Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az elejerol vegigolvastam..
hat inkabb nemmondok semmit.xfce
ujabb mplayertopic kerult be a kozosbe
sztem a kocsma boven eleg volt, ott meg az offolas is szinvonalas volt..
na mindegy… mindenesetre ez a 11k latogatottsagu linux es a lanyok mar kezdi szurni a szemem.uhu 1.0 vagy 1.1-et ajanlok kezdesnek.
msnezni termeszetesen lehet: http://amsn.sourceforge.netprobald meg direktbe forgatni bele mindent. a hanggal gond lehet, hogy mind az oss-t, mind az alsa-t beleraktad. na ez nemmegy, vagy egyik, vagy masik (alsa szebb hangot ad imho, meg nem serceg, stb).
a kartyara rakeresek most 🙂man fstab, ezis fontos.
kovi:
teljesen egyetertek az offal kapcsolatos gondolataiddal, nezz majd be az admin topicba, oda irtam 2 napja (osszevonas). igazabol engem is idegesit az, hogy az offok a leglatogatottabbak, es igy tulajdonkeppen a szakmai szinvonal csokken (ezt vmelyik offban kifejtettem).
en pl. nem azert jarok ide, hogy filozofiai eszmefuttatasokat, vagy ertelmetlen udvarlasokat olvasgassak (linux es a lanyok). jo, mondjuk a 10k-ban az en 5 postom is bennevan, de akkoris.
szoval teljes mertekben egyetertek. a linuxforumot visszakene terelni szakmai forumma, mert itt ez a lenyeg. a tudasom hatalmas szazalekat itt szereztem, es nemhinnem, hogy egy most erkezo kisebb tudasu egyen ugyanezt eltudna erni. ez elegge kiakaszto.
jolenne, ha minden moderator es admin megnezne, amit oda irtam, mert lehet, hogy egy borult pillanatomban ugydontok, hogy hoppa bocsi, de lezarom a linux es a lanyokat. es akkor a sok offolo mehet segiteni a kezdo uhusoknak 🙂
naennyi.evolution a legjobb guis levelezocucc.
kettohathet rulz ;>
-
SzerzőBejegyzés