killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vírus #1974793
    killall
    Felhasználó

      hogy a temahoz is szoljak: letezett regen egy RAV antivirus nevu cucc, ami szakasztott NAV volt linuxos kivitelben. asszem azota mar shw lett, de azert erdemes utananezni.

      Hozzászólás: Slackware + forgatott kernel + tv… #1974613
      killall
      Felhasználó

        Nos egy ilyet találtam, egy linux fórumon, angolul, hogy ue. volt a nyomora. Agusztusi topic volt…nem kapott értelmes választ.. 🙁
        Amúgy próbáltam…semmi olyan ami segít
        [align=right][snapback]85468[/snapback][/align]

        holnap megnezem neked, ha eszembejut, de most eleg faradt vagyok az ilyesmihez 🙂

        Hozzászólás: kotelezo esti program #1972536
        killall
        Felhasználó

          🙁
          szegeny stohl buci 🙁 :unsure: :unsure: :unsure:

          Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974243
          killall
          Felhasználó

            „figyelem, most extra ékzetetkkel és korrekt irasjelekkel!”

            a topickban nincs k 🙂
            topic
            (hehehe megne sertodj, de nemhagyhattam ki 🙂 )

            szerk:

            5. ne hagyj félbe topickot; ha megoldódik a probléma – írd le hogyan, ha nem – írd, hogy mit probáttál és

            … csak a hardkopizo adminok figyelmebe… ha egyaltalan ideneznek 🙂

            Hozzászólás: kotelezo esti program #1972534
            killall
            Felhasználó

              a kep szekciot mindenkepp csinald meg 🙂
              igazabol vmikor feleve jottem ra, hogy par honap alatt a retekklub kb 6-7 vonatos akciofilmet adott le
              kezdve a szaguldo erodtol a rohano csapason at a mittudomenmiig 🙂
              amugy unokatesommal irtunk ilyen egymondatos jellemzeseket, pl:
              steven seagal: fekete ingben van es mindenkit lefejel
              brusz vilisz: feher, de koszos-veres atletaban egyedul lelo 100 embert
              stbstb 🙂

              wikivel baratkozni fogok 🙂

              Hozzászólás: nem megy az x #1974718
              killall
              Felhasználó

                teddfel eles rendszernek 🙂
                a vmware-ben csak gagyi beepitett hardverek vannak, talan azis lehet a baj. kommentezd ki a load pex5-ot az xf86config-4 -ben. szolj, hogy megy-e igy 🙂

                Hozzászólás: Slackware + forgatott kernel + tv… #1974611
                killall
                Felhasználó

                  google nemsegitett?
                  irdbe a kartya tipusat, meg hogy kernel 2.6
                  tuti kidob par talalatot.

                  Hozzászólás: kotelezo esti program #1972532
                  killall
                  Felhasználó

                    fellow:

                    „nkabb ezt neznek mint a sok szemetet a kereskedelmiken…
                    jo hogy van filmmuezum a jo kis regi filmeknek, meg minimaxon adnak regi rajzfilmeket;”

                    jah, televan c-kategorias „dolflundgrenes” akciofilmekkel 🙂
                    neha azert van kivetel, pl. ma a diehard 1, ami alapfilm, bruszvilisz rulz ;>
                    (mondjuk nemneztem, mert suli volt, de lattam vagy 20x)

                    „ja tom&jerry alapvetes;
                    scooby regen nem ertettem, de idovel erik az ember ;-)”

                    en mar a 90-es evek elejen is neztem a nemet rtlen, persze alig ertettem belole vmit 🙂
                    viszont utana jott a „marvel univerzum”, amiben volt spiderman, incredible hulk, masters of the universe… ahh regi szepidok 🙂

                    „50,5% nem eleg? 😉
                    ne feljtsetek: nem csaltak a valasztason! hiszen gazaremeles se volt ;-)”

                    lol, jah 🙂
                    egyik nagyonkozeli ismerosom ottvolt f@!dsz tagkent az egyik szavazohelyen (most direkt nemirom, hogy ki, secure szempontbol) szal nemis lehetett csalas, legalabbis ott 🙂

                    „legelso az nagyon bejott nekem; ez a v”’ger dolog hatalmas otlet volt;”
                    egyetertek 🙂

                    http://en.wikipedia.org/wiki/CSI:_Crime_Scene_Investigation
                    viasat3mon megy „hajszinezok” neven, ma is volt;
                    elsore nem jott be, de nem rossz sorozat: jok a szereplok (szemlyiseguk van), csavarosak a esetek (deazert 45 perc alatt be kell fejezni ,-), meg erdekes a nyomozas menete;
                    hat, ez tsizta noklapja lett, de tenyleg jo kis sorozat;”
                    annyit irod ezt a wiki-t, hogy mostmar renezek 🙂
                    „hajszinezok” – lol, neha megnezem a helyszineloket, de azert az xaktak vhogy jobban a szivemhez nott 🙂

                    Hozzászólás: Slackware + forgatott kernel + tv… #1974609
                    killall
                    Felhasználó

                      pomm: 2.6.7 eleg jonak tunik, hasznald azt. en egy kisse lebutottott 2.6.7-grsec-et hasznalok atnevezve, ezzel szivtam mar napok ota 🙂
                      de regebben mar volt 2.6.7-em es tenyleg jo.
                      a 2.6.8 egy bugos verzio. hasznald ra a 2.6.8.1 patchet.
                      magyar howto a patchelesrol:
                      http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=Li…_patchel%C3%A9s

                      de sztem maradj a 2.6.7-nel.

                      Hozzászólás: kotelezo esti program #1972530
                      killall
                      Felhasználó

                        jaja, kisvakon, kocskasfulu, pumukli, …

                        a mai fiatalok azt sem tudjak, hogy mik ezek, nekunk megis klasszikusak ;>

                        imho eset a szinvonal; akkor volt jo, amig 2 stupid dogs, cow & chicken, justice friends meg hasonlo agyatlan hulyesegek mentek; foleg cow & chicken volt coolsag; a mai musorok mar tul bonyolultak, multkor is neztem fel percig a hemant, es nagyon nem jott be;
                        bar courage meg … time squad(?) egesz jo;
                        dexter se olyan mar mint regen…

                        van benne sok igazsag, de azert a tomesjerry, scooby-doo, gadgetboy, stb, azert meg ottvannak 🙂

                        „hirtv (aki erti, erti)”
                        sokan vagyunk 😉

                        de nem elegen ;>

                        „viasat3 (csak az xaktak meg a startrek miatt)”
                        nekem orgininal, nextgen meg voyager (foleg utobbi) agyon bejott, de ezek az ujak (deepspace, enterprise) imho mar eroltetettek; nagyon erotetettek; ha van egy kis szabad savszeleseged, akkor hagycs ra a fireflyra, mert nagyon jo kis sorozat;
                        meg a csi is tetszik, erdekes sztori es sztori vezetes;

                        megfogom nezni. mondjuk nekem a klasszikus 4 startrek film az etalon 🙂
                        hihetetlen atmoszferaja van.
                        csi az mi?:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 3,638