Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a mai napon (vagy a tegnapin?) vegre upgrade-elodott a k3b, igy a bug is eltunt. hurra
kvek3 port mar van 🙂
mirol beszel ez a karmakk gyerek?
szal a forrast meg nemtettek kozze?kilall te nem vagy normális.
bar kilall juzer meg mindig nincs a linuxforumon, azert gondolom nekemszantad a fentebbi szosszenetet, analfabeta usertarsam.
a lenyeg:
ide is irtam hosszan, anyazosan, meg a k3b topicba is, de aztan rajottem, hogy:
1., ugysem ertesz semmit.
2., nemsullyedek le a szintedre.ezert toroltem mind2t.
szepnapot2 is eleg 🙂
a tobbin a source-ok vannak. vagy buheralni akarsz?orulok 🙂
akkor megsem hiaba irtam, pedig mar kezdtem azthinni.nah felraktam az rp-pppoe nevu progit (ez inditja adsl-start -tal a netet, es adsl-stop-pal zarja), mivel ez nekem szimpatikusabb, mint a pon, poff.
meg egyertelmubb is.
viszont van egy kis gond, megpedig az, hogy nemakar indulni bootnal.
megneztem, a scriptek a /usr/sbin-ben vannak, atmasoltam az adsl-start nevezetut a /etc/init.d -be, aztan:Code:update-rc.d adsl-start start 90 2 3 4 5 . stop 90 0 1 6 .utana reboot, majd ezt a hibauzit kapom:
Code:/etc/rc2.d/S90adsl-start: Cannot read configuration file ‘start’szoval ebbol arra kovetkeztetek, hogy az, ami a /usr/sbin-ben van, azt nemlehet hasznalni initscriptnek. vagy igen? esetleg a jogosultsagokkal lehet baja?
(termeszetesen az adsl-start parancs az muxik, persze rootkent)
a segitsegeket elore is kosz.maxfail 0 nekem nemvolt benne 🙂
kosz, majd kiderul, hogy jolett -e 🙂ugyan nementegetozz mar, en vegigflameltem csaknem egy evet, azert van ennyi hozzaszolasom 🙂
es buszken vallalom ;]
deazert te 500-al igyis versz! utolakarlak erni!
neirjmar pls egy honapig, addig talan osszeflamelem ;]lol
amugy fellow, teis csakugy osszebazsevaltad azt a 2kxx postot!
hogy szegyelned magad! ;]epp a just say ozzy-t hallgatom, nagyon allat ;]
guhu: aztan majd nehogy ugyjarj a slack-kel, mint en ;]
mindenesetre orulok, hogy ugyjartam 🙂
ez kb olyan, mint amikor megcsal a csajod, de masnap megismersz egy sokkal jobbat 🙂 csak nekem nemkellett megismerni ;]
na mind1:) -
SzerzőBejegyzés