killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,021-2,030 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: dokumentacio: a linux kernel felkonfiguralasa #1936096
    killall
    Felhasználó

      legalabb megint tanultam vmit ;]
      2 uj csomag is telepitve lett es ezaltal tobb olyan frisullt, ami sima upgrade-del nem ;]

      Hozzászólás: P2p szoftver fordítás+biztonsági mentés #1962235
      killall
      Felhasználó

        Pontosabban csak próbáltam volna, mert már a ./configure-nál azzal jött vissza a prompt, hogy: „Permission denied” 

        rootkent probaltad?
        reszletesebb hibauzenet nincs?
        miket probaltal meg forditani?
        mas disztro alatt probaltad?

        Ez nekem oltári nagy baj, mert használok már 1,5 éve lassan lin-t, és mindidáig arra kényszerültem, hogy rpm-bõl tegyek fel mindent, mert soha nem tudtam fordítani, valószínûleg valami mindíg hiányzott hozzá, vagy én nem tudom. 

        masfel ev alatt nemtudtad megoldani? lol
        azert ez eleg szomoru.
        mondjuk az a teny, hogy masfel eve (amit ketlek) suset hasznalsz, az bizonyithatja ezt.

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955223
        killall
        Felhasználó

          az az explorerikon eleg cikornya imho…

          Hozzászólás: Reiserfs unformat (?) #1962225
          killall
          Felhasználó

            hehehe marokmarcsa, mi?

            Hozzászólás: ECS P6ISA-II #1962229
            killall
            Felhasználó

              talan rossz modult tolt be a kernel.
              alsa tamogatja?

              Hozzászólás: ECS P6ISA-II #1962227
              killall
              Felhasználó

                hasznald a google-t, o tobbet tud, mint mi…

                Hozzászólás: Reiserfs unformat (?) #1962219
                killall
                Felhasználó

                  „(összesen, a swap partícióval együtt 7 partícióm van a vinyómon, és nincs winfos a gépemen =] ezek mind linux alatt használatosak…) „

                  helyeshelyes 🙂

                  hameg elkerulhetetlen egy winfosos program hasznalata, arra ottvan a wine, vagy a vmware.

                  Hozzászólás: Reiserfs unformat (?) #1962216
                  killall
                  Felhasználó

                    biztos, hogy eleg az az egy giga?
                    nekem 50 gigas a home-om es televan…

                    Hozzászólás: Reiserfs unformat (?) #1962215
                    killall
                    Felhasználó

                      ha vmit formazol, akkor minden adat elvesz. ez alapdolog

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955219
                      killall
                      Felhasználó

                        „Köv. gond: tudom, hogy elég láma kérdés, de hogyan is kell slack alatt hozzáadni egy usert egy csoporthoz? (mondjuk az „lp” csoporthoz…) „

                        Code:
                        adduser
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,021-2,030 / 3,638