
                    Felhasználó

                      majd nem,

                      ez megy, de ez nem
                      QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )
                      [align=right][snapback]86752[/snapback][/align]

                      [quote.=szerencsefia,2004. Sep. 28. – 22:26 ]
                      majd nem,

                      ez megy, de ez nem
                      QUOTE(szerencsefia @ 2004. Sep. 28. – 22:22 )
                      [align=right][snapback]86752[/snapback][/align]
                      [/quote.]

                      a pontokat direkt azert raktam a quote moge, hogy lasd.
                      amugy quote gomb, aztan valaszol gomb.

                      Hozzászólás: Elszállt a terminal #1975557
                      killall
                      Felhasználó

                        utolsó kérdés:
                        hogy tudom a szerzõt is idézni a hozzászólása mellé itt a fórumban?
                        pl: QUOTE(Guest @ 2004. Sep. 28. – 22:11 )
                        Nekem csak a szöveg idézése sikerül.
                        [align=right][snapback]86749[/snapback][/align]

                        hm?
                        erre gondolsz?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 3,638