killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NTFS írása. mindenáron #1959846
    killall
    Felhasználó

      az egy totalcommander plugin.keress ra google-n

      Hozzászólás: Install, uninstall #1959300
      killall
      Felhasználó

        http://linux.lap.hu

        ezt nezegesd boszen. alapdolgokat erdemes lenne magadtol elsajatitani…

        Hozzászólás: Rettenetes hang #1959924
        killall
        Felhasználó

          ha kde-t hasznalsz, akkor az arts-ot lodd ki.
          (szubjektiv velemeny: hasznalj vmi rendes linuxot, mert a redhat/fedora, mandrake, suse sajnos mar nemszamit annak)

          Hozzászólás: P1 Linuxot #1959901
          killall
          Felhasználó

            debian potato, ill. slackware (slackware.com-on a getslack opcioban nezd az archive-ot)
            minel regebbi linux, annal gyorsabb lesz.

            Hozzászólás: Rettenetes hang #1959921
            killall
            Felhasználó

              konzolban: alsamixer

              Hozzászólás: ALSA még mindig #1959674
              killall
              Felhasználó

                alsactl store
                ezenfelul meg a /etc/rc.d/rc.modules file-t is nezegesd, es irdbe a hangkartya moduljat.

                neha erdemes lenne elolvasni a valaszokat

                Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959585
                killall
                Felhasználó

                  //off
                  killall:
                  arulo! regen meg suxoltad a kdet!
                  csalodtam 🙁

                  mondjuk nalam foglamam sincs mennyi a boot, mert power_on utan megyek konyhaba meg tvn keresek vmi musort, meg ilyesmi; megprobalom rendsezni a jegyzetcetliket…

                  🙂 🙂
                  valoban, de itt slack alatt vhogy annyira gyorsnak es stabilnak tunik, hogy amig osszenem szarja magat, addig marad 🙂
                  egyebkent bizzbennem, utalom a megszokott dolgokat 🙂
                  hamarosan megunom es ujra xfce, fluxbox, vagy enlightenment fog rulzani 🙂
                  necsalodj kedves kollega, inkabb gyonyorkodj a gyonyoru desktopomban 🙂 hehe
                  (amugy semmifele kdekomponenst nemhasznalok :), csak mint feluletet)
                  janem, k3b-t, azt hasznalok.

                  Hozzászólás: Slackware 10 vs ALSA #1959647
                  killall
                  Felhasználó

                    alsactl store
                    ezenfelul meg a /etc/rc.d/rc.modules file-t is nezegesd, es irdbe a hangkartya moduljat.

                    Hozzászólás: psx emulátor linux alá #1959644
                    killall
                    Felhasználó

                      meg a google is ugyibar

                      Hozzászólás: ami a slack-et igazolja… :) #1959581
                      killall
                      Felhasználó

                        startxtol szamitott 5-10 mp.
                        1 giga cpu, 512 ram
                        🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,638