killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,231-2,240 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ip-bõl hostnév és fordítva #1957514
    killall
    Felhasználó

      a ‘whois’ parancs is tokeletes erre.
      pl.: $ whois linuxforum.hu

      Hozzászólás: sysrescue #1957457
      killall
      Felhasználó

        image-kent irtad?

        Hozzászólás: xmms userként #1957382
        killall
        Felhasználó

          # cd /usr/bin
          # chmod 777 xmms

          (bar ez csak vmi gagyi disztro lehet – suse, mandrake-)

          Hozzászólás: UHU 1.1 – KDE help! #1957376
          killall
          Felhasználó

            bugos a kde minden porcikajaban, de ezt a hibat vmelyik user mar kijavitotta.
            keress ra itt a forumon.

            Hozzászólás: memoria pontos adatai #1957367
            killall
            Felhasználó

              koszi 🙂
              aidarol hallottam, de nincs winem, csak vmware alatt. a dmidecode az en baratom, arra gondoltam 🙂

              Hozzászólás: Unreal Tournament probléma #1946363
              killall
              Felhasználó

                ne tedd fal az uhut, ha nem akarod. fel se tedd.
                hanem gondolom ugyanugy a /etc/sysconfig alatt talalhato ottis az automount file. (ha nem, akkor egy suses segitsen neki, gondolok itt egy segitokesz userre, nem ilyen reisch-felekre).
                ezt torold, utana a /etc/fstabot szerkeszd meg, ha gondolod, akkor abban segitek, de masold be ide a tartalmat, es akkor kozoserovel osszehozzuk a dolgot.

                Hozzászólás: KDE alatti menü bõvítés #1957071
                killall
                Felhasználó

                  bugos

                  Hozzászólás: Email érkezett #1957056
                  killall
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: hangbeállítási gondjaim #1957006
                    killall
                    Felhasználó

                      upgrade-eld a rendszert, mar a 2. hivatalus kerneljavitasnal tartanak.

                      Hozzászólás: Uhu+Suse #1957033
                      killall
                      Felhasználó

                        „semmivel sem tobb a 2.6-os kernel, mint a 2.4-es. a suse meg ugye SoSE”

                        Ez csakis egy sulinetes kölyök lehet

                        igen, azvagyok 🙁
                        eltalaltad 🙁
                        meg csak 12 vagyok, demar betudom kapcsolni a gepet!!!!!!!!!!
                        de ne bants ezert:(
                        olyan rosszul esik, hogy az ilyen okos bacsik, mint Te folyton bantanak!!!:( 🙁
                        de annyira tisztellek, hogy mar nemis linuxozni fogok, hanem reischSux-ozni! 🙂
                        teged kene a SZAMITOGEPEK kiralyava valasztani, mert olyan okos vagy!
                        tenyleg becsullek, Mester!
                        remelem minden egyes tovabbi hozzaszolasod is ezt a foldontuli szakertelmet fogja tukrozni!
                        ugye igylesz???? konyorgom, legyen igy!!!!

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,231-2,240 / 3,638