Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mentsd ki a .config-ot, aztan ‘make mrproper’
es utana probald a make menuconfigot.szerintem 2.6-os kernel bugja. mivel a kernelsourcebani .c file-t adja meg az outputban..
(regi kernel bzImage-et ugyi nem torolted?)paca:
„Ugytudom bár lehet tévedek de az 2.6-s kernelhez már az új driver kell vagy nem??”nemtudom, probald ki 🙂
tedd fel forrasbol.
/etc/X11/XF86Config filet szerkeszd a Section „Pointer” resznel, utana mentsd el
kiszamithatatlan a mandrake.
igaz, en majdnem azzal kezdtem (a 8.1 idejen sokat hasznaltam), de most, hogy nagyobb a ralatasom a dolgokra, mar senkinek sem ajanlanam.
a mandrake a 8.2-ig volt jo, a suse a 7.3-ig, aztan elkurvultak… sajnos.
a redhatrol meg ne is beszeljunk…egyertelmuen a dpkg-alapu linuxokat ajanlom (debian, uhu), vagy a tgz-s disztrokat (pl slackware)
ezekben nem csalodhattok.persze ez egy kis szosszenet volt es nemfeltetlenul kapcsolodik a topichoz, de azert erdemes megfontolni.
rootkent add ki a parancsot:
insmod snd-au8820
nagykalappal 🙂
en 5 eve erettsegiztem 🙂
nyugi, nemlesz gaz, a tanarok segiteni fognak, szal ne izgulj.vegezetul: az idei operaideny egyszeruen fergeteges volt !!! 😈 😈 😈
hat azt meg hogy sikerult kivitelezned? 🙂
(marmint az athelyezest) -
SzerzőBejegyzés