Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem xp-je van, hanem 98-a. mondjuk nekemsem megy a megosztas. mar mindenfajta windowst probaltam vmware alatt, es a tapasztalatom, hogy csak 2k-tol felfele megy a file sharing opcio. 2k-tol lefele nincs tamogatva.
(hehe, megmoderaltalak! tessek olvasni a netikett topickot 😉
remelem chewie nem leia-t hagja vmelyik mos-eisley -i urkikoto klotyojaban… rakene nezned 🙂
en annyira hozzaszoktam a 2.4-hez, hogy joideje 2.4.24 van a gepemen. regen enis ilyen kernelforgatomanias voltam, de aztan urralett rajtam a lustasag, meg a kenyelem, gondoltam, ha minden megy, akkor minek forgassak…
aztan amikor rakenyszerultem forgatni, akkor bizony elojott 1-2 dolog, amit idokozben elfelejtettem 🙂
szal azert ugy gyakorlasbol nemart 2-3 havonta egy mukodo kernelt forgatni 🙂mitnekem sokoban… moon-buggy rulz 🙂
jobb, mint a doom3! 😀sztem bele sem kellene kezdeni ebbe a topicba…
kezd ilyen hogyan teritsuk mar megint meg az embereket feelinguve.
tegnap zartam be azt, nemkene, hogy ez is odaig fajuljon.
akit lelehet beszelni a linuxrol, az meg is erdemli. aztan majd sokat sziv, es felrak sajat maganak egyet.
komolyan feleslegesek ezek es az ehhez hasonlo temak.softwarestation.hu -n nezz szet. ha vhol, akkor ott tutira lehet kapni. ezenkivul muszaki antikvariumokban is erdemes szetnezni. (en mar fogtam a kezemben az emlitett konyvet)
erdemes az fstabban ‘auto’ kent megadni a floppy filerendszeret, igy nemfog folyton sirni, es minden muveletet ellehet vele vegezni.
m’ért, lényegében az megy…. az ember fél évnél több aktív linuxozás után összegyûjt pár disztrót, nem?
koszonjuk szepen a 14 oldalon at tarto nehol eleg rendesen flamebehajlo linux vs. win topicot.
most szepen elni fogok a lehetosegeimmel es lezarom.
bye-bye.ui: linuxot ugyis csak az fog hasznalni, aki AKAR.
bocs, de imho ennek a topickzarolasnak nincs sok erteleme;
most is epp uj postot „fecskendezek” a tiedbe (code injectiora utalok);
remelem nincs harag 😉😀 ki voltál? fellow? 😀
Egyetlen nyomós indokom van, amivel nem is lehet vitába szálni: szeretem…
olyanra tudom beállítani, hogy nekem kényelmes legyen, sokat tud, szerintem szép is. amikor meg vacakol, használok Xfce4-et. most is az megy, jelenleg nem harcolok Kde-vel…
kipróbáltam nagyon sokat, de mindegyikkel van valami bajom…(most olvastam aty hozzászólását…)jah igen. xfce-ben lennének ikonok, és mindíg láthatóvá tudnám tenni az órát, már alig lenne bajom vele… ja és ha az alsó menüsor nem ablakként, lenne kezelve…
[align=right][snapback]84000[/snapback][/align]orat mindig lathatova lehet tenni, es meglehet mondani a panelnak, hogy takarja el egy alkalmazas, ha belelog. ikonok minek? kirakod a panelra.
-
SzerzőBejegyzés