killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,321-2,330 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mint amikor sebekbõl vérzel #1954564
    killall
    Felhasználó

      holvan a sok topic? 🙂

      Hozzászólás: Processzorsebességmérés #1954502
      killall
      Felhasználó

        talan inkabb a teljesitmenyre gondolsz, nem?

        Home

        Hozzászólás: Mldonkey #1929694
        killall
        Felhasználó

          dc-n alig van vmi. mldonkey-n _minden_ megtalalhato. az teny, hogy lassu, turelem kell hozza 🙂
          volt, hogy hetekig toltottem dolgokat 🙂
          de olyan dolgokat, amik mashol _nem_ talalhatok meg.
          teny, hogy az uj mldonkey verziok szarok. 2.5.0-t vadasszatok. ha nem talaltok, akkor elerhetove teszem uhucsomiban (mar ha van ra igeny) 🙂

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947611
          killall
          Felhasználó

            nagyon rulz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

            Hozzászólás: Live stream mplayerrel #1954415
            killall
            Felhasználó

              nekem megy. operaval neztem

              Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947385
              killall
              Felhasználó

                eleg szomoru

                Hozzászólás: fluxbox kerdes #1953818
                killall
                Felhasználó

                  es ujrakell inditani az x-et, hogy ervenybe lepjenek…

                  Hozzászólás: fluxbox kerdes #1953817
                  killall
                  Felhasználó

                    exec kis ‘e’-vel van

                    Hozzászólás: fluxbox kerdes #1953816
                    killall
                    Felhasználó

                      nalam a menu feljon windowsgomb+x-re

                      Mod4 x :RootMenu

                      Hozzászólás: fluxbox kerdes #1953813
                      killall
                      Felhasználó

                        feldobok még1 kérdést…
                        ugye van nekem 1 crossover office-om, ami csinált is magának 2 bejegyzést a k-menübe (crossocer office, és ez alatt a beállítások (simulate windows reboot, telepítés, etc), meg x windows applications (itt a telepített progik vannak)), és ezek nincsenek benne a fluxbox menüjébe… hogyan tudom belerakni õket?

                        ahogy azt mar korabban megbeszeltuk. /usr/lib/applications

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,321-2,330 / 3,638