Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az egy totalcommander plugin.keress ra google-n
ezt nezegesd boszen. alapdolgokat erdemes lenne magadtol elsajatitani…
ha kde-t hasznalsz, akkor az arts-ot lodd ki.
(szubjektiv velemeny: hasznalj vmi rendes linuxot, mert a redhat/fedora, mandrake, suse sajnos mar nemszamit annak)debian potato, ill. slackware (slackware.com-on a getslack opcioban nezd az archive-ot)
minel regebbi linux, annal gyorsabb lesz.konzolban: alsamixer
alsactl store
ezenfelul meg a /etc/rc.d/rc.modules file-t is nezegesd, es irdbe a hangkartya moduljat.neha erdemes lenne elolvasni a valaszokat
//off
killall:
arulo! regen meg suxoltad a kdet!
csalodtam 🙁mondjuk nalam foglamam sincs mennyi a boot, mert power_on utan megyek konyhaba meg tvn keresek vmi musort, meg ilyesmi; megprobalom rendsezni a jegyzetcetliket…
🙂 🙂
valoban, de itt slack alatt vhogy annyira gyorsnak es stabilnak tunik, hogy amig osszenem szarja magat, addig marad 🙂
egyebkent bizzbennem, utalom a megszokott dolgokat 🙂
hamarosan megunom es ujra xfce, fluxbox, vagy enlightenment fog rulzani 🙂
necsalodj kedves kollega, inkabb gyonyorkodj a gyonyoru desktopomban 🙂 hehe
(amugy semmifele kdekomponenst nemhasznalok :), csak mint feluletet)
janem, k3b-t, azt hasznalok.alsactl store
ezenfelul meg a /etc/rc.d/rc.modules file-t is nezegesd, es irdbe a hangkartya moduljat.meg a google is ugyibar
startxtol szamitott 5-10 mp.
1 giga cpu, 512 ram
🙂 -
SzerzőBejegyzés