Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
megmeg
Remélem, hogy az én készülékemben van a hiba, de UHU-m nem úgy viselkedik, mint egy tisztességes multiprogramozott operációs rendszer. Amikor a merevlemez intenzív használat alá kerül (nagyobb program betöltése, nagyobb fájl kitömörítése, stb.), a rendszer használhatatlanná válik, az egér is csak akadozva mozog. Rosszabb esetben teljesen megbénul a rendszer, semmi nem reagál, és ha esetleg nem tudom, hogy miért berreg a winchester, és nem akar leállni, akkor marad a reset gomb.
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna tippet adni, mi lehet e mögött a viselkedés mögött.Csaba
ugye teis az ujdonsult kernelforditok egyike vagy?
ugyan… ez teljesen windoz gondolkodas.
semmivel sem tobb a 2.6-os kernel, mint a 2.4-es. a suse meg ugye SoSE, dehat tetudod 🙂gkrellm mail-plugnjet mindenre ralehet izzitani es egy kis pingvin fog ugralni a boritek korul, ha jon leveled ;]
en ezt a megoldast hasznalom.artsd-t lodd ki, es mindent allits oss-ra. ez a tuti siker lenyege
fstabban mivan?
Szia!
Nem igazán értek még a linuxhoz, részletesebben letudnád írni?
Köszönöm.felejtsd el a vezerlopultot (vagy mit), mert bugos (kedves uhu-fejlesztok, bar ugysem olvassatok, de vegyetek mar ki belole azt a szart, koszi)
es hasznald a forum keresojet: http://linuxforum.hu/modules.php?name=Foru…ums&file=searchPróbáld meg simán: ut
Nekem meg az a gondom, hogy a DVD-s verzió telepítésnél, miután beírom a reg. kódot, elkezdené a telepítést, majd megáll, és kéri, hogy mountoljam a CD-t. (persze csatolva van)
Van 5let ?ez a fantasztikus supermount „hibaja”. (mi a fsznak kell ez a linuxokba??)
old ki az uhubol: rm /etc/sysconfig/automount
utana ird meg helyesen az fstabot.
man fstabHi !
köszi a linket, de õ sem tud pl vebkamerát kezelni, vagy magamról képet berakni. A hangkapcsolatról meg nem is beszélve.
De amúgy komoly a progi, kb annyit tud mint a kopete
Geg
kopete az suxx kde-s, az amsn meg wish-re epul.
amsn rulz. nagyon kiraly
-
SzerzőBejegyzés