killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,031-2,040 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961909
    killall
    Felhasználó

      1981 a nyero ;]

      Hozzászólás: Gmplayer nem megy #1961892
      killall
      Felhasználó

        milyen disztro, csomag/source, stb

        Hozzászólás: egeres kérdés #1961889
        killall
        Felhasználó

          gentoo-t sajna nemismerem, de vanitt par expert, majd talan ideneznek

          Hozzászólás: egeres kérdés #1961887
          killall
          Felhasználó

            nekem egy baromiregi (4eves) a4tech microfos egerem van. sztem ez hasonlo a tiedhez.
            a teendo: uhu alatt vezerlopult, eger beallitasa, majd ott, mint ‘Regi Microsoft Eger’ beallitod.
            debian alatt pedig nalam addig nemmukodott, amig ranem jottem, hogy a vendora „Microsoft”, szoval ezt ird be az XF86Config-4 -be.
            szerintem azsem art, ha a gpm elindul mindig bootkor. ‘apt-get install gpm’, utana a dialog bejon es megkerdezi, hogy induljon-e.

            Hozzászólás: VMWare contra B??? #1961852
            killall
            Felhasználó

              szintugy, nekem cel900 van felhuzva 1G-ra
              azert fugg a memoriatol is rendesen, de pl 256-tal, mar egy win2k lazan fut.
              jobb is a win2k, mint az xp (jahogy ez nem windowsforum, bocs ;])

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955208
              killall
              Felhasználó

                helyesbítek… honnan lehet ezt a progit letölteni/feltenni…
                ja, slapt-get sincs a gépemen…

                egyébként ti milyen kernelt használtok? M’ért 2.4.26-os van benne, miért nem 2.6-os?
                Ezeket leszámítva (ja, és hogy nekem is csak 16 biten nyomul a képernyõm a sima „nv” driverrel) egész jó a slack… egyébként nekem azért nem 3mp, amíg a KDE bejön, hanem 8-10, de majd meglátjuk a gépfelújítás után… (épp kilátásban van egy)

                kl223

                a slapt-get alabol nem resze a slacknek, ahogy a swaret sem.
                google, letoltod, felrakod.

                ja, télleg… bocs, nem vettem észre… az slapt-get viszont mindjárt megy fel a gépemre… annak kell vmi forráslista, mint az UHU-ban az UBK-s csomiknak?

                kl223

                a /etc/slapt-getrc a slapt-get ‘sources.list’-je, szoval ebbe kell beirni a sorokat.
                van linuxpackeges-es slapt-get source is, sajna mar nememlekszem ra, majd a tobbiek megmondjak.

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955207
                killall
                Felhasználó

                  Igaz most épp kevés idõm van, de nagyon megakadtam… 😳  Lehúztam ( csomagban is forrásban is ) a downloader for X ( d4x ) progit. Uhu alatt megszerettem ( bár randa csicsás… 😆 ) mert jól és egyszerûen tudom az idõzítéseket beállítani a letöltéshez. Na hát igen nem akar sem lefordulni ( forrás ), sem elindulni ( a csomag ). 🙄 

                  A configure lefut, de a make ezt dobja ki:

                  ( ide vonatkozó error ) : 

                  about.cc: In function `void init_about_window(…)’:
                  about.cc:215: error: `gtk_timeout_add’ undeclared (first use this function)
                  about.cc:215: error: (Each undeclared identifier is reported only once for each
                    function it appears in.)
                  make[3]: *** [about.o] Error 1
                  make[3]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main/face’
                  make[2]: *** [all-recursive] Error 1
                  make[2]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main’
                  make[1]: *** [all-recursive] Error 1
                  make[1]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2′
                  make: *** [all] Error 2

                  A csomit feltoltam, de ha indítani akarom, akkor:

                  szegmentálási hiba

                  plz Help

                  ez imho bug. ilyenekkel sajna nemtudsz mitkezdeni, hacsak nemakarod atirni a kodot.

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955203
                  killall
                  Felhasználó

                    igyvan, es csak ellenorzott forrasokat tegyel fel, vagy ugyjarsz, mint en ;]

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955201
                    killall
                    Felhasználó

                      helyesbítek… honnan lehet ezt a progit letölteni/feltenni…
                      ja, slapt-get sincs a gépemen…

                      egyébként ti milyen kernelt használtok? M’ért 2.4.26-os van benne, miért nem 2.6-os?
                      Ezeket leszámítva (ja, és hogy nekem is csak 16 biten nyomul a képernyõm a sima „nv” driverrel) egész jó a slack… egyébként nekem azért nem 3mp, amíg a KDE bejön, hanem 8-10, de majd meglátjuk a gépfelújítás után… (épp kilátásban van egy)

                      kl223

                      a slapt-get alabol nem resze a slacknek, ahogy a swaret sem.
                      google, letoltod, felrakod.

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955200
                      killall
                      Felhasználó

                        slack alatt az fc-cache a /usr/X11R6/bin konyvtarban talalhato

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,031-2,040 / 3,638