Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
meg mielott flame-be hajlana ujra a „miert szidjak a suset” topic, lezartam.
oks, en meg lezarom 🙂
udv.probald ctrl-alt-bckspc-el.
nekem nincsis kijelentkezes gombom 🙂 direkt eltavolitottam.
a masik kerdes. milyen dm-et hasznalsz?
xdm-mel nemhinnem, hogy lenne problema.adsl-start
ha nemmegy, akkor adsl-setup
annyi az egesz, hogy a drivert nv-rol, nvidiara ird at XF86Config-ban. aztan restartx.
csinald siman:
adduser usernev
utana magatol rakerdez a jelszora. debian alatt legalabbis…
szerinted en mit mondtam?
tokeletesen jol mondod, lustasagbol irok igy. papiron kezzel meg ekezetet is hasznalok 🙂
mindenesetre feleslegesnek tartom a tema tovabbi taglalasat. aki nemerti meg, amit irok, az ugy jart.ugy irom, hogy mondom. pl azt hogy nemtudom, azt igy mondom, nemugy, hogy nem_tudom.
a nemugy-ot is egybemondom:) sot, az egybemondomot is. 🙂
bocs, de kompromisszumkeptelen vagyok 🙂
ilyen trivialis dolgokban mindenkepp. az meg, hogy mit hisztek, nemnagyonerdekel 🙂
nincs harag egyebkent 🙂tudomhogykellhelyesenirni, demegsemirokugymerezigyjolesik. 🙂
ja es vizsla: nem esik baromira rosszul, de ha te ezthiszed, akkor legy boldog ezzel a tudattal 🙂
az egyeduli ok, amiert postoltam, az kisbetu volt, mert o mar egyszer megjegyezte nekem 🙂 -
SzerzőBejegyzés