killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972552
    killall
    Felhasználó

      meg mielott flame-be hajlana ujra a „miert szidjak a suset” topic, lezartam.

      Hozzászólás: Miért szidják a susét ? #1958803
      killall
      Felhasználó

        oks, en meg lezarom 🙂
        udv.

        Hozzászólás: Xfce4: probléma kilépéskor #1975387
        killall
        Felhasználó

          probald ctrl-alt-bckspc-el.
          nekem nincsis kijelentkezes gombom 🙂 direkt eltavolitottam.
          a masik kerdes. milyen dm-et hasznalsz?
          xdm-mel nemhinnem, hogy lenne problema.

          Hozzászólás: ADSL probléma #1975352
          killall
          Felhasználó

            adsl-start

            ha nemmegy, akkor adsl-setup

            Hozzászólás: Nvidia telepítés internet nélkül #1975372
            killall
            Felhasználó

              annyi az egesz, hogy a drivert nv-rol, nvidiara ird at XF86Config-ban. aztan restartx.

              Hozzászólás: user/password #1975366
              killall
              Felhasználó

                csinald siman:

                adduser usernev

                utana magatol rakerdez a jelszora. debian alatt legalabbis…

                Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974250
                killall
                Felhasználó

                  szerinted en mit mondtam?

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969717
                  killall
                  Felhasználó

                    tokeletesen jol mondod, lustasagbol irok igy. papiron kezzel meg ekezetet is hasznalok 🙂
                    mindenesetre feleslegesnek tartom a tema tovabbi taglalasat. aki nemerti meg, amit irok, az ugy jart.

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969712
                    killall
                    Felhasználó

                      ugy irom, hogy mondom. pl azt hogy nemtudom, azt igy mondom, nemugy, hogy nem_tudom.
                      a nemugy-ot is egybemondom:) sot, az egybemondomot is. 🙂
                      bocs, de kompromisszumkeptelen vagyok 🙂
                      ilyen trivialis dolgokban mindenkepp. az meg, hogy mit hisztek, nemnagyonerdekel 🙂
                      nincs harag egyebkent 🙂

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969710
                      killall
                      Felhasználó

                        tudomhogykellhelyesenirni, demegsemirokugymerezigyjolesik. 🙂
                        ja es vizsla: nem esik baromira rosszul, de ha te ezthiszed, akkor legy boldog ezzel a tudattal 🙂
                        az egyeduli ok, amiert postoltam, az kisbetu volt, mert o mar egyszer megjegyezte nekem 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,638