killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,151-2,160 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: J #1960487
    killall
    Felhasználó

      rekdfel vmware ala. enis ugycsinaltam 🙂
      vagypedig a sztracsatellas bocicsoki esete 🙂

      Hozzászólás: Lafisoft Slakin #1960471
      killall
      Felhasználó

        vakvagy? ott segitettem…
        de erted, nemkell idejarni..

        Hozzászólás: Lafisoft 2.0.20 Mandrake 10-en #1960480
        killall
        Felhasználó

          Esetleg töltse le és próbálja ki valaki.
          Köszi, elõre is:

          megis emesszuk, vagy eleg ha csak megragjuk neked?

          🙁
          Te biztos úgy születtél, hogy mindent tudtál a Linuxról.

          Hozzászólás: vmware 4.5 full screen #1960473
          killall
          Felhasználó

            nekem uhu+nvidia kooperacioval ment anno

            Hozzászólás: Lafisoft Slakin #1960469
            killall
            Felhasználó

              vazzeg. probald ki te. a cseledeid vagyunk, vagy mi?
              de azert segitek is: uhu alapbol tartalmazza a cuccot. es nemis olyan rossz disztro.

              Hozzászólás: Lafisoft 2.0.20 Mandrake 10-en #1960477
              killall
              Felhasználó

                Esetleg töltse le és próbálja ki valaki.
                Köszi, elõre is:

                megis emesszuk, vagy eleg ha csak megragjuk neked?

                Hozzászólás: monitor frekvenciaja #1959166
                killall
                Felhasználó

                  koszi, megoldodott. a lenyeg, hogy az uhu nemnagyon szereti az nvidiadrivereket nalam 🙂
                  slack viszont rulz ;]

                  Hozzászólás: monitor frekvenciaja #1959164
                  killall
                  Felhasználó

                    mondjuk eleg a depth 24-nel is, mert az a default

                    Hozzászólás: monitor frekvenciaja #1959163
                    killall
                    Felhasználó

                      minden SubSection Displaynel a 800×600 legyen az elso, aztan elmented, es startx

                      Hozzászólás: Rettenetes hang #1959938
                      killall
                      Felhasználó

                        Embörök!

                        A sok Slackware tömjénezéstõl nekem is megjött a kedvem meg a kíváncsiságom…

                        Nincs valakinek Veszprém környékén ilyesmije?  🙄 Sajna még nem volt a kezemben, 😳  de kiprószálnám, istókuccse…

                        (Modem van, ADSL/Chello nincs, tudom: postán rendelhetek…)

                        azt a 2 cd-t igazan leszedheted modemmel is.
                        kb egy het alatt lejonne, ha az ejfeltol-7-ig olcso dijzonaban nyomnad.
                        en anno ket eve sok disztrot szedtem modemmel, akkor meg nemvolt ilyen „kinyitom a szamat es berepul a linuxcd” dolog 🙂
                        szal tessek megeroltetni magad 🙂
                        a slack pedig nemlesz csalodas, ha az elso kisebb kellemetlenseg utan nemadod fel 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,151-2,160 / 3,638