Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az uhulinux egy jo rendszer, magam is sokaig hasznaltam. viszont az egesz megkozelitese, az oldal, a fejlesztok nemtorodomsege, es az egesz rendszer divatorientaltsaga elegge negativ iranyba tolja el az osszkepet.
rengeteg frappans nev van, pl a nemmtommosthirtelen a nevet live linux, ami szinten magyar es a mandrake-en alapszik.
tehat csak azert, mert .uhu csomagok vannak a rendszerben, meg nemkell uhu-livenak hivni.
ennyi erovel akar a mandrake lehetne a redhat1, a suse meg a redhat2.
ha egy csekely tamogatast adna az uhulinux ceg a livenak (akar egy gesztus, hogy kiraknak egy linket a naponta ezerszer frissitett hiperszuper oldalukra „he bazdmeg, koszi” celzattal), akkor mar egy kis ertelme lenne uhunak hivni a disztrot.
kb ennyi a hozzafuznivalom..a 2.2 mar kijohetne akar masneven is 🙂
5 floppys debiannal nem talalkoztam meg, de gondolom majd fellow idenez 🙂
passz akkor….
nyilvan a vmware miatt van a dolog. tedd fel elesben.a use fbdev-et kommentezd ki.
psychotic waltz, yes, stb… igen, ezeket kihagytam 🙂
LTE-tol a universal mind-ot tanulgattam regebben 🙂
az eleje ment is normal tempoban 🙂
ahh, nemkell le a sombrerot, mivel 11 ev alatt csak a hulye nemtanul meg normalisan gitarozni ;>Kata:
„A progrock-õrült barátommal is voltak néha nzeteltéréseink, mert õ kielemezte, hogy mi miért tetszik neki, én meg eccerû elmeberendezkedésemmel csak annyit tudtam mondani, hogy „ez tetszik”, „ez nem jó”…”miket hallgat?
en nagy dream theater, kansas, dixie dregs, king crimson, pink floyd rajongo vagyok 🙂
es muvelem is a mufajt ;>man fstab (ez angol)
utana tanulj meg angolul, mert igy semmire sem fogsz menni a szamitastechnikaban.
ha lusta vagy, akkor letoltod a jdictionary-t, es kiszotarazod azokat a szavakat, amiket, amiket nemtudsz.
de angoltudas nelkul sajnos halott a dolog.
erdemes meg paca alairasaban korulnezned..a supermounttol szabadulj meg, mivel csak bajt okoz, viszont semmi jot.
a grub ezerszer jobb bootloader, mint a lilo.
hasznalj normalis disztrot ;> -
SzerzőBejegyzés