Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sikerult vkinek leforditania az icculus-os avp cvs kodot? mert nalam vmi iszonyatbrutal hibaval elszall.
ha vkinek sikerult a kodbol binarist faragni, az szoljon mar. (fellow? 🙂 )engedelyezd a javascript tamogatast.
de sztem inkabb firefox-ot hasznalj konqueror helyett..jolteszed 🙂
fullscreenben futtasd, mert kulonben a billentyuzet nemfog mukodni. szal nalam ablakban valo futtatasnal csak az eger mukodott 🙂igazabol ez nekem egy ilyen jatekvalogatas cd-n volt meg, tehat csak az a konyvtar volt rajta, ami winfosban a programfiles alatt lenne. (tehat elobb felkell telepitened winfosban, vagy vmware alatti winfosra, aztan a programfiles/dforce konyvtarat athuzni a /home/juzer/wine-ba, es onnan indithatod). persze megprobalhatod wine alatt is installalni, de ehhez nemtudok segitseggel vagy tapasztalattal szolgalni, mert nincs installcd-m 🙂
en 800×600-ban hasznalom
a grubot mindenkepp a master boot recordba rakd (hda), kulonben ugyanilyen szivasokra szamithatsz
Egyszerre nem is futtathatsz több csomagkezelõt, mert kiabál a második indítására!
Sõt parancssorban sem tudsz telepíteni, ha bármelyik csomagkezelõ megy!
A synaptic a debianban nagyszerûen megy, uhuban sokszor kerül „légy a levesben”.
Amikor debian-ban használtam, hiába vártam ezt az üzit!
Ezt még össze kell „kovácsolni” az uhu-s csapatnak!
Aki uhusként késõbb debanra akar váltani gyakorolja a „dselect” használatát!sztem totaljol muxik a synaptic, nekem nincs bajom vele uhuban, bar keveset hasznalom ;]
nyomj egy apt-get -f install-t, aztan jolesz.
erdemes ellatogatnod a http://ubk.uhulinux.hu es http://uhu.linuxuser.hu oldalakra es az ottani listakat berakni a /etc/apt/sources.list fileba.esetleg keress ra a http://google.com/linux -on
ha nvidia-d van, akkor a vesa helyere ird, hogy nv. utana restart. ha ez megy, akkor itt keress ra, hogy hogy kell az nvidia 3d drivert felrakni (nagyon egyszeru).
ha nem nvidia-d van, akkor mast kell odairnod, ahogy fellow irta: lspci konzolban, majd az egeszet masold be ide. -
SzerzőBejegyzés