dc-n alig van vmi. mldonkey-n _minden_ megtalalhato. az teny, hogy lassu, turelem kell hozza 🙂
volt, hogy hetekig toltottem dolgokat 🙂
de olyan dolgokat, amik mashol _nem_ talalhatok meg.
teny, hogy az uj mldonkey verziok szarok. 2.5.0-t vadasszatok. ha nem talaltok, akkor elerhetove teszem uhucsomiban (mar ha van ra igeny) 🙂