Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hogy a temahoz is szoljak: letezett regen egy RAV antivirus nevu cucc, ami szakasztott NAV volt linuxos kivitelben. asszem azota mar shw lett, de azert erdemes utananezni.
Nos egy ilyet találtam, egy linux fórumon, angolul, hogy ue. volt a nyomora. Agusztusi topic volt…nem kapott értelmes választ.. 🙁
Amúgy próbáltam…semmi olyan ami segít
[align=right][snapback]85468[/snapback][/align]holnap megnezem neked, ha eszembejut, de most eleg faradt vagyok az ilyesmihez 🙂
🙁
szegeny stohl buci 🙁 :unsure: :unsure: :unsure:„figyelem, most extra ékzetetkkel és korrekt irasjelekkel!”
a topickban nincs k 🙂
topic
(hehehe megne sertodj, de nemhagyhattam ki 🙂 )szerk:
5. ne hagyj félbe topickot; ha megoldódik a probléma – írd le hogyan, ha nem – írd, hogy mit probáttál és
… csak a hardkopizo adminok figyelmebe… ha egyaltalan ideneznek 🙂
a kep szekciot mindenkepp csinald meg 🙂
igazabol vmikor feleve jottem ra, hogy par honap alatt a retekklub kb 6-7 vonatos akciofilmet adott le
kezdve a szaguldo erodtol a rohano csapason at a mittudomenmiig 🙂
amugy unokatesommal irtunk ilyen egymondatos jellemzeseket, pl:
steven seagal: fekete ingben van es mindenkit lefejel
brusz vilisz: feher, de koszos-veres atletaban egyedul lelo 100 embert
stbstb 🙂wikivel baratkozni fogok 🙂
teddfel eles rendszernek 🙂
a vmware-ben csak gagyi beepitett hardverek vannak, talan azis lehet a baj. kommentezd ki a load pex5-ot az xf86config-4 -ben. szolj, hogy megy-e igy 🙂google nemsegitett?
irdbe a kartya tipusat, meg hogy kernel 2.6
tuti kidob par talalatot.fellow:
„nkabb ezt neznek mint a sok szemetet a kereskedelmiken…
jo hogy van filmmuezum a jo kis regi filmeknek, meg minimaxon adnak regi rajzfilmeket;”jah, televan c-kategorias „dolflundgrenes” akciofilmekkel 🙂
neha azert van kivetel, pl. ma a diehard 1, ami alapfilm, bruszvilisz rulz ;>
(mondjuk nemneztem, mert suli volt, de lattam vagy 20x)„ja tom&jerry alapvetes;
scooby regen nem ertettem, de idovel erik az ember ;-)”en mar a 90-es evek elejen is neztem a nemet rtlen, persze alig ertettem belole vmit 🙂
viszont utana jott a „marvel univerzum”, amiben volt spiderman, incredible hulk, masters of the universe… ahh regi szepidok 🙂„50,5% nem eleg? 😉
ne feljtsetek: nem csaltak a valasztason! hiszen gazaremeles se volt ;-)”lol, jah 🙂
egyik nagyonkozeli ismerosom ottvolt f@!dsz tagkent az egyik szavazohelyen (most direkt nemirom, hogy ki, secure szempontbol) szal nemis lehetett csalas, legalabbis ott 🙂„legelso az nagyon bejott nekem; ez a v”’ger dolog hatalmas otlet volt;”
egyetertek 🙂„http://en.wikipedia.org/wiki/CSI:_Crime_Scene_Investigation
viasat3mon megy „hajszinezok” neven, ma is volt;
elsore nem jott be, de nem rossz sorozat: jok a szereplok (szemlyiseguk van), csavarosak a esetek (deazert 45 perc alatt be kell fejezni ,-), meg erdekes a nyomozas menete;
hat, ez tsizta noklapja lett, de tenyleg jo kis sorozat;”
annyit irod ezt a wiki-t, hogy mostmar renezek 🙂
„hajszinezok” – lol, neha megnezem a helyszineloket, de azert az xaktak vhogy jobban a szivemhez nott 🙂pomm: 2.6.7 eleg jonak tunik, hasznald azt. en egy kisse lebutottott 2.6.7-grsec-et hasznalok atnevezve, ezzel szivtam mar napok ota 🙂
de regebben mar volt 2.6.7-em es tenyleg jo.
a 2.6.8 egy bugos verzio. hasznald ra a 2.6.8.1 patchet.
magyar howto a patchelesrol:
http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=Li…_patchel%C3%A9sde sztem maradj a 2.6.7-nel.
jaja, kisvakon, kocskasfulu, pumukli, …
a mai fiatalok azt sem tudjak, hogy mik ezek, nekunk megis klasszikusak ;>
imho eset a szinvonal; akkor volt jo, amig 2 stupid dogs, cow & chicken, justice friends meg hasonlo agyatlan hulyesegek mentek; foleg cow & chicken volt coolsag; a mai musorok mar tul bonyolultak, multkor is neztem fel percig a hemant, es nagyon nem jott be;
bar courage meg … time squad(?) egesz jo;
dexter se olyan mar mint regen…van benne sok igazsag, de azert a tomesjerry, scooby-doo, gadgetboy, stb, azert meg ottvannak 🙂
„hirtv (aki erti, erti)”
sokan vagyunk 😉de nem elegen ;>
„viasat3 (csak az xaktak meg a startrek miatt)”
nekem orgininal, nextgen meg voyager (foleg utobbi) agyon bejott, de ezek az ujak (deepspace, enterprise) imho mar eroltetettek; nagyon erotetettek; ha van egy kis szabad savszeleseged, akkor hagycs ra a fireflyra, mert nagyon jo kis sorozat;
meg a csi is tetszik, erdekes sztori es sztori vezetes;megfogom nezni. mondjuk nekem a klasszikus 4 startrek film az etalon 🙂
hihetetlen atmoszferaja van.
csi az mi?:) -
SzerzőBejegyzés