hja, a sulinet azert nemolyan rossz. nekem pl a dvdirom, meg 256M ramom is onnanvan ;]
amugy nembiztos, hogy atbaszas a konfig, lehet, hogy ennyire sotetek allitottak ossze (bar mondjuk, azert csakszolhattak volna nekik a nero miatt, szal megis atbaszasfeelingje van)
a suse meg a 8.0-nal kezdett kurvulni, azota vannak a live-evalok (tudtommal), 7.3-ig korrekt disztro volt.