killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954971
    killall
    Felhasználó

      mivel szartal a kb egyoldalas postomra, ezert toroltem is nemreg, es ezen felbuzdulva segiteni sem fogok, nemerdemled meg. amugy ez a topic rotfl.
      elakarod hitetni, hogy neked tul egyszeru az uhu, aztan meg azzal sem tudsz boldogulni. nagy LOL.

      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955141
      killall
      Felhasználó

        netbetoltes bootkor, nehany progi felrakasa, stb 🙂

        /etc/rc.d/rc.local fájlba ird bele (feltéve ha adsl-d van) adsl-start 🙂

        progik meg itten…
        http://www.linuxpackages.net/

        azom van, koszi 🙂

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955135
        killall
        Felhasználó

          nah, enis bealltam a sorba, slackware rulz 🙂

          nemvolt egyszeru, de nehez sem a telepites, mar csak olyanok vannak hatra, hogy hang, netbetoltes bootkor, nehany progi felrakasa, stb 🙂
          igazabol csak az xconfignal szivtam addig, amig ranem jottem, hogy az egerem vendora mikrofos 🙂
          azert jomemoria rulz, meg a debianos idokbol emlekeztem ra.
          kde eleg dizajnos, amig megnem unom ujra, vagy amig kinem tapasztalom a cuccot, addig eztfogom hasznalni 🙂
          na csak ennyit akartam, csovi 🙂

          Hozzászólás: monitor frekvenciaja #1959159
          killall
          Felhasználó

            koszi mindkettotoknek ;]

            Hozzászólás: mount cdrom #1958973
            killall
            Felhasználó

              mind az 1.0-ban, mind az 1.1-ben bennevan alapbol _sajnos_.

              Hozzászólás: mount cdrom #1958967
              killall
              Felhasználó

                alapbol a /mnt konyvtar ala teszi, supermounttal. (sajnos)

                Hozzászólás: X kilövése (nVIDIA driver telepítés) #1958962
                killall
                Felhasználó

                  megneztem, es valaszoltam 🙂
                  vmiert nem popupolja fel a firefox ;]

                  Hozzászólás: X kilövése (nVIDIA driver telepítés) #1958960
                  killall
                  Felhasználó

                    killall kdm
                    killall kde-session
                    killall gdm
                    killall gnome-session
                    killall xdm
                    killall x
                    init 3

                    kb ennyi, vmelyik jolesz.
                    (kicsit egos post lett ;] )

                    Hozzászólás: DosEmu HELP #1958963
                    killall
                    Felhasználó

                      autoexec.bat -ba nyomd be ezt:

                      Code:
                      unix -s DRIVE_D

                      if „%CDDRIVE_D%” == „” goto nodrived

                      lredir d: linuxfs%CDDRIVE_D%

                      nodrived

                      termeszetesen ha nem D: -kent akarot latni a linux rootkonyvtarat, akkor mast irsz helyette 🙂

                      Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954950
                      killall
                      Felhasználó

                        rm -r /post

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,638