killall Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 2,131-2,140 / 3,638 ← 1 2 3 … 213 214 215 … 362 363 364 → Szerző Bejegyzés 2004-07-26-19:51 Hozzászólás: hogyan nyissak ki portot? #1960669 killallFelhasználó az iptables hazatajan kene korulnezned, es a 22-23 as (telnet-ssh) portot kinyitnod. de hogy hogy, az passz, halozatokbol _meg_ lama vagyok 🙂 2004-07-26-19:10 Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959596 killallFelhasználó ha slack-et hasznalsz, akkor menubol, vagy terminalbol is tudod inditani, mert alapresze a cuccnak. ha uhut (asszem azt hasznalsz), akkor apt-get install gkrellm. theme-eket a siteon talalsz. 2004-07-26-19:05 Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959595 killallFelhasználó az a gkrellm 🙂 BlueStorm theme-mel. Home 2004-07-26-18:25 Hozzászólás: Suse LInux XVID , DIVX, MPG4 lejátszása #1960658 killallFelhasználó http://mplayerinstaller.uw.hu 2004-07-26-17:51 Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959592 killallFelhasználó 2004-07-26-11:02 Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959590 killallFelhasználó megtert az eltevelyedett barany (azaz en) 🙂 vegre ujra xfce rulzik 🙂 2004-07-25-14:35 Hozzászólás: XP kinézetû desktop Linux alá #1935796 killallFelhasználó slack is kurvagyors:) sztem probald ki es beleszeretsz ;] 2004-07-25-14:14 Hozzászólás: XP kinézetû desktop Linux alá #1935794 killallFelhasználó az szeplesz 🙂 rajtam kifogott a gentoo (ill. a turelmemen) 🙂 2004-07-25-13:51 Hozzászólás: XP kinézetû desktop Linux alá #1935792 killallFelhasználó xpde-t utoljara uhu 1.1 alatt probaltam (kivancsi voltam). eredmeny: mar betoltodes kozben segfault 🙂 vegulis mondhatjuk, hogy meggyozoen utanozzak a wint 🙂 2004-07-25-13:48 Hozzászólás: nVIDIA driver telepítés #1939693 killallFelhasználó csodalom a turelmedet, Kistukesz 🙂 Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 2,131-2,140 / 3,638 ← 1 2 3 … 213 214 215 … 362 363 364 →