Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hehe, ez egy gaz funkcio. en szeretek csemegezni a regebbiekbol, ezert beallitottam a legregebbi idopontot, aztan reloadoltam es megint 30 nap.
adminok: ez GAZ, de nagyon!
tessek megoldani, hogy a beallitasok orzodjenek meg.Emberek!
Minden éjjel megfagy a fórum éjfél magasságában, nem jelentkzik be újra, semmoit nem tölt.
tegnap hozzászólást írtam, de elküldeni nem tudtam, (nem tötötte újra az oldalt). most néztem meg, ettõl függetlenül a hozzászólás megérkezett.
(viszont 0:45-ig nem tudtam elérni az oldalt…)
[align=right][snapback]85571[/snapback][/align]hja, egyszeruen katasztrofalis az engine. nemakarok senkit sem bantani, de sztem az 50% ezert nemjon vissza.
orankent kidob, nemmukodo skinek, nemmukodo funkciok vannak. en mar nemis szolok miattuk, annyiszor szoltam.
nemcsak ejfel korul van a leallas, hanem neha napkozben is eszrevettem, igaz az regebben es kevesszer volt. az ejfeli viszont folyamatos.
mielobb kikene ezeket javitani, mert tenyleg katasztrofa.
most operaval vagyok, _eddig_ jonak tunik, tehat nem dobott ki. viszont sima mozillaval es firefox-szal random idokozonkent kivag.
aztan hiaba jelolok ki egy uj skint, ha azt befrissitem, akkor rogton visszadobja az elsot. az idojaras blokkrol meg neis beszeljunk.
bocs a kifakadasert, mar regebben megkellett volna irni.ha most nekemjott a kifigurazas, akkor kosz, en mar kifejtettem kisbetunek, hogy az 5eves irc meg stb miatt irok igy, es senki kedveert nemfogok atterni masra. ha ez benszulott, hat akkor ezvan, tudom sajnalni, aki ezert kiakad 🙂
mindig kituno voltam nyelvtanbol, szoval baromira nemfog nekem rosszulesni, ha ezzel szivattok 🙂nemhasznaltam meg thunderbirdlevelezot, sot meg browsert sem.
levelezonek ajanlom az evolutiont, messzemenokig a legjobb gui-s cucc.
(mondjuk lehet, hogy nem a thunderbird hibaja, hanem az smtp-szolgaltatode. megkene nezned, hogy milyen kuldesi formakat tamogat, mert pl kep kuldese ascii modban eleg gazos 🙂 plane ha nagy keprol van szo)razoli:
ilyenkor, ha aztmondjak, hogy m$ termekeken gyakorolj, akkor kutya kotelesseguk ezt neked biztositani. ha azt mondjak, hogy otthon gyakorolj, akkor kutya kotelesseguk ezt neked otthonra is biztositani. ha felhozol egy alternativat (jelenesetben oo.org), amit ok nem fogadnak el, akkor megjobban kutyakotelesseguk biztositani a termeket.
ha nemtudjak ezt neked biztositani, akkor b*ssz*k meg, es lopd el nyugodtan.debian csomagbol? honnan szedted le a gnome 2.8-at debianhoz?
[align=right][snapback]86139[/snapback][/align]jogos kerdes 🙂
de sztem 2.6-ra gondolt.hmm, hat igen, envoltam a lama 🙂
de mondjuk jo, hogy ez most szobakerult. ha en nemvettem eszre, akkor tuti mas is lesz igy vele.
kosz 🙂a normal linuxforumon az uccso debian topic nekem aug 30-i. es csak egy oldalnyi cucc van. miert neked a 2 evvel ezelotti topicok is latszodnak?:)
jah, eszrevettem. de akkor az osszes topic mernem lathato itt?
passz, en guglizas kozben talaltam meg 🙂
gondoltam kozkinccse teszem, mert van benne par jo szosszenet 🙂 -
SzerzőBejegyzés