killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939566
    killall
    Felhasználó

      az elejerol vegigolvastam..
      hat inkabb nemmondok semmit.

      Hozzászólás: KDe vagy Gnome? #1975129
      killall
      Felhasználó

        xfce

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972548
        killall
        Felhasználó

          ujabb mplayertopic kerult be a kozosbe

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972547
          killall
          Felhasználó

            sztem a kocsma boven eleg volt, ott meg az offolas is szinvonalas volt..
            na mindegy… mindenesetre ez a 11k latogatottsagu linux es a lanyok mar kezdi szurni a szemem.

            Hozzászólás: Milyen disztribúciót tegyek fel? #1975139
            killall
            Felhasználó

              uhu 1.0 vagy 1.1-et ajanlok kezdesnek.
              msnezni termeszetesen lehet: http://amsn.sourceforge.net

              Hozzászólás: Slackware + forgatott kernel + tv… #1974616
              killall
              Felhasználó

                probald meg direktbe forgatni bele mindent. a hanggal gond lehet, hogy mind az oss-t, mind az alsa-t beleraktad. na ez nemmegy, vagy egyik, vagy masik (alsa szebb hangot ad imho, meg nem serceg, stb).
                a kartyara rakeresek most 🙂

                Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963503
                killall
                Felhasználó

                  man fstab, ezis fontos.

                  Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974247
                  killall
                  Felhasználó

                    kovi:

                    teljesen egyetertek az offal kapcsolatos gondolataiddal, nezz majd be az admin topicba, oda irtam 2 napja (osszevonas). igazabol engem is idegesit az, hogy az offok a leglatogatottabbak, es igy tulajdonkeppen a szakmai szinvonal csokken (ezt vmelyik offban kifejtettem).
                    en pl. nem azert jarok ide, hogy filozofiai eszmefuttatasokat, vagy ertelmetlen udvarlasokat olvasgassak (linux es a lanyok). jo, mondjuk a 10k-ban az en 5 postom is bennevan, de akkoris.
                    szoval teljes mertekben egyetertek. a linuxforumot visszakene terelni szakmai forumma, mert itt ez a lenyeg. a tudasom hatalmas szazalekat itt szereztem, es nemhinnem, hogy egy most erkezo kisebb tudasu egyen ugyanezt eltudna erni. ez elegge kiakaszto.
                    jolenne, ha minden moderator es admin megnezne, amit oda irtam, mert lehet, hogy egy borult pillanatomban ugydontok, hogy hoppa bocsi, de lezarom a linux es a lanyokat. es akkor a sok offolo mehet segiteni a kezdo uhusoknak 🙂
                    naennyi.

                    Hozzászólás: KMAIL gond! #1973252
                    killall
                    Felhasználó

                      evolution a legjobb guis levelezocucc.

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 + 2.6.8.1 es kernel #1975112
                      killall
                      Felhasználó

                        kettohathet rulz ;>

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 3,638