killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,261-2,270 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Aliens vs Predator 2 #1954666
    killall
    Felhasználó

      sikerult vkinek leforditania az icculus-os avp cvs kodot? mert nalam vmi iszonyatbrutal hibaval elszall.
      ha vkinek sikerult a kodbol binarist faragni, az szoljon mar. (fellow? 🙂 )

      Hozzászólás: Konqueror méretének állítása #1956643
      killall
      Felhasználó

        engedelyezd a javascript tamogatast.
        de sztem inkabb firefox-ot hasznalj konqueror helyett..

        Hozzászólás: delta force 1 siman megy wine alatt! #1956764
        killall
        Felhasználó

          jolteszed 🙂
          fullscreenben futtasd, mert kulonben a billentyuzet nemfog mukodni. szal nalam ablakban valo futtatasnal csak az eger mukodott 🙂

          Hozzászólás: delta force 1 siman megy wine alatt! #1956762
          killall
          Felhasználó

            igazabol ez nekem egy ilyen jatekvalogatas cd-n volt meg, tehat csak az a konyvtar volt rajta, ami winfosban a programfiles alatt lenne. (tehat elobb felkell telepitened winfosban, vagy vmware alatti winfosra, aztan a programfiles/dforce konyvtarat athuzni a /home/juzer/wine-ba, es onnan indithatod). persze megprobalhatod wine alatt is installalni, de ehhez nemtudok segitseggel vagy tapasztalattal szolgalni, mert nincs installcd-m 🙂

            killall
            Felhasználó

              en 800×600-ban hasznalom

              Hozzászólás: Baj van! Megdöglött a kaméleon…. #1956727
              killall
              Felhasználó

                a grubot mindenkepp a master boot recordba rakd (hda), kulonben ugyanilyen szivasokra szamithatsz

                Hozzászólás: egy amatõr problémái #1955610
                killall
                Felhasználó

                  Egyszerre nem is futtathatsz több csomagkezelõt, mert kiabál a második indítására! 
                  Sõt parancssorban sem tudsz telepíteni, ha bármelyik csomagkezelõ megy!
                  A synaptic a debianban nagyszerûen megy, uhuban  sokszor kerül „légy a levesben”.
                  Amikor debian-ban használtam, hiába vártam ezt az üzit!
                  Ezt még össze kell „kovácsolni” az uhu-s csapatnak!
                  Aki uhusként késõbb debanra akar váltani gyakorolja a „dselect” használatát!

                  sztem totaljol muxik a synaptic, nekem nincs bajom vele uhuban, bar keveset hasznalom ;]

                  Hozzászólás: egy amatõr problémái #1955609
                  killall
                  Felhasználó

                    nyomj egy apt-get -f install-t, aztan jolesz.
                    erdemes ellatogatnod a http://ubk.uhulinux.hu es http://uhu.linuxuser.hu oldalakra es az ottani listakat berakni a /etc/apt/sources.list fileba.

                    Hozzászólás: mobil+linux #1956658
                    killall
                    Felhasználó

                      esetleg keress ra a http://google.com/linux -on

                      Hozzászólás: screen error #1956259
                      killall
                      Felhasználó

                        ha nvidia-d van, akkor a vesa helyere ird, hogy nv. utana restart. ha ez megy, akkor itt keress ra, hogy hogy kell az nvidia 3d drivert felrakni (nagyon egyszeru).
                        ha nem nvidia-d van, akkor mast kell odairnod, ahogy fellow irta: lspci konzolban, majd az egeszet masold be ide.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,261-2,270 / 3,638