killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Email érkezett #1957050
    killall
    Felhasználó

      megmeg

      Hozzászólás: Merevlemez-használat terheli a processzort #1957042
      killall
      Felhasználó

        Remélem, hogy az én készülékemben van a hiba, de UHU-m nem úgy viselkedik, mint egy tisztességes multiprogramozott operációs rendszer. Amikor a merevlemez intenzív használat alá kerül (nagyobb program betöltése, nagyobb fájl kitömörítése, stb.), a rendszer használhatatlanná válik, az egér is csak akadozva mozog. Rosszabb esetben teljesen megbénul a rendszer, semmi nem reagál, és ha esetleg nem tudom, hogy miért berreg a winchester, és nem akar leállni, akkor marad a reset gomb.
        Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna tippet adni, mi lehet e mögött a viselkedés mögött.

        Csaba

        ugye teis az ujdonsult kernelforditok egyike vagy?

        Hozzászólás: Uhu+Suse #1957028
        killall
        Felhasználó

          ugyan… ez teljesen windoz gondolkodas.
          semmivel sem tobb a 2.6-os kernel, mint a 2.4-es. a suse meg ugye SoSE, dehat tetudod 🙂

          Hozzászólás: Email érkezett #1957046
          killall
          Felhasználó

            gkrellm mail-plugnjet mindenre ralehet izzitani es egy kis pingvin fog ugralni a boritek korul, ha jon leveled ;]
            en ezt a megoldast hasznalom.

            Hozzászólás: hangbeállítási gondjaim #1957004
            killall
            Felhasználó

              artsd-t lodd ki, es mindent allits oss-ra. ez a tuti siker lenyege

              Hozzászólás: Help!Nem látom a winyómat! #1957018
              killall
              Felhasználó

                fstabban mivan?

                Hozzászólás: UHU linux HELP! #1956981
                killall
                Felhasználó

                  Szia!
                  Nem igazán értek még a linuxhoz, részletesebben letudnád írni?
                  Köszönöm.

                  felejtsd el a vezerlopultot (vagy mit), mert bugos (kedves uhu-fejlesztok, bar ugysem olvassatok, de vegyetek mar ki belole azt a szart, koszi)
                  es hasznald a forum keresojet: http://linuxforum.hu/modules.php?name=Foru…ums&file=search

                  Hozzászólás: Unreal Tournament probléma #1946358
                  killall
                  Felhasználó

                    Próbáld meg simán: ut
                    Nekem meg az a gondom, hogy a DVD-s verzió telepítésnél, miután beírom a reg. kódot, elkezdené a telepítést, majd megáll, és kéri, hogy mountoljam a CD-t. (persze csatolva van) 
                    Van 5let ?

                    ez a fantasztikus supermount „hibaja”. (mi a fsznak kell ez a linuxokba??)
                    old ki az uhubol: rm /etc/sysconfig/automount
                    utana ird meg helyesen az fstabot.
                    man fstab

                    killall
                    Felhasználó

                      Hi !

                      köszi a linket, de õ sem tud pl vebkamerát kezelni, vagy magamról képet berakni. A hangkapcsolatról meg nem is beszélve.

                      De amúgy komoly a progi, kb annyit tud mint a kopete

                      Geg

                      kopete az suxx kde-s, az amsn meg wish-re epul.

                      killall
                      Felhasználó

                        amsn rulz. nagyon kiraly

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,638