killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,141-2,150 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ./configure – nem megy #1960555
    killall
    Felhasználó

      jogosultsagi hibara tippelek..
      probald rootkent futtatni a configure-t.

      Hozzászólás: Nem indul #1960409
      killall
      Felhasználó

        🙂
        hatigen, remelem az enyem is fog 5ev mulva mukodni, es akkor meglesz a 9 ev 🙂

        Hozzászólás: Telepítés elõtt #1960283
        killall
        Felhasználó

          rescue-modban inditsd el a linuxot, aztan lilo, vagy grub-install /dev/hda paranccsal telepits rendszertoltot. (ezek lefogjak gyalulni a winest, dehat jobbisigy)

          killall
          Felhasználó

            dpkg –purge csomagnev

            Hozzászólás: web elérése c-bõl #1960545
            killall
            Felhasználó

              BitchX, irssi, ircii, epic: ezek mind konzolos irckliensek (es mindegyik elegjo)

              Hozzászólás: XP kinézetû desktop Linux alá #1935790
              killall
              Felhasználó

                ‘fvwm95’ a neve. teljesen win95/98 kinezetu, de elegge elavult. de mi a hoherert legyen winfos kinezetu a linux? ezt nemertem sajnos…

                Hozzászólás: Nem indul #1960407
                killall
                Felhasználó

                  Szia

                  A monitor garancia utolsó napján romlott el, most 3. alkalommal:(
                  Nem a vihar, mert ugyanaz a hiabajelenség mint korábban és a vihar másnapján történt.

                  Bendegúz

                  sztem probalkozz egy masik monitorral, ugylatszik a mostani az nemszeret teged 🙂
                  az enyem pl minden gond nelkul birja 4 eve, pedig nemvmi hiperszuper, hanem egy 15″-os daewoo 🙂
                  altalaban az segit, ha estere kikapcsolod a monitort teljesen, akkor nincsbenne aram. napkozben meg legyen bekapcsolva. a folyamatos kapcsolgatas is art neki (ugyanugy, mint a gepnek).

                  Hozzászólás: beállítás gondok #1960488
                  killall
                  Felhasználó

                    a gmplayer-t masold at a /usr/bin-be, persze ha az egy szimlink (es mimas lenne) akkor ird at helyesen: ln -s /usr/bin/mplayer /usr/bin/gmplayer
                    ehhez az mplayer file-t is atkene masolnod. de a legegyszerubb, ha a PATH-ba beirod a /usr/local/bin-t. akkor az ottani parancsok is indithatok siman.
                    erdekes, hogy a root filerendszer 0 0, annak telleg sztem mindenesetben 1 1-nek kene lennie.
                    man fstab, itt okosodhatsz. esetleg masold be ide a tartalmat.
                    egyaltalan az arch-linux az milyen tipusu linux?

                    Hozzászólás: Nvidia #1960492
                    killall
                    Felhasználó

                      a szokasos modszerrel csinald.
                      sh nvidiameghajto.run, aztan atirod az XF86Config-ot.

                      Hozzászólás: X (vagy KDE?) probléma #1959779
                      killall
                      Felhasználó

                        ./configure termeszetesen ;]
                        rushmoon mester biztos almosvolt 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,141-2,150 / 3,638