Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mpayer/beallitasok/video
mondjuk ottvan az a 2 warning, de nemhinnem, hogy az kavar be.
hmm, ugylatom minden rendben van scanbusilag…
szerintem probald meg rootkent futtatni a cdiro progit. sokesetben a cdrecord, vagy cdrdao programok csak rootjogokkal rendelkeznek.
a disztro, amit ajanlok, az egyertelmuen az uhu, mivel rengetegminden mellette szol:
teljesen magyar fejlesztes, a progik 98%-a tud magyarul (ez nekem nem, de sokaknak donto fontossagu lehet), dpkg-alapu (ez a legfontosabb), nagy a hardvertamogatasa, egy kezdo is konnyen tudja hasznalni, a telepitese meg egy dosnal is egyszerubb, es gyorsabb (nekem cakumpakk 10 perc alatt felment az egesz rendszer).
erdemes megnezned, http://www.uhulinux.hujajj latom mandrake-es vagy, ez nagyhiba, mivel az egy a gagyi disztrok kozul.
probald ezt:cdrecord -scanbus (persze rootkent)
mit ir ki?
naja ;]
de a mester tevagy 🙂ez en lapomon is megtalalhatod ;]
alairasban link, majd jatekport site link ;]_ne_ /usr-kent csatold!! ekkora baromsagot. az usr konyvtar ugymond a linux „lelke” abban vannak a programok. _majdnem_ minden program ottvan, es egy csomo konfigfile, eleresiut, stb hivatkozik a /usr-re. mondjuk 2 ugyanolyan konyvtar (vagy file) nemlehet egykonyvtaron belul, szal nemigazan ertelek.
a legegyszerubb azlenne (szerintem), ha az egeszet ujratenned. a fontos adatokat a mountolt particiora mentsd (ami neked az usr), utana reinstall, format, a /usr nevu particiodat meg csatold /home-kent, es ne formaztasd, mert ugye akkor minden elvesz.
bar igazabol meg mostse ertem, hogy mitcsinaltal, de remelem te erted, amit irtam ;]community=kozosseg
szal, orulhetsz, teis a ‘nagy mendrekes kozosseg’ tagja lettel.
szivbol sajnallak 🙂icculus-os ut-installer nemjo?
ahogy atfutottam az oldalt, ugyanaz a verzio, meg minden es nalam megy.
mostlatom, hogy a sima ut installer nincskint az icculuson, de ha erdekel felrakom webre.az mldonkey tud a soulseek szervereken is keresni.
http://www.mldonkey.net -
SzerzőBejegyzés