Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a ‘whois’ parancs is tokeletes erre.
pl.: $ whois linuxforum.huimage-kent irtad?
# cd /usr/bin
# chmod 777 xmms(bar ez csak vmi gagyi disztro lehet – suse, mandrake-)
bugos a kde minden porcikajaban, de ezt a hibat vmelyik user mar kijavitotta.
keress ra itt a forumon.koszi 🙂
aidarol hallottam, de nincs winem, csak vmware alatt. a dmidecode az en baratom, arra gondoltam 🙂ne tedd fal az uhut, ha nem akarod. fel se tedd.
hanem gondolom ugyanugy a /etc/sysconfig alatt talalhato ottis az automount file. (ha nem, akkor egy suses segitsen neki, gondolok itt egy segitokesz userre, nem ilyen reisch-felekre).
ezt torold, utana a /etc/fstabot szerkeszd meg, ha gondolod, akkor abban segitek, de masold be ide a tartalmat, es akkor kozoserovel osszehozzuk a dolgot.bugos
megtudnál dobni egy link-el?
http://ftp.uhulinux.hu
http://ubk.uhulinux.hu
http://uhu.linuxuser.huupgrade-eld a rendszert, mar a 2. hivatalus kerneljavitasnal tartanak.
„semmivel sem tobb a 2.6-os kernel, mint a 2.4-es. a suse meg ugye SoSE”
Ez csakis egy sulinetes kölyök lehet
igen, azvagyok 🙁
eltalaltad 🙁
meg csak 12 vagyok, demar betudom kapcsolni a gepet!!!!!!!!!!
de ne bants ezert:(
olyan rosszul esik, hogy az ilyen okos bacsik, mint Te folyton bantanak!!!:( 🙁
de annyira tisztellek, hogy mar nemis linuxozni fogok, hanem reischSux-ozni! 🙂
teged kene a SZAMITOGEPEK kiralyava valasztani, mert olyan okos vagy!
tenyleg becsullek, Mester!
remelem minden egyes tovabbi hozzaszolasod is ezt a foldontuli szakertelmet fogja tukrozni!
ugye igylesz???? konyorgom, legyen igy!!!! -
SzerzőBejegyzés