killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nemtudok userkent belepni #1960752
    killall
    Felhasználó

      sikerult belepni, de csak a promptig jutok el. a 2 hibauzi sajnos meg igyis megvan.
      es _minden_ permission denied. barmit csinalok.
      szal ezigy nemkoser.
      igazabol egy grubot raktam fel elotte, de nemhinnem, hogy az kurta el. vagyis lehet, mert mimas tette volna..
      nem hivatalos helyrol volt, szal lehetett benne vmi..
      asszem elkezdek egy debiant felrakni, mert ez kellokepp kiabranditott.

      Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943501
      killall
      Felhasználó

        xcut csaj? eztsetudtam 🙂

        Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960684
        killall
        Felhasználó

          hazug kispocs. eztis bannolni kene

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955181
          killall
          Felhasználó

            Jah, hogy ezt hogy tárolod, azt keresd ki te, mert ha újra indítom, az alap müxik.

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955180
            killall
            Felhasználó

              Egy kerdes, mielott nekiallnek slackelni:
              van a slack-ben netes update?? mint pl. a debian-ban (apt-get dist-upgrade vagy upgrade)

              swaret-tel (én ezt használom) vagy slapt-get-tel igen, de egyelõre még nemigen van mit frissíteni, annyire új a Slackware 10.

              en slapt-get -et hasznalok, es beraktam a linuxpackages.net -es mirrorokat
              a slapt-getrc-be 🙂
              azota jopar dolog frissult mar 🙂

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955175
              killall
              Felhasználó

                kosz, az atermmel tisztaban vagyok 🙂
                a bashhelpet megnezem 🙂

                Hozzászólás: Wine fullscreen #1960705
                killall
                Felhasználó

                  merlenne meg megegyszer?:)
                  olvasd el a helpet a linkeken. full free a cucc ( a q2 eseteben)

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955172
                  killall
                  Felhasználó

                    kerdes: mivel bashrc-t nemtalaltam, ezert aruljatok mar el nekem pls, hogy mondjuk atermben hogy tudom lathatova tenni az aktualis konyvtarat?
                    tehat a bash-2.05b# prompt helyett kene, a jokis megszokott.
                    koszi

                    Hozzászólás: Wine fullscreen #1960702
                    killall
                    Felhasználó

                      egyebkent mind2 altalad emlitett jateknak megvan a nativ linuxos portja is 🙂
                      bovebb info:
                      http://jatekport.linuxuser.hu
                      http://smorse.lame.hu/jatekport
                      🙂

                      mind2 megy fullscreenben.
                      (imho aminek van linuxos portja, azt kiis kell hasznalni 🙂 )

                      Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959598
                      killall
                      Felhasználó

                        errol nemtudok, de pl berakhatsz atlatszo terminalt a desktopra, ami alapbol indul xinitnel, esakkor megvan oldva a cucc. ill a gkrellmnek letezik egy gkrellm-launch nevu pluginje, amibe progikat rakhatsz bele. en flux alatt azzal buheraltam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,638