Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hat nemtom, nekem a linux mindigis olyan regimodi elavult dolog lesz, amihez pl parancsot kell beirni, hogy lassa a cd tartalmat 🙂
nemkell mindig ockodni a regitol, most pontos adatokat nemtudok, de sztem debian korabban letezett, mint redhat. es sztem nemepp a josaga miatt lehet tobb disztroban megtalalni az rpmet 🙂
de nevitatkozzunk, mivel az egesz hitvallas kerdese, mint minden a vilagon 🙂Az rpm alapu disztrok fikázásában nemértek 1-t veled…
A Fedorának tök uaz a gondja mint a Mandrakenak baromi gyorsan beleteszenk mindent pld (fedora volt az elsõ 2.6 kernellell szerelt disztri) szal gyorsan belekerül minden új és soxor nem õk tehek arrol, hogy olyan amilyen…
Amugy lehet (mondom csak lehet) de elvi síkon valoszinû a következõ utáni Uhu is rpm alapú lesz…semmi bajom az rpm-mel, mint csomagkezelovel:)
csak altalanositottam.
nezdmeg a mandrake 8.1 vs. mandrake 10.0-t
aztan a suse 7.2 vs. 9.1
utana redhat 7.0 vs. barmelyik fedora.elkurvulasrol beszelek.
nyilvan azert nemertesz egyet, mert nemhasznaltad oket. nekem meg sajnos volt szerencsem hozzajuk.az uhu azert csaknem fog megvalni a dpkg-tol, elegnagy bakloves lenne.
inkabb a debian fele kene nyitniuk, mint a „szentharomsag” fele. IMHO ofkorz.
mind1, slack rulz ;]sany csak a felkialtojelet ismeri 🙂
mint egy hajcsar 🙂 🙂Miért baj ez?(ez kérdõjel)
Ha nem akar másként is próbálkozni, hogy legalább azt a lehetõséget is kizárja, persze, akkor a felkiáltó jel használata indokolt, sõt kötelezõ l Mint most is. 😆namind1, a lenyeg, hogy probald meg kisebb felbontasban. 800x….
en nemhinnem, hogy a 8megas vga birna az 1024-et.
bar termeszetesen tevedhetek is 🙂kimondta, hogy baj?:)
csak feltunt!
:)!miben nemertesz egyet? 🙂
persze, probald meg.
mashogy hivjak sztem.
a libc6 az tutira debianos elnevezes, uhuban glibc a neve.
igazabol enmeg sosem hasznaltam ezt a progit, ugyhogy ennel tobbet sajnos nemtudok segiteni.Egyáltalán nem akarok bele bonyolodni, de halhatnék néhány érvet, mondjuk a Slackware mellett vagy más nem redhat/fedora, suse stb amit irtatok,
szóval ami szerintetek jónak számít!nyilvan ntfs-rol van szo.. akkor viszont cumi
ilyenkor erdemes a java.sun.com-rol szedni a cuccot. es persze mas linuxot hasznalni. 😈
sany csak a felkialtojelet ismeri 🙂
mint egy hajcsar 🙂 🙂
namind1, a lenyeg, hogy probald meg kisebb felbontasban. 800x….
en nemhinnem, hogy a 8megas vga birna az 1024-et.
bar termeszetesen tevedhetek is 🙂 -
SzerzőBejegyzés