killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,341-2,350 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947598
    killall
    Felhasználó

      fellow:

      „There’s Metal In The Air Tonight Can You Hear It Call
      If You Ain’t Got The Balls To Take It You Can Leave The Hall
      Heavy Metal Or No Metal At All
      Wimps And Posers Leave The Hall „

      we do just what we will, rinding horses made of steel 🙂

      na mi a cecil, mar erdekel 🙂
      (baratnod? ;] )

      Hozzászólás: Quake III Arena #1912966
      killall
      Felhasználó

        hm, akkor rosszul lattam?
        az egyik terminalos shotodban.
        magyarazd meg 🙂

        Hozzászólás: Quake III Arena #1912964
        killall
        Felhasználó

          talan ha elobb a gcc-t szeded le.
          tuti azzal barmoltad el… lattam az egyik screenshotodban 2.95-os gcc-t, azt nem tartalmazza az uhu 1.1, szal valszeg az csinalta a kavarast.

          dpkg -l | grep gcc mit ir ki?

          Hozzászólás: Quake III Arena #1912963
          killall
          Felhasználó

            az egy dolog, hogy alapveto csomag, de vhogy csak lelehet szedni… fellow mester? 🙂

            Hozzászólás: melyik grafikus felület #1954045
            killall
            Felhasználó

              xfce lassu

              Mihez képest?! Mert a KDE-hez képest gyors! Egyébként szerintem nem rossz az XFCE sem!

              fluxboxhoz 🙂

              Hozzászólás: Quake III Arena #1912961
              killall
              Felhasználó

                dpkg –purge glibc
                apt-get install glibc

                Hozzászólás: Quake III Arena #1912959
                killall
                Felhasználó

                  miaz, hogy nemjott be ?!?

                  Hozzászólás: Quake III Arena #1912957
                  killall
                  Felhasználó

                    futtass egy ‘apt-get -f install’ -t

                    Hozzászólás: Quake III Arena #1912950
                    killall
                    Felhasználó

                      „esetleg”

                      apt-get remove kernel*
                      apt-get install kernel*

                      Hozzászólás: Quake III Arena #1912949
                      killall
                      Felhasználó

                        tobb otletem tenyleg nincs.
                        enis hasznaltam 2 napig uhu alatt 2.6-os kernelt, de gordulekenyen visszatudtam allni a gyarira…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,341-2,350 / 3,638