igazad van (viszont mpg-nel muxik a cat-es osszefuzes)
szoval ha nemtudod lejatszani az avit, akkor kuka, mert rosszul lett osszefuzve.
bar elkepzelheto, hogy van ilyen „gyogyitoprogi”, mint winfos alatt a divfix. mondjuk az wine alatt tuti megy, szal ott megprobalhatod.