Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezen a siteon pedig 500-on feluli telleg *****a es igenyes linuxos wallpaper van 🙂
nalam ugyanez volt. sztem bug.
jaes itt hozzateszem (bar kurvara nemkapcsolodik), hogy philips cd-t, dvd-t nevegyetek, mert egy rakas fos. egy ido utan nemolvashato. pl az egyeve megirt es egyszer hasznalt rtcw-t most akartam felrakni, erre nemolvashato. szal anyad filipsz.megvolt, minden gyonyoru, nagyon kiralysag 🙂
most nehany tapasztalatomat irnam le slack 10.0 alatt levelezessel kapcs.ban.
en uhu 1.0-rc2 ota evolution-t hasznaltam, ezert elegge a szivemhez nott.
aztan elegge szivenszurt az a teny, hogy slackben alapbol nincs evo.
namondom noproblemo, felrakjuk. linuxpackages.net -] kereses -] megtalaltam -] hurra.
leis szedtem, aztan installpkg. felis ment, de nemtalaltam a menuben. ekkor mar rosszat sejtettem. konzol -] evolution. kommandnatfaund. anyad. /usr/bin -] keresgeles -] talalat: evolution-1.5 -] yeah -gondolom, csak a verzioszam miatt.
raenter, noekson. blabla.so-t nemtudja betolteni. anyad. removepkg.
utana kicsit utanaolvastam es eszrevettem, hogy kbsztt sok dependency-je van a szutyoknak. namondom sebaj. slapt-get –update -] slapt-get –install evolution.
megtalalta, csomo dependencyvel egyutt. hurra rakja fel oket, siraly.
felrakott vagy 5 mas csomit is melle. na gondoltam mostmar kene mennie, de nem.
anyad. removepkg. utana paca5-tel vivtunk privatharcot ezugyben, de vegul 4-5 fordulo utan arra kellett radobbennunk, hogy sajna, de kezzel kell felnyomni mindent.
megvolt a neve annak a 10-12 dependency-nek, nosza slapt-get. szepen felis ment mind, nemelyik mar eleve aptudet volt. utana ez evo is felment. hurra. bennevan a menuben. siraly. (bar a sokatsejteto unstable szocska ottvolt utana).
namondom nemerdekel, elinditom. elis indult. sikerult atmentenem a regebbi leveleimet is, sikerult levelet fogadni, viszont…
es itt a viszont. compose mail -] fatal error, szendjorbagriporttudiveloperz. anyad.
removepkg. najo mondom, raveszem magam a kmailre, bar tudom, hogy mennyire kaka. viszont annyira siraly slack alatt a kde, hogy hatha.
beallitasok, import ok. probakuldes -] segfault, autokill. anyad.
vegso elkeseredesemben: slapt-get –install sylpheed. eletemben nemhasznaltam meg, csak a neve volt ismeros. eshat kerem, ez a progi maga a csoda. baromigyors, egyszeru, szep, kicsi, blabla. options, import, probaget-send mind okes volt.na szoval ezt csak azoknak irtam le, akik olyan ujonc slackesek, mint en (2 napos vagyok jelenleg 🙂 )
remelem tanul belole legalabb egyvki, akkor mar megerte. hameg nem, akkor remelem jokat rohogtetek a szivasaimon. 🙂azt mar reg atvaltottam…
sztem egy xrestart nemartana 🙂az ntfs-iras az megcsak kiserleti jellegu, es a 2.6-os kernel tamogatja.
viszont mandrake ala nemajanlott kernelt forditani.
megoldas: maskor ugy gondolkodj, hogy a wint fat-re rakod (vagy egyszeruen nemis hasznalsz wint) 🙂koszi, jol mukszik 🙂
mostmar csak azerdekelne, hogy az û es õ betuket hogytudom lathatova tenni?
mivel mindenhol negyzetet latok helyettuk (meg ittis, amit irok).
pedig mindent atallitottam magyarrahogyan tudnek szep fontokat varazsolni a kde-be?
csak egy par szutyok font van benne. slapt-get -tel felnyomtam a freetype-ot, de semmi valtozas. sajna fontteren eleg lama vagyok 🙁
jokis ttf-ek kellenenek nekem.1.0-4191-es oskovulettel 🙂
az uhu 1.1 kdeje elegge bugos, sztem upgrade-eld (ubk), bar nekem az alapkdevel is ment.
-
SzerzőBejegyzés