Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
oks, megnezem, demar elegge televan a hocipom ;]
megneztem a winfos ala feltelepitett verzioban is, de nincsenek ilyen fileok.. ezert letrehoztam oket a main konyvtarban, ekkor mar ‘exec’ volt kiirva, de a /dev/dsp-vel meg mindig baja van.
(az installeres cucc tuti jolenne, csak az istennek sem akarja latni a lemezt, pedig en nemelek supermounttal… a q2 installerje siman vitte a cuccot, szal nemertem..)letrehoztam azokat a fileokat.
persze, hogy van /dev/dsp 🙂talan belehetne fejezni a flamelest..
Szerintem is jó 5let, de lenne 2 kérdésem
1 mi az a cvs
2 a ./configure-t és make-t nem userként kellene futtatni?1., man cvs
2., mar miert „kellene”?Nagyon király!
Ezt fel kellene tenni az oldalra a cikkek közé!
wine ala teddfel a totalcommandert meg a winzipet es kesz 🙂
nekemis fentvan mind2 ;]Le szedtem vagy nyolcat tizet, majd mazsolázok.
De csit, mi fény dereng amott…
http://www.fluxbox.org -on talalsz rengeteg temat, ezis onnan van 🙂
bar kicsit atirtam, mert az eredeti toolbarja nemtetszett 🙂Az OK! Csak szeretném, ha valami High-Tech kinézete lenne az asztalomnak, de úgy, hogy valami rendezettség is legyen rajta
ez eleg hi-tech es rendezett? 🙂

-
SzerzőBejegyzés
