killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,291-2,300 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Programok telepítése How2? #1955492
    killall
    Felhasználó

      forrast:

      ./configure && make && su -c make install

      csomagot:

      dpkg -i csomagnev
      apt-get install csomagnev

      Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954922
      killall
      Felhasználó

        xcut rutinosan indítja a flame topicokat …  🙄

        epp ezert mondtam neki, hogy elobb olvasson, jarja korbe a temat…
        mert igy mindig ezlesz a vege.
        (erdekes, en az alapokat linuxforum nelkul is megtudtam tanulni)

        Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954918
        killall
        Felhasználó

          legjobb megoldas: _csak_  linux _csak_ linuxos game-ekkel (vagy portolt winfososokkal)
          kenyszerszukseg eseten winfos vmware-ben.
          en ezt a peldat kovetem mar egyideje, es elegge bejott 🙂

          én is megpróbáltam, de van 1 csomó olyan gamma (meg lesz is), amik csak winen mennek, és hozzánõttek a szívemhez… ez van, én még fiatal vagyok, szeretek játszani ^.^

          ensem vagyok olyan oreg meg (23), es szeretek jatszani, de miota linuxolok (4 eve), azota a habzoszaju game-elestol mar elszoktam, es mondjuk egy 10k-s c64-es game, vagy pl a konzolos moon-buggy is neha orgazmust tud okozni (najo ez nagyoneros tulzas volt 🙂 de a lenyeget ugyis erted )

          Hozzászólás: quake2 4 linux #1954851
          killall
          Felhasználó

            na itt a megoldas:
            a 2 mod icculusos telepitese gaz, ezert szepen cd-rol, kulon kezzel kell atmasolgatni a dolgokat, utana az rpmseek.com-rol letolteni a 2 mod mandrake-ala gyurt rpm-jet.
            nekunk ezekbol csak a ‘gamei386.so’ fileok kellenek. ezeket bekell masolni a xatrix es a rouge konyvtarakba. a jatekokat meg igy tudjuk inditani:

            reckoning:
            ./quake 2 +set vid_ref glx +set gl_driver libGL.so +set game xatrix
            ground zero:
            ./quake 2 +set vid_ref glx +set gl_driver libGL.so +set game rouge

            Hozzászólás: Wine telepítése #1955484
            killall
            Felhasználó

              keress ra google-on a ‘winesetuptk’ nevu progira (grafikus winebeallito)

              Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954913
              killall
              Felhasználó

                legjobb megoldas: _csak_ linux _csak_ linuxos game-ekkel (vagy portolt winfososokkal)
                kenyszerszukseg eseten winfos vmware-ben.
                en ezt a peldat kovetem mar egyideje, es elegge bejott 🙂

                Hozzászólás: quake2 4 linux #1954850
                killall
                Felhasználó

                  asszem megvan a megoldas 🙂
                  meg rajovok, aztan tesztelek, majdpedig megosztom veletek.

                  Hozzászólás: quake2 4 linux #1954849
                  killall
                  Felhasználó

                    nincs kde-m 🙂
                    letoroltem, kell a raknak 🙂

                    Hozzászólás: quake2 4 linux #1954847
                    killall
                    Felhasználó

                      ja, csinal neki menut, csak nem flukszbokszosat 🙂

                      Hozzászólás: digitális kamera uhu alatt hogyan #1955476
                      killall
                      Felhasználó

                        google, linux.lap.hu, stb.
                        ezeket erdemes vegigbongeszni minden kerdes elott.
                        ja meg a keresot is, mivel biztosvagyok benne, hogy 10 ilyen tema van mar.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,291-2,300 / 3,638