Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sikerult belepni, de csak a promptig jutok el. a 2 hibauzi sajnos meg igyis megvan.
es _minden_ permission denied. barmit csinalok.
szal ezigy nemkoser.
igazabol egy grubot raktam fel elotte, de nemhinnem, hogy az kurta el. vagyis lehet, mert mimas tette volna..
nem hivatalos helyrol volt, szal lehetett benne vmi..
asszem elkezdek egy debiant felrakni, mert ez kellokepp kiabranditott.xcut csaj? eztsetudtam 🙂
hazug kispocs. eztis bannolni kene
Jah, hogy ezt hogy tárolod, azt keresd ki te, mert ha újra indítom, az alap müxik.
Egy kerdes, mielott nekiallnek slackelni:
van a slack-ben netes update?? mint pl. a debian-ban (apt-get dist-upgrade vagy upgrade)swaret-tel (én ezt használom) vagy slapt-get-tel igen, de egyelõre még nemigen van mit frissíteni, annyire új a Slackware 10.
en slapt-get -et hasznalok, es beraktam a linuxpackages.net -es mirrorokat
a slapt-getrc-be 🙂
azota jopar dolog frissult mar 🙂kosz, az atermmel tisztaban vagyok 🙂
a bashhelpet megnezem 🙂merlenne meg megegyszer?:)
olvasd el a helpet a linkeken. full free a cucc ( a q2 eseteben)kerdes: mivel bashrc-t nemtalaltam, ezert aruljatok mar el nekem pls, hogy mondjuk atermben hogy tudom lathatova tenni az aktualis konyvtarat?
tehat a bash-2.05b# prompt helyett kene, a jokis megszokott.
kosziegyebkent mind2 altalad emlitett jateknak megvan a nativ linuxos portja is 🙂
bovebb info:
http://jatekport.linuxuser.hu
http://smorse.lame.hu/jatekport
🙂mind2 megy fullscreenben.
(imho aminek van linuxos portja, azt kiis kell hasznalni 🙂 )errol nemtudok, de pl berakhatsz atlatszo terminalt a desktopra, ami alapbol indul xinitnel, esakkor megvan oldva a cucc. ill a gkrellmnek letezik egy gkrellm-launch nevu pluginje, amibe progikat rakhatsz bele. en flux alatt azzal buheraltam.
-
SzerzőBejegyzés