Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Teljesen vigasztalt vagyok. 🙂 A németóra meg nem számit azt bárhol lehet tanulni ,de kinuxot ?? 😀 ahhoz kell egy jo tanár — tanárnõõõ — 😀 😀
[align=right][snapback]85096[/snapback][/align]kinux az milyen? nehez?
ha mukodik, akkor miertnem eleg 1? 🙂
az idojaras meg _mindig_ nemmegy… nemmintha zavarna…:)
tokeletesen egyetertek fellow-val. ezt a tizparancsolatot akar egy popup ablakba is lehetne tenni, amit aztan mindenki kikapcsolhat (bar mondjuk a popupkillerek, meg a feltetlen reflexek ugye…)
viszont vmi jol lathato helyre kene rakni, mert sztem itt a kutya sem fogja megnezni, hanem megy nyitni egy ezredik „bameg ide kattintok a kdeben es ez tortenik” topicot.
ill egy baromi latvanyos google keresofelulet sem artana vhol a fooldalon, ezzelsmind nepszerusiteni a keresot, ill. hogy megszokjak azok, akik eddig nemhasznaltak.kene linuxforum csati ircen 🙂
kosz, megnezem 🙂
igenigen, lattam 🙂
meg van egy kis doksi is a cdrecord-ba valo prodvd patchrol. csak erdeklodtem itt, hogy ki hogy ir dvdt debian alatt 🙂
mondjuk eddig keves sikerrel.hat ekkora latogatottsagu offtopicot sem lattam meg 🙂
10k megnezes mar reg elmult, mindjart 1k post lesz.
mondjuk azon elegge kell gondolkodnom, hogy ez jo-e vagy sem…
mindenki ide koncentral, a szegeny kezdok meg hopponmaradnak az ugyesbajos kerdeseikkel.
szoval azert mashova is figyeljetek 🙂Van egy egyszerû kérdésem:
Honnan lehet letölteni a sidet??? Lehetõleg CD ISO-t , nem pedig DVD ISO-t!!!
Még nem mindenkinek van DVD írója…
[align=right][snapback]84019[/snapback][/align]sztem jobbanjarsz, ha leszeded a woody elso cd-jet, aztan dist-upgrade sid-re..
erdekes modon k3b-vel megy minden…
csak mondjuk en gcombust-ot akarnek hasznalni. valahogy nemszeretem, ha kde libek fertozik a vinyomat…
szal erre vkinek otlet?
vhogy belekene integralni a dvd+rw-tools-t a cdrecord-ba, mert sem parancssorbol, sem gtk-s cuccokkal nemmegy a dvdiras.
k3b-vel viszont igen.
lehet, hogy ez x-akta? 🙂 -
SzerzőBejegyzés