Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
alapveto klasszikus csatornak:
minimax (pl kukori es kotkoda, vizipok csodapok, stbstb)
cartoon network (nocomment)
hirtv (aki erti, erti)
national geographic (nokomment)
spektrum (bar az utobbi idoben…)
viasat3 (csak az xaktak meg a startrek miatt)retekklub, csigateve, hasonlo szutykok kilove.
rendben, csak kicsit osszekaparom magam, ugyanis most jottem haza a sulibol 🙂
lehet, hogy csak holnapra sikerul 😉kovi: igazad van, viszont 2 nap mulva is ittlesz a topic, felesleges visszaterni 🙂
csaba: :):):) nademost miert?:)
OK, akkor õk readonly 🙂
Csaba
[align=right][snapback]83127[/snapback][/align]thx
sima juzerrel besem enged. ezt vhogy javitani kene, mivel ha vmit atmozgatunk, az gondolom oket is erdekli 🙂
oksa, muxik 🙂
nemlehetne itt a linuxforum nagytopicban egy kisebb ‘moderatorok topicja’-t letrehozni?
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showforum=45
Ha nem látod, vagy hibaüzit kapsz, akkor szólj
[align=right][snapback]83103[/snapback][/align]Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban.
A hiba a következõ:
Sajnáljuk, a link, mely erre az oldalra vezetett hibás lehetett.
Hasznos linkek
· Elfelejtett jelszó helyreállítása
·na es hunvan? 🙂
nemlatom.. -
SzerzőBejegyzés