killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969609
    killall
    Felhasználó

      Teljesen vigasztalt vagyok.  🙂  A németóra meg nem számit azt bárhol lehet tanulni ,de kinuxot ??  😀  ahhoz kell egy jo tanár  — tanárnõõõ —  😀  😀
      [align=right][snapback]85096[/snapback][/align]

      kinux az milyen? nehez?

      Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963498
      killall
      Felhasználó

        ha mukodik, akkor miertnem eleg 1? 🙂

        Hozzászólás: rendszerido #1974229
        killall
        Felhasználó

          az idojaras meg _mindig_ nemmegy… nemmintha zavarna…:)

          Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974233
          killall
          Felhasználó

            tokeletesen egyetertek fellow-val. ezt a tizparancsolatot akar egy popup ablakba is lehetne tenni, amit aztan mindenki kikapcsolhat (bar mondjuk a popupkillerek, meg a feltetlen reflexek ugye…)
            viszont vmi jol lathato helyre kene rakni, mert sztem itt a kutya sem fogja megnezni, hanem megy nyitni egy ezredik „bameg ide kattintok a kdeben es ez tortenik” topicot.
            ill egy baromi latvanyos google keresofelulet sem artana vhol a fooldalon, ezzelsmind nepszerusiteni a keresot, ill. hogy megszokjak azok, akik eddig nemhasznaltak.

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969552
            killall
            Felhasználó

              kene linuxforum csati ircen 🙂

              Hozzászólás: dvd iras #1974016
              killall
              Felhasználó

                kosz, megnezem 🙂

                Hozzászólás: dvd iras #1974015
                killall
                Felhasználó

                  igenigen, lattam 🙂
                  meg van egy kis doksi is a cdrecord-ba valo prodvd patchrol. csak erdeklodtem itt, hogy ki hogy ir dvdt debian alatt 🙂
                  mondjuk eddig keves sikerrel.

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969550
                  killall
                  Felhasználó

                    hat ekkora latogatottsagu offtopicot sem lattam meg 🙂
                    10k megnezes mar reg elmult, mindjart 1k post lesz.
                    mondjuk azon elegge kell gondolkodnom, hogy ez jo-e vagy sem…
                    mindenki ide koncentral, a szegeny kezdok meg hopponmaradnak az ugyesbajos kerdeseikkel.
                    szoval azert mashova is figyeljetek 🙂

                    Hozzászólás: sid letöltés – honnan? #1973369
                    killall
                    Felhasználó

                      Van egy egyszerû kérdésem:
                      Honnan lehet letölteni a sidet??? Lehetõleg CD ISO-t , nem pedig DVD ISO-t!!!
                      Még nem mindenkinek van DVD írója…
                      [align=right][snapback]84019[/snapback][/align]

                      sztem jobbanjarsz, ha leszeded a woody elso cd-jet, aztan dist-upgrade sid-re..

                      Hozzászólás: dvd iras #1974014
                      killall
                      Felhasználó

                        erdekes modon k3b-vel megy minden…
                        csak mondjuk en gcombust-ot akarnek hasznalni. valahogy nemszeretem, ha kde libek fertozik a vinyomat…
                        szal erre vkinek otlet?
                        vhogy belekene integralni a dvd+rw-tools-t a cdrecord-ba, mert sem parancssorbol, sem gtk-s cuccokkal nemmegy a dvdiras.
                        k3b-vel viszont igen.
                        lehet, hogy ez x-akta? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 3,638