killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: apt-get létezik #1954380
    killall
    Felhasználó

      Kellen egy is help.
      Szertnem tudni Mandrake ala letezik e apt -get
      Ha igen valam link kene a csomarol illetve , mit kell a source listbe irni.
      Elore is kosz

      a mandrake rpm alapu. ergo apt-get nincs.
      ha apt-get -et akarsz hasznalni, akkor hasznalj dpkg alapu disztrot.

      Hozzászólás: Kgpg folyton feljön bootkor #1952911
      killall
      Felhasználó

        akkor:

        apt-get install kpkg

        majd:

        dpkg –purge kpkg

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947605
        killall
        Felhasználó

          nekem megvan. de mldonkeynak is megvan

          Hozzászólás: Quake III Arena #1912979
          killall
          Felhasználó

            a ‘telepitett verzio’ alatt nemlesz szam.

            Hozzászólás: Quake III Arena #1912977
            killall
            Felhasználó

              konnyen lehet ez a baj.
              sztem synaptic-kal nezd vegig a system, meg hasonlo fontosabb szekciokat, es ha onnan hianyoznak dev-ek, akkor azokat rakd vissza.

              Hozzászólás: melyik grafikus felület #1954052
              killall
              Felhasználó

                letezhet, mert tenyleg nincs 🙂

                Hozzászólás: Mandrake 10.0 #1931921
                killall
                Felhasználó

                  az imho fizetos -] softwarestation.hu, kiskapu.hu
                  itt nezd meg

                  Hozzászólás: remote bitchx #1954374
                  killall
                  Felhasználó

                    keress ra a ‘bnc’-re googleben (ez allitolag vmi hasonlo, fenthagyhatod a klienst, amikor nemvagy neten. vagy vmi ilyesmi..)
                    vki hozzaerto irhatna errol, mert engem is erdekelne.

                    Hozzászólás: Quake III Arena #1912974
                    killall
                    Felhasználó

                      mintha vmikor azt irtad volna, hogy „gyomlaltad” a deveket…
                      vagy rosszul emlekszem?

                      Hozzászólás: Quake III Arena #1912968
                      killall
                      Felhasználó

                        nekem meg sosemvolt ilyen gondom, szal hotnyugodtan tamogattam szegenyt. (azert szerencse, hogy nemlehet leszedni)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,331-2,340 / 3,638