killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,051-2,060 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: scsi-emu gondok #1961225
    killall
    Felhasználó

      a mai napon (vagy a tegnapin?) vegre upgrade-elodott a k3b, igy a bug is eltunt. hurra

      Hozzászólás: q3a forraskod #1961661
      killall
      Felhasználó

        kvek3 port mar van 🙂
        mirol beszel ez a karmakk gyerek?
        szal a forrast meg nemtettek kozze?

        killall
        Felhasználó

          kilall te nem vagy normális.

          bar kilall juzer meg mindig nincs a linuxforumon, azert gondolom nekemszantad a fentebbi szosszenetet, analfabeta usertarsam.
          a lenyeg:
          ide is irtam hosszan, anyazosan, meg a k3b topicba is, de aztan rajottem, hogy:
          1., ugysem ertesz semmit.
          2., nemsullyedek le a szintedre.

          ezert toroltem mind2t.
          szepnapot

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947690
          killall
          Felhasználó

            2 is eleg 🙂
            a tobbin a source-ok vannak. vagy buheralni akarsz?

            killall
            Felhasználó

              orulok 🙂
              akkor megsem hiaba irtam, pedig mar kezdtem azthinni.

              Hozzászólás: sid + pppoe #1961616
              killall
              Felhasználó

                nah felraktam az rp-pppoe nevu progit (ez inditja adsl-start -tal a netet, es adsl-stop-pal zarja), mivel ez nekem szimpatikusabb, mint a pon, poff.
                meg egyertelmubb is.
                viszont van egy kis gond, megpedig az, hogy nemakar indulni bootnal.
                megneztem, a scriptek a /usr/sbin-ben vannak, atmasoltam az adsl-start nevezetut a /etc/init.d -be, aztan:

                Code:
                update-rc.d adsl-start start 90 2 3 4 5 . stop 90 0 1 6 .

                utana reboot, majd ezt a hibauzit kapom:

                Code:
                /etc/rc2.d/S90adsl-start: Cannot read configuration file ‘start’

                szoval ebbol arra kovetkeztetek, hogy az, ami a /usr/sbin-ben van, azt nemlehet hasznalni initscriptnek. vagy igen? esetleg a jogosultsagokkal lehet baja?
                (termeszetesen az adsl-start parancs az muxik, persze rootkent)
                a segitsegeket elore is kosz.

                Hozzászólás: sid + pppoe #1961615
                killall
                Felhasználó

                  maxfail 0 nekem nemvolt benne 🙂
                  kosz, majd kiderul, hogy jolett -e 🙂

                  Hozzászólás: Rendfokozatok ???? #1961581
                  killall
                  Felhasználó

                    ugyan nementegetozz mar, en vegigflameltem csaknem egy evet, azert van ennyi hozzaszolasom 🙂
                    es buszken vallalom ;]
                    deazert te 500-al igyis versz! utolakarlak erni!
                    neirjmar pls egy honapig, addig talan osszeflamelem ;]

                    Hozzászólás: Rendfokozatok ???? #1961579
                    killall
                    Felhasználó

                      lol

                      amugy fellow, teis csakugy osszebazsevaltad azt a 2kxx postot!
                      hogy szegyelned magad! ;]

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947665
                      killall
                      Felhasználó

                        epp a just say ozzy-t hallgatom, nagyon allat ;]

                        guhu: aztan majd nehogy ugyjarj a slack-kel, mint en ;]
                        mindenesetre orulok, hogy ugyjartam 🙂
                        ez kb olyan, mint amikor megcsal a csajod, de masnap megismersz egy sokkal jobbat 🙂 csak nekem nemkellett megismerni ;]
                        na mind1:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,051-2,060 / 3,638