Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1981 a nyero ;]
milyen disztro, csomag/source, stb
gentoo-t sajna nemismerem, de vanitt par expert, majd talan ideneznek
nekem egy baromiregi (4eves) a4tech microfos egerem van. sztem ez hasonlo a tiedhez.
a teendo: uhu alatt vezerlopult, eger beallitasa, majd ott, mint ‘Regi Microsoft Eger’ beallitod.
debian alatt pedig nalam addig nemmukodott, amig ranem jottem, hogy a vendora „Microsoft”, szoval ezt ird be az XF86Config-4 -be.
szerintem azsem art, ha a gpm elindul mindig bootkor. ‘apt-get install gpm’, utana a dialog bejon es megkerdezi, hogy induljon-e.szintugy, nekem cel900 van felhuzva 1G-ra
azert fugg a memoriatol is rendesen, de pl 256-tal, mar egy win2k lazan fut.
jobb is a win2k, mint az xp (jahogy ez nem windowsforum, bocs ;])helyesbítek… honnan lehet ezt a progit letölteni/feltenni…
ja, slapt-get sincs a gépemen…egyébként ti milyen kernelt használtok? M’ért 2.4.26-os van benne, miért nem 2.6-os?
Ezeket leszámítva (ja, és hogy nekem is csak 16 biten nyomul a képernyõm a sima „nv” driverrel) egész jó a slack… egyébként nekem azért nem 3mp, amíg a KDE bejön, hanem 8-10, de majd meglátjuk a gépfelújítás után… (épp kilátásban van egy)kl223
a slapt-get alabol nem resze a slacknek, ahogy a swaret sem.
google, letoltod, felrakod.ja, télleg… bocs, nem vettem észre… az slapt-get viszont mindjárt megy fel a gépemre… annak kell vmi forráslista, mint az UHU-ban az UBK-s csomiknak?
kl223
a /etc/slapt-getrc a slapt-get ‘sources.list’-je, szoval ebbe kell beirni a sorokat.
van linuxpackeges-es slapt-get source is, sajna mar nememlekszem ra, majd a tobbiek megmondjak.Igaz most épp kevés idõm van, de nagyon megakadtam… 😳 Lehúztam ( csomagban is forrásban is ) a downloader for X ( d4x ) progit. Uhu alatt megszerettem ( bár randa csicsás… 😆 ) mert jól és egyszerûen tudom az idõzítéseket beállítani a letöltéshez. Na hát igen nem akar sem lefordulni ( forrás ), sem elindulni ( a csomag ). 🙄
A configure lefut, de a make ezt dobja ki:
( ide vonatkozó error ) :
about.cc: In function `void init_about_window(…)’:
about.cc:215: error: `gtk_timeout_add’ undeclared (first use this function)
about.cc:215: error: (Each undeclared identifier is reported only once for each
function it appears in.)
make[3]: *** [about.o] Error 1
make[3]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main/face’
make[2]: *** [all-recursive] Error 1
make[2]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2/main’
make[1]: *** [all-recursive] Error 1
make[1]: Leaving directory `/home/pomm/d4x-2.5.0beta2′
make: *** [all] Error 2A csomit feltoltam, de ha indítani akarom, akkor:
szegmentálási hiba
plz Help
ez imho bug. ilyenekkel sajna nemtudsz mitkezdeni, hacsak nemakarod atirni a kodot.
igyvan, es csak ellenorzott forrasokat tegyel fel, vagy ugyjarsz, mint en ;]
helyesbítek… honnan lehet ezt a progit letölteni/feltenni…
ja, slapt-get sincs a gépemen…egyébként ti milyen kernelt használtok? M’ért 2.4.26-os van benne, miért nem 2.6-os?
Ezeket leszámítva (ja, és hogy nekem is csak 16 biten nyomul a képernyõm a sima „nv” driverrel) egész jó a slack… egyébként nekem azért nem 3mp, amíg a KDE bejön, hanem 8-10, de majd meglátjuk a gépfelújítás után… (épp kilátásban van egy)kl223
a slapt-get alabol nem resze a slacknek, ahogy a swaret sem.
google, letoltod, felrakod.slack alatt az fc-cache a /usr/X11R6/bin konyvtarban talalhato
-
SzerzőBejegyzés