Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mivel szartal a kb egyoldalas postomra, ezert toroltem is nemreg, es ezen felbuzdulva segiteni sem fogok, nemerdemled meg. amugy ez a topic rotfl.
elakarod hitetni, hogy neked tul egyszeru az uhu, aztan meg azzal sem tudsz boldogulni. nagy LOL.netbetoltes bootkor, nehany progi felrakasa, stb 🙂
/etc/rc.d/rc.local fájlba ird bele (feltéve ha adsl-d van) adsl-start 🙂
progik meg itten…
http://www.linuxpackages.net/azom van, koszi 🙂
nah, enis bealltam a sorba, slackware rulz 🙂
nemvolt egyszeru, de nehez sem a telepites, mar csak olyanok vannak hatra, hogy hang, netbetoltes bootkor, nehany progi felrakasa, stb 🙂
igazabol csak az xconfignal szivtam addig, amig ranem jottem, hogy az egerem vendora mikrofos 🙂
azert jomemoria rulz, meg a debianos idokbol emlekeztem ra.
kde eleg dizajnos, amig megnem unom ujra, vagy amig kinem tapasztalom a cuccot, addig eztfogom hasznalni 🙂
na csak ennyit akartam, csovi 🙂koszi mindkettotoknek ;]
mind az 1.0-ban, mind az 1.1-ben bennevan alapbol _sajnos_.
alapbol a /mnt konyvtar ala teszi, supermounttal. (sajnos)
megneztem, es valaszoltam 🙂
vmiert nem popupolja fel a firefox ;]killall kdm
killall kde-session
killall gdm
killall gnome-session
killall xdm
killall x
init 3kb ennyi, vmelyik jolesz.
(kicsit egos post lett ;] )autoexec.bat -ba nyomd be ezt:
Code:unix -s DRIVE_Dif „%CDDRIVE_D%” == „” goto nodrived
lredir d: linuxfs%CDDRIVE_D%
nodrived
termeszetesen ha nem D: -kent akarot latni a linux rootkonyvtarat, akkor mast irsz helyette 🙂
rm -r /post
-
SzerzőBejegyzés