Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
rekdfel vmware ala. enis ugycsinaltam 🙂
vagypedig a sztracsatellas bocicsoki esete 🙂vakvagy? ott segitettem…
de erted, nemkell idejarni..Esetleg töltse le és próbálja ki valaki.
Köszi, elõre is:megis emesszuk, vagy eleg ha csak megragjuk neked?
🙁
Te biztos úgy születtél, hogy mindent tudtál a Linuxról.nekem uhu+nvidia kooperacioval ment anno
vazzeg. probald ki te. a cseledeid vagyunk, vagy mi?
de azert segitek is: uhu alapbol tartalmazza a cuccot. es nemis olyan rossz disztro.Esetleg töltse le és próbálja ki valaki.
Köszi, elõre is:megis emesszuk, vagy eleg ha csak megragjuk neked?
koszi, megoldodott. a lenyeg, hogy az uhu nemnagyon szereti az nvidiadrivereket nalam 🙂
slack viszont rulz ;]mondjuk eleg a depth 24-nel is, mert az a default
minden SubSection Displaynel a 800×600 legyen az elso, aztan elmented, es startx
Embörök!
A sok Slackware tömjénezéstõl nekem is megjött a kedvem meg a kíváncsiságom…
Nincs valakinek Veszprém környékén ilyesmije? 🙄 Sajna még nem volt a kezemben, 😳 de kiprószálnám, istókuccse…
(Modem van, ADSL/Chello nincs, tudom: postán rendelhetek…)
azt a 2 cd-t igazan leszedheted modemmel is.
kb egy het alatt lejonne, ha az ejfeltol-7-ig olcso dijzonaban nyomnad.
en anno ket eve sok disztrot szedtem modemmel, akkor meg nemvolt ilyen „kinyitom a szamat es berepul a linuxcd” dolog 🙂
szal tessek megeroltetni magad 🙂
a slack pedig nemlesz csalodas, ha az elso kisebb kellemetlenseg utan nemadod fel 🙂 -
SzerzőBejegyzés