Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
legalabb megint tanultam vmit ;]
2 uj csomag is telepitve lett es ezaltal tobb olyan frisullt, ami sima upgrade-del nem ;]Pontosabban csak próbáltam volna, mert már a ./configure-nál azzal jött vissza a prompt, hogy: „Permission denied”
rootkent probaltad?
reszletesebb hibauzenet nincs?
miket probaltal meg forditani?
mas disztro alatt probaltad?Ez nekem oltári nagy baj, mert használok már 1,5 éve lassan lin-t, és mindidáig arra kényszerültem, hogy rpm-bõl tegyek fel mindent, mert soha nem tudtam fordítani, valószínûleg valami mindíg hiányzott hozzá, vagy én nem tudom.
masfel ev alatt nemtudtad megoldani? lol
azert ez eleg szomoru.
mondjuk az a teny, hogy masfel eve (amit ketlek) suset hasznalsz, az bizonyithatja ezt.az az explorerikon eleg cikornya imho…
hehehe marokmarcsa, mi?
talan rossz modult tolt be a kernel.
alsa tamogatja?hasznald a google-t, o tobbet tud, mint mi…
„(összesen, a swap partícióval együtt 7 partícióm van a vinyómon, és nincs winfos a gépemen =] ezek mind linux alatt használatosak…) „
helyeshelyes 🙂
hameg elkerulhetetlen egy winfosos program hasznalata, arra ottvan a wine, vagy a vmware.
biztos, hogy eleg az az egy giga?
nekem 50 gigas a home-om es televan…ha vmit formazol, akkor minden adat elvesz. ez alapdolog
„Köv. gond: tudom, hogy elég láma kérdés, de hogyan is kell slack alatt hozzáadni egy usert egy csoporthoz? (mondjuk az „lp” csoporthoz…) „
Code:adduser
-
SzerzőBejegyzés