killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,351-2,360 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Quake III Arena #1912947
    killall
    Felhasználó

      mentsd ki a .config-ot, aztan ‘make mrproper’
      es utana probald a make menuconfigot.

      Hozzászólás: Quake III Arena #1912945
      killall
      Felhasználó

        szerintem 2.6-os kernel bugja. mivel a kernelsourcebani .c file-t adja meg az outputban..
        (regi kernel bzImage-et ugyi nem torolted?)

        killall
        Felhasználó

          paca:
          „Ugytudom bár lehet tévedek de az 2.6-s kernelhez már az új driver kell vagy nem??”

          nemtudom, probald ki 🙂

          Hozzászólás: WINE+Mandrake 10 CE #1954349
          killall
          Felhasználó

            tedd fel forrasbol.

            Hozzászólás: Egergondok #1954348
            killall
            Felhasználó

              /etc/X11/XF86Config filet szerkeszd a Section „Pointer” resznel, utana mentsd el

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947596
              killall
              Felhasználó

                ezt erdemes nezegetni:

                http://www.sjbaker.org/tux/

                🙂 🙂 🙂 🙂

                Hozzászólás: XMMS gond #1945250
                killall
                Felhasználó

                  kiszamithatatlan a mandrake.
                  igaz, en majdnem azzal kezdtem (a 8.1 idejen sokat hasznaltam), de most, hogy nagyobb a ralatasom a dolgokra, mar senkinek sem ajanlanam.
                  a mandrake a 8.2-ig volt jo, a suse a 7.3-ig, aztan elkurvultak… sajnos.
                  a redhatrol meg ne is beszeljunk…

                  egyertelmuen a dpkg-alapu linuxokat ajanlom (debian, uhu), vagy a tgz-s disztrokat (pl slackware)
                  ezekben nem csalodhattok.

                  persze ez egy kis szosszenet volt es nemfeltetlenul kapcsolodik a topichoz, de azert erdemes megfontolni.

                  Hozzászólás: Diamond Sonic Impact hangkártya nem szól! #1954304
                  killall
                  Felhasználó

                    rootkent add ki a parancsot:

                    insmod snd-au8820

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947594
                    killall
                    Felhasználó

                      nagykalappal 🙂

                      en 5 eve erettsegiztem 🙂
                      nyugi, nemlesz gaz, a tanarok segiteni fognak, szal ne izgulj.

                      vegezetul: az idei operaideny egyszeruen fergeteges volt !!! 😈 😈 😈

                      Hozzászólás: nem indul a rendszer #1953860
                      killall
                      Felhasználó

                        hat azt meg hogy sikerult kivitelezned? 🙂
                        (marmint az athelyezest)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,351-2,360 / 3,638