killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954929
    killall
    Felhasználó

      egykis szemelveny mount manjabol neked (erdemes ilyeneket is olvasgatni)

      Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954926
      killall
      Felhasználó

        xcut rutinosan indítja a flame topicokat …  🙄

        akaratomon kívül…

        téllleg, ha ilyen duál oprendszeres cuccot akarok telepíteni, akkor hogyan kezdjek bele? melyik opre telepítésével?

        kicsit gondolkodj, mielott kerdezel….
        segitek:

        hmm hogyis kene csinalni-tegyem elobb a linuxot-ah az nemjo, mert a winfos felulirja az mbr-t, aztan bebutulhatok rescuemodban, vagy livecdrol, hogy ujratelepitsem a rendszerbetoltot-akkor a wint rakjam eloszor es utana a linuxot?-aha, ezaz-nemis vagyok olyan buta, tudok en

        vhogy igy kene

        Hozzászólás: fluxbox – de hogyan? #1955505
        killall
        Felhasználó

          (_i_i_i_i_i_i_i_i_)
          M

          ez meg az ementali 🙂

          Hozzászólás: fluxbox – de hogyan? #1955504
          killall
          Felhasználó

            o/a == o-per-a == opera
            tessek ledobbenni!

            ohh micsoda szovicc 🙂
            mint az ‘s/s az o/a-ban’ 🙂

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947632
            killall
            Felhasználó

              lol, tellegaz ;]]]]

              Hozzászólás: fluxbox – de hogyan? #1955502
              killall
              Felhasználó

                fellow:

                „(o/a static van fenn)”

                hogymi? 🙂
                nemertem az o/a-t

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947630
                killall
                Felhasználó

                  ez csak nem tevagy?:)
                  de a strato az nemigazi, ugye?:)

                  Hozzászólás: fluxbox – de hogyan? #1955499
                  killall
                  Felhasználó

                    en parnapja csinaltam egy apt-get remove kde* -t 🙂
                    kb 500 mega helyem felszabadult, a sok kde-s gagyi progi is legyalulodott 🙂
                    fluxbox rulz!

                    Hozzászólás: fluxbox – de hogyan? #1955495
                    killall
                    Felhasználó

                      ha uhut hasznalsz, akkor van belole uhucsomag is:

                      apt-get install fluxbox

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947627
                      killall
                      Felhasználó

                        na kicsit ujra eletrekeltem a topikot, tessek 🙂 :

                        kabbe022.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,638