Kellen egy is help.
Szertnem tudni Mandrake ala letezik e apt -get
Ha igen valam link kene a csomarol illetve , mit kell a source listbe irni.
Elore is kosz
a mandrake rpm alapu. ergo apt-get nincs.
ha apt-get -et akarsz hasznalni, akkor hasznalj dpkg alapu disztrot.
konnyen lehet ez a baj.
sztem synaptic-kal nezd vegig a system, meg hasonlo fontosabb szekciokat, es ha onnan hianyoznak dev-ek, akkor azokat rakd vissza.
keress ra a ‘bnc’-re googleben (ez allitolag vmi hasonlo, fenthagyhatod a klienst, amikor nemvagy neten. vagy vmi ilyesmi..)
vki hozzaerto irhatna errol, mert engem is erdekelne.