killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968213
    killall
    Felhasználó

      az uhulinux egy jo rendszer, magam is sokaig hasznaltam. viszont az egesz megkozelitese, az oldal, a fejlesztok nemtorodomsege, es az egesz rendszer divatorientaltsaga elegge negativ iranyba tolja el az osszkepet.
      rengeteg frappans nev van, pl a nemmtommosthirtelen a nevet live linux, ami szinten magyar es a mandrake-en alapszik.
      tehat csak azert, mert .uhu csomagok vannak a rendszerben, meg nemkell uhu-livenak hivni.
      ennyi erovel akar a mandrake lehetne a redhat1, a suse meg a redhat2.
      ha egy csekely tamogatast adna az uhulinux ceg a livenak (akar egy gesztus, hogy kiraknak egy linket a naponta ezerszer frissitett hiperszuper oldalukra „he bazdmeg, koszi” celzattal), akkor mar egy kis ertelme lenne uhunak hivni a disztrot.
      kb ennyi a hozzafuznivalom..

      Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968210
      killall
      Felhasználó

        a 2.2 mar kijohetne akar masneven is 🙂

        Hozzászólás: nem megy az x #1974725
        killall
        Felhasználó

          5 floppys debiannal nem talalkoztam meg, de gondolom majd fellow idenez 🙂

          Hozzászólás: nem megy az x #1974722
          killall
          Felhasználó

            passz akkor….
            nyilvan a vmware miatt van a dolog. tedd fel elesben.

            Hozzászólás: macromedia for Linux #1927566
            killall
            Felhasználó
              Hozzászólás: nem megy az x #1974720
              killall
              Felhasználó

                a use fbdev-et kommentezd ki.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969663
                killall
                Felhasználó

                  psychotic waltz, yes, stb… igen, ezeket kihagytam 🙂
                  LTE-tol a universal mind-ot tanulgattam regebben 🙂
                  az eleje ment is normal tempoban 🙂
                  ahh, nemkell le a sombrerot, mivel 11 ev alatt csak a hulye nemtanul meg normalisan gitarozni ;>

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969659
                  killall
                  Felhasználó

                    Kata:
                    „A progrock-õrült barátommal is voltak néha nzeteltéréseink, mert õ kielemezte, hogy mi miért tetszik neki, én meg eccerû elmeberendezkedésemmel csak annyit tudtam mondani, hogy „ez tetszik”, „ez nem jó”…”

                    miket hallgat?
                    en nagy dream theater, kansas, dixie dregs, king crimson, pink floyd rajongo vagyok 🙂
                    es muvelem is a mufajt ;>

                    Hozzászólás: az fstab-rol atfogoan #1974916
                    killall
                    Felhasználó

                      man fstab (ez angol)
                      utana tanulj meg angolul, mert igy semmire sem fogsz menni a szamitastechnikaban.
                      ha lusta vagy, akkor letoltod a jdictionary-t, es kiszotarazod azokat a szavakat, amiket, amiket nemtudsz.
                      de angoltudas nelkul sajnos halott a dolog.
                      erdemes meg paca alairasaban korulnezned..

                      Hozzászólás: Nem mountol a cdrom normálisan #1974895
                      killall
                      Felhasználó

                        a supermounttol szabadulj meg, mivel csak bajt okoz, viszont semmi jot.
                        a grub ezerszer jobb bootloader, mint a lilo.
                        hasznalj normalis disztrot ;>

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 3,638