killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,221-2,230 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      mpayer/beallitasok/video

      Hozzászólás: K3b probléma #1958017
      killall
      Felhasználó

        mondjuk ottvan az a 2 warning, de nemhinnem, hogy az kavar be.

        Hozzászólás: K3b probléma #1958016
        killall
        Felhasználó

          hmm, ugylatom minden rendben van scanbusilag…
          szerintem probald meg rootkent futtatni a cdiro progit. sokesetben a cdrecord, vagy cdrdao programok csak rootjogokkal rendelkeznek.
          a disztro, amit ajanlok, az egyertelmuen az uhu, mivel rengetegminden mellette szol:
          teljesen magyar fejlesztes, a progik 98%-a tud magyarul (ez nekem nem, de sokaknak donto fontossagu lehet), dpkg-alapu (ez a legfontosabb), nagy a hardvertamogatasa, egy kezdo is konnyen tudja hasznalni, a telepitese meg egy dosnal is egyszerubb, es gyorsabb (nekem cakumpakk 10 perc alatt felment az egesz rendszer).
          erdemes megnezned, http://www.uhulinux.hu

          Hozzászólás: K3b probléma #1958014
          killall
          Felhasználó

            jajj latom mandrake-es vagy, ez nagyhiba, mivel az egy a gagyi disztrok kozul.
            probald ezt:

            cdrecord -scanbus (persze rootkent)

            mit ir ki?

            Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953525
            killall
            Felhasználó

              naja ;]
              de a mester tevagy 🙂

              Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953522
              killall
              Felhasználó

                ez en lapomon is megtalalhatod ;]
                alairasban link, majd jatekport site link ;]

                Hozzászólás: Mi a túró van? #1957681
                killall
                Felhasználó

                  _ne_ /usr-kent csatold!! ekkora baromsagot. az usr konyvtar ugymond a linux „lelke” abban vannak a programok. _majdnem_ minden program ottvan, es egy csomo konfigfile, eleresiut, stb hivatkozik a /usr-re. mondjuk 2 ugyanolyan konyvtar (vagy file) nemlehet egykonyvtaron belul, szal nemigazan ertelek.
                  a legegyszerubb azlenne (szerintem), ha az egeszet ujratenned. a fontos adatokat a mountolt particiora mentsd (ami neked az usr), utana reinstall, format, a /usr nevu particiodat meg csatold /home-kent, es ne formaztasd, mert ugye akkor minden elvesz.
                  bar igazabol meg mostse ertem, hogy mitcsinaltal, de remelem te erted, amit irtam ;]

                  Hozzászólás: Mandrake 10.0 #1931941
                  killall
                  Felhasználó

                    community=kozosseg
                    szal, orulhetsz, teis a ‘nagy mendrekes kozosseg’ tagja lettel.
                    szivbol sajnallak 🙂

                    Hozzászólás: openut #1957581
                    killall
                    Felhasználó

                      icculus-os ut-installer nemjo?
                      ahogy atfutottam az oldalt, ugyanaz a verzio, meg minden es nalam megy.
                      mostlatom, hogy a sima ut installer nincskint az icculuson, de ha erdekel felrakom webre.

                      Hozzászólás: SoulSeek for Linux #1957537
                      killall
                      Felhasználó

                        az mldonkey tud a soulseek szervereken is keresni.
                        http://www.mldonkey.net

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,221-2,230 / 3,638