killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: minden, mi desktopnak ingere… #1959571
    killall
    Felhasználó

      ezen a siteon pedig 500-on feluli telleg *****a es igenyes linuxos wallpaper van 🙂

      Hozzászólás: Unreal Tournament hang #1959558
      killall
      Felhasználó

        nalam ugyanez volt. sztem bug.
        jaes itt hozzateszem (bar kurvara nemkapcsolodik), hogy philips cd-t, dvd-t nevegyetek, mert egy rakas fos. egy ido utan nemolvashato. pl az egyeve megirt es egyszer hasznalt rtcw-t most akartam felrakni, erre nemolvashato. szal anyad filipsz.

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955169
        killall
        Felhasználó

          megvolt, minden gyonyoru, nagyon kiralysag 🙂

          most nehany tapasztalatomat irnam le slack 10.0 alatt levelezessel kapcs.ban.

          en uhu 1.0-rc2 ota evolution-t hasznaltam, ezert elegge a szivemhez nott.
          aztan elegge szivenszurt az a teny, hogy slackben alapbol nincs evo.
          namondom noproblemo, felrakjuk. linuxpackages.net -] kereses -] megtalaltam -] hurra.
          leis szedtem, aztan installpkg. felis ment, de nemtalaltam a menuben. ekkor mar rosszat sejtettem. konzol -] evolution. kommandnatfaund. anyad. /usr/bin -] keresgeles -] talalat: evolution-1.5 -] yeah -gondolom, csak a verzioszam miatt.
          raenter, noekson. blabla.so-t nemtudja betolteni. anyad. removepkg.
          utana kicsit utanaolvastam es eszrevettem, hogy kbsztt sok dependency-je van a szutyoknak. namondom sebaj. slapt-get –update -] slapt-get –install evolution.
          megtalalta, csomo dependencyvel egyutt. hurra rakja fel oket, siraly.
          felrakott vagy 5 mas csomit is melle. na gondoltam mostmar kene mennie, de nem.
          anyad. removepkg. utana paca5-tel vivtunk privatharcot ezugyben, de vegul 4-5 fordulo utan arra kellett radobbennunk, hogy sajna, de kezzel kell felnyomni mindent.
          megvolt a neve annak a 10-12 dependency-nek, nosza slapt-get. szepen felis ment mind, nemelyik mar eleve aptudet volt. utana ez evo is felment. hurra. bennevan a menuben. siraly. (bar a sokatsejteto unstable szocska ottvolt utana).
          namondom nemerdekel, elinditom. elis indult. sikerult atmentenem a regebbi leveleimet is, sikerult levelet fogadni, viszont…
          es itt a viszont. compose mail -] fatal error, szendjorbagriporttudiveloperz. anyad.
          removepkg. najo mondom, raveszem magam a kmailre, bar tudom, hogy mennyire kaka. viszont annyira siraly slack alatt a kde, hogy hatha.
          beallitasok, import ok. probakuldes -] segfault, autokill. anyad.
          vegso elkeseredesemben: slapt-get –install sylpheed. eletemben nemhasznaltam meg, csak a neve volt ismeros. eshat kerem, ez a progi maga a csoda. baromigyors, egyszeru, szep, kicsi, blabla. options, import, probaget-send mind okes volt.

          na szoval ezt csak azoknak irtam le, akik olyan ujonc slackesek, mint en (2 napos vagyok jelenleg 🙂 )
          remelem tanul belole legalabb egyvki, akkor mar megerte. hameg nem, akkor remelem jokat rohogtetek a szivasaimon. 🙂

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955168
          killall
          Felhasználó

            azt mar reg atvaltottam…
            sztem egy xrestart nemartana 🙂

            killall
            Felhasználó

              az ntfs-iras az megcsak kiserleti jellegu, es a 2.6-os kernel tamogatja.
              viszont mandrake ala nemajanlott kernelt forditani.
              megoldas: maskor ugy gondolkodj, hogy a wint fat-re rakod (vagy egyszeruen nemis hasznalsz wint) 🙂

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955166
              killall
              Felhasználó

                koszi, jol mukszik 🙂
                mostmar csak azerdekelne, hogy az û es õ betuket hogytudom lathatova tenni?
                mivel mindenhol negyzetet latok helyettuk (meg ittis, amit irok).
                pedig mindent atallitottam magyarra

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955164
                killall
                Felhasználó

                  hogyan tudnek szep fontokat varazsolni a kde-be?
                  csak egy par szutyok font van benne. slapt-get -tel felnyomtam a freetype-ot, de semmi valtozas. sajna fontteren eleg lama vagyok 🙁
                  jokis ttf-ek kellenenek nekem.

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955162
                  killall
                  Felhasználó

                    1.0-4191-es oskovulettel 🙂

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955159
                    killall
                    Felhasználó

                      az uhu 1.1 kdeje elegge bugos, sztem upgrade-eld (ubk), bar nekem az alapkdevel is ment.

                      Hozzászólás: mldonkey – slack #1959463
                      killall
                      Felhasználó

                        no, hiritiz:

                        http://smorse.lame.hu/mldonkey.tar

                        vanbenne egykis readme is.

                        jo toltogetest.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,638