killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vmware 4.5 ethernet beallitas #1972019
    killall
    Felhasználó

      nem xp-je van, hanem 98-a. mondjuk nekemsem megy a megosztas. mar mindenfajta windowst probaltam vmware alatt, es a tapasztalatom, hogy csak 2k-tol felfele megy a file sharing opcio. 2k-tol lefele nincs tamogatva.

      (hehe, megmoderaltalak! tessek olvasni a netikett topickot 😉

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969449
      killall
      Felhasználó

        remelem chewie nem leia-t hagja vmelyik mos-eisley -i urkikoto klotyojaban… rakene nezned 🙂

        Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964336
        killall
        Felhasználó

          en annyira hozzaszoktam a 2.4-hez, hogy joideje 2.4.24 van a gepemen. regen enis ilyen kernelforgatomanias voltam, de aztan urralett rajtam a lustasag, meg a kenyelem, gondoltam, ha minden megy, akkor minek forgassak…
          aztan amikor rakenyszerultem forgatni, akkor bizony elojott 1-2 dolog, amit idokozben elfelejtettem 🙂
          szal azert ugy gyakorlasbol nemart 2-3 havonta egy mukodo kernelt forgatni 🙂

          Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973853
          killall
          Felhasználó

            mitnekem sokoban… moon-buggy rulz 🙂
            jobb, mint a doom3! 😀

            Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973848
            killall
            Felhasználó

              sztem bele sem kellene kezdeni ebbe a topicba…
              kezd ilyen hogyan teritsuk mar megint meg az embereket feelinguve.
              tegnap zartam be azt, nemkene, hogy ez is odaig fajuljon.
              akit lelehet beszelni a linuxrol, az meg is erdemli. aztan majd sokat sziv, es felrak sajat maganak egyet.
              komolyan feleslegesek ezek es az ehhez hasonlo temak.

              Hozzászólás: Andrew S. Tanenbaum: Számítógép hálozatok #1973830
              killall
              Felhasználó

                softwarestation.hu -n nezz szet. ha vhol, akkor ott tutira lehet kapni. ezenkivul muszaki antikvariumokban is erdemes szetnezni. (en mar fogtam a kezemben az emlitett konyvet)

                Hozzászólás: floppyról törölni – hogyan? #1973756
                killall
                Felhasználó

                  erdemes az fstabban ‘auto’ kent megadni a floppy filerendszeret, igy nemfog folyton sirni, es minden muveletet ellehet vele vegezni.

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969253
                  killall
                  Felhasználó

                    m’ért, lényegében az megy…. az ember fél évnél több aktív linuxozás után összegyûjt pár disztrót, nem?

                    killall
                    Felhasználó

                      koszonjuk szepen a 14 oldalon at tarto nehol eleg rendesen flamebehajlo linux vs. win topicot.
                      most szepen elni fogok a lehetosegeimmel es lezarom.
                      bye-bye.

                      ui: linuxot ugyis csak az fog hasznalni, aki AKAR.

                      bocs, de imho ennek a topickzarolasnak nincs sok erteleme;
                      most is epp uj postot „fecskendezek” a tiedbe (code injectiora utalok);
                      remelem nincs harag 😉

                      Hozzászólás: kde3.3.0 #1964001
                      killall
                      Felhasználó

                        😀  ki voltál? fellow?  😀
                        Egyetlen nyomós indokom van, amivel nem is lehet vitába szálni: szeretem…
                        olyanra tudom beállítani, hogy nekem kényelmes legyen, sokat tud, szerintem szép is. amikor meg vacakol, használok Xfce4-et. most is az megy, jelenleg nem harcolok  Kde-vel…
                        kipróbáltam nagyon sokat, de mindegyikkel van valami bajom…

                        (most olvastam aty hozzászólását…)jah igen. xfce-ben lennének ikonok, és mindíg láthatóvá tudnám tenni az órát, már alig lenne bajom vele… ja és ha az alsó menüsor nem ablakként, lenne kezelve…
                        [align=right][snapback]84000[/snapback][/align]

                        orat mindig lathatova lehet tenni, es meglehet mondani a panelnak, hogy takarja el egy alkalmazas, ha belelog. ikonok minek? kirakod a panelra.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 3,638