xcut rutinosan indítja a flame topicokat … 🙄
akaratomon kívül…
téllleg, ha ilyen duál oprendszeres cuccot akarok telepíteni, akkor hogyan kezdjek bele? melyik opre telepítésével?
kicsit gondolkodj, mielott kerdezel….
segitek:
hmm hogyis kene csinalni-tegyem elobb a linuxot-ah az nemjo, mert a winfos felulirja az mbr-t, aztan bebutulhatok rescuemodban, vagy livecdrol, hogy ujratelepitsem a rendszerbetoltot-akkor a wint rakjam eloszor es utana a linuxot?-aha, ezaz-nemis vagyok olyan buta, tudok en
vhogy igy kene