Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az ntfs az tenylegaz
„de azzal az a baj, hogy total commander plugin, attól függetlenül a rendszer nem látja és ha az ember telípeni akar, akkor azt el lehet felejteni. „
minek oda telepiteni? na, mindegy, en nemszolok bele 🙂
ext-hez van totalcommander plugin, de hogy hol, azt nekerdezzetek 🙂
-] http://www.google.com/linuxnemokos dolog fat32-n tarolni az adatokat, de tetudod…
a se 610-nel vagy mifene (gondolom telefon), imho fontosabb a tudas, dehat tetudod. 5 rongy lenne a 2 konyv… ( a telo mennyi? 🙂 )
JAJA
😆Nekem is már több mint 3 éve egy Ericsson R310-esem van azaz ütésálló féltégla méretû telefon. de kit érdekel lehet vele kommunikálni azt kész. Akkor inkább könyvet veszek.
siman 🙂
nekem 99-tol 2002-ig alcatel ontouch club volt, aztan az beszart, azota egy siemens c45 van.
baromira nemertem ezt a telefonmizeriat. csak azert, hogy legyen.
ahh, csak felidegesitem magam ezen. de mindegy, ma ez a ‘meno’.
mi oregek megmaradunk a konyveknel ;]a se 610-nel vagy mifene (gondolom telefon), imho fontosabb a tudas, dehat tetudod. 5 rongy lenne a 2 konyv… ( a telo mennyi? 🙂 )
oks, varok 🙂
egyebkent nekem a reckonig is megvan, de azt nemengedte feltelepiteni, vmi segfaulttal kilepett.
viszont cdrol felmasoltam a .pak file-t es a .cin videokat, mar csak a neki megfelelo gamei386.so file hianyzik (nameg az elinditasi support 🙂 )cincalas helyett inkabb linux felhasznaloi ismeretek I-II
és azt merre találom?
http://www.libri.hu/cgi-bin/libri/htmlos.c…831060213077055
http://www.libri.hu/cgi-bin/libri/htmlos.c…716214213077055megfogom csinalni 🙂
a ground zero-rol tudsz vmit?
cincalas helyett inkabb linux felhasznaloi ismeretek I-II
imho olyan ez, mint az ut „hires” „UT_DATA_VAGYMI not found” dolga;
irj ra egy scriptet (fonros a ./ !);cd /usr/games/kvek
./kvekkoszi, ez segitett 🙂
ime a script:Code:#!/bin/bashcd /usr/local/games/quake2
./quake2 + set vid_ref glx + set gl_driver libGL.so
masik dolog:
a telepitesnel en felraktam a ‘ground zero’ nevu missionpack-et is, de csak egy .pak file-t, meg videokat rakott fel hozza a quake2 konyvtaron belul a ‘rouge’ konyvtarba.
kerdes: ha en a ground zeroval szeretnek jatszani, akkor hogy tudnam ezeket a fileokat meghivni?elore is koszi
-
SzerzőBejegyzés