killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947656
    killall
    Felhasználó

      ezt dobja ki uj post kuldesenel:

      Code:
      Could not insert new word matches

      DEBUG MODE

      SQL Error : 1016 Can’t open file: ‘nuke_bbsearch_wordmatch.MYI’. (errno: 145)

      INSERT INTO nuke_bbsearch_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 68142, word_id, 0 FROM nuke_bbsearch_wordlist WHERE word_text IN (‘hoppa’, ‘sorry’, ‘vmi’, ‘hibat’, ‘irt’, ‘nemgondoltam’, ‘volna’, ‘hogy’, ‘berakja’)

      Line : 286

      File : /home/httpd/html/includes/functions_search.php

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947655
      killall
      Felhasználó

        hoppa… sorry, de vmi hibat irt ki, nemgondoltam volna, hogy 3x berakja… 🙂

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947654
        killall
        Felhasználó

          ismeros-e vkinek? 🙂
          xwing.jpg

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947652
          killall
          Felhasználó

            ismeros-e vkinek? 🙂
            xwing.jpg

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947651
            killall
            Felhasználó

              ismeros-e vkinek? 🙂
              xwing.jpg

              Hozzászólás: Nem adja ki a CD-t! #1930790
              killall
              Felhasználó

                linuxban nem kliekkelgetunk. arra ottvan a windows. amugy a suse egy kalap szar a linuxok teruleten (utolag lett az). ha teheted hasznalj dpkg alapu (debian, uhu) disztrot, vagy old ki az supermountot, ird meg az fstabot es tanulmanyozd a mount manjat. a windozos varazsloszeru yasttol is inkabb hatarolodj el, tanuld meg hasznalni a konzolt.
                _tobbre mesz_ vele.

                Hozzászólás: Suse 6.3 #1956740
                killall
                Felhasználó

                  nemmuszaj dosbol bootolni.
                  rootkent kiadod a:
                  dd if=/dev/zero of=/dev/hda1 bs=512 count=1
                  parancsot, (erdemes livelinux alol 🙂 )
                  aztan futtasd a lilot, vagy imho telepits grubot es grub-install /dev/hda

                  Hozzászólás: Aliens vs Predator 2 #1954673
                  killall
                  Felhasználó

                    csak make

                    Hozzászólás: Aliens vs Predator 2 #1954671
                    killall
                    Felhasználó

                      suse73 alatt, nem megy….

                      nem vagyok egy programozó, úgyhogy a harmadik üzenetnél feladtam, azzal a címmel, hogy ennyit nem ér az egész
                      egyébként ha már látta valaki az avsp 1 -t, akkor tudja hogy a képi világ elég keményen a dx-re épül, így ezt a forrást fenntartással fogadtam már akkor is anno.

                      ebben van vmi 🙂
                      meg amugyis odavan irva, hogy unsupported, szal telleg ketseges
                      en kb az 5. hibaig javitottam ki, de aztan feladtam
                      bar azert van egy feelingje a gamenek.. nemis kicsi…

                      Hozzászólás: Aliens vs Predator 2 #1954669
                      killall
                      Felhasználó

                        hat talan vmi regi rendszeren lehetne 🙂
                        mert sztem maga a kod is baromi regi.
                        talan egy 2.x-es gcc-vel es egy regebbi make-kel. mar azon is gondolkodtam, hogy ha kicsit szabadul fel helyem, akkor elokukazok vmi osregi linuxot, felrakom, aztan megprobalom leforditani. de azert az jobblenne, hogyha vki, aki _jelenleg_ rendelkezik hasonlo feltelepitett verzioval (olyan 1999-2001 koruli disztrib kene), akkor az legyenszives probalja mar meg ekszekjutolni a procedurat… koszi.

                        a link:
                        http://icculus.org/avp/

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,638