Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jogosultsagi hibara tippelek..
probald rootkent futtatni a configure-t.🙂
hatigen, remelem az enyem is fog 5ev mulva mukodni, es akkor meglesz a 9 ev 🙂rescue-modban inditsd el a linuxot, aztan lilo, vagy grub-install /dev/hda paranccsal telepits rendszertoltot. (ezek lefogjak gyalulni a winest, dehat jobbisigy)
dpkg –purge csomagnev
BitchX, irssi, ircii, epic: ezek mind konzolos irckliensek (es mindegyik elegjo)
‘fvwm95’ a neve. teljesen win95/98 kinezetu, de elegge elavult. de mi a hoherert legyen winfos kinezetu a linux? ezt nemertem sajnos…
Szia
A monitor garancia utolsó napján romlott el, most 3. alkalommal:(
Nem a vihar, mert ugyanaz a hiabajelenség mint korábban és a vihar másnapján történt.Bendegúz
sztem probalkozz egy masik monitorral, ugylatszik a mostani az nemszeret teged 🙂
az enyem pl minden gond nelkul birja 4 eve, pedig nemvmi hiperszuper, hanem egy 15″-os daewoo 🙂
altalaban az segit, ha estere kikapcsolod a monitort teljesen, akkor nincsbenne aram. napkozben meg legyen bekapcsolva. a folyamatos kapcsolgatas is art neki (ugyanugy, mint a gepnek).a gmplayer-t masold at a /usr/bin-be, persze ha az egy szimlink (es mimas lenne) akkor ird at helyesen: ln -s /usr/bin/mplayer /usr/bin/gmplayer
ehhez az mplayer file-t is atkene masolnod. de a legegyszerubb, ha a PATH-ba beirod a /usr/local/bin-t. akkor az ottani parancsok is indithatok siman.
erdekes, hogy a root filerendszer 0 0, annak telleg sztem mindenesetben 1 1-nek kene lennie.
man fstab, itt okosodhatsz. esetleg masold be ide a tartalmat.
egyaltalan az arch-linux az milyen tipusu linux?a szokasos modszerrel csinald.
sh nvidiameghajto.run, aztan atirod az XF86Config-ot../configure termeszetesen ;]
rushmoon mester biztos almosvolt 🙂 -
SzerzőBejegyzés