killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947570
    killall
    Felhasználó

      no, nehany sor mellett azert essek szo a linuxrol is 🙂
      eddig azthittem, hogy az xfce-nel nincs jobb ablakkezelo, hat tevedtem.
      a fluxbox baromira bejott, at is tertem ra. fantasztikusan elegans, „nagyon linux”, kicsi, gyors, stb.
      hogy nehany kde-freaket meggyozzek, itt egy shot.
      fluxbox, Unikorn wallpaper, gkrellm2 Glass-3 theme:
      flux.jpg

      Hozzászólás: firefox megho’t – de nemertem, hogy miert #1953660
      killall
      Felhasználó

        „nekem -majdnem- ugyanezt csinálta a q3, mikor modolni próbáltam…
        apt-get remove firefox
        apt-get install firefox
        nem segít?”

        dpkg –purge ugyanaz, mint az apt-get remove, csak ez meg a konfigfileokat is torli.

        Hozzászólás: firefox megho’t – de nemertem, hogy miert #1953659
        killall
        Felhasználó

          rm -r ~/.firefox
          vagy ahol tartja a beallitasait; nem szep, de kdet / gnomet igy javitottam regen; aztan feladtam es maig szidom oket;

          esetleg ‘strace firefox’ es egyeb debug lepesek;

          ezt elobb kihagytam, hogy ofkorz toroltem a konfigdirectory-t
          hat enmar joideje nemhasznalok kde-t (rakas szar), xfce rulz ;]
          egyeb otlet?

          strace egy resze:

          Code:
          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, [CHLD], [RTMIN], 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, [CHLD], [RTMIN], 8) = 0

          rt_sigaction(SIGINT, {0x806eed8, [], SA_RESTORER, 0x400c0218}, {SIG_DFL}, 8) = 0

          wait4(-1, INTERNAL ERROR on Browser End: Expected a version > 5! Version = 4

          System error?:: Siker

          [WIFEXITED(s) && WEXITSTATUS(s) == 255], 0, NULL) = 23250

          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          — SIGCHLD (Child exited) @ 0 (0) —

          wait4(-1, 0xbffff1ac, WNOHANG, NULL)    = -1 ECHILD (No child processes)

          sigreturn()                             = ? (mask now [RTMIN])

          rt_sigaction(SIGINT, {SIG_DFL}, {0x806eed8, [], SA_RESTORER, 0x400c0218}, 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0

          stat64(„core”, 0xbffff490)              = -1 ENOENT (No such file or directory)

          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0

          read(255, „nexit $exitcoden”, 8176)   = 16

          rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0

          rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0

          exit_group(255)  

          hm, rootkent megy.. nemertem, de nagyonnem 🙂

          Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953518
          killall
          Felhasználó

            Egy link-el nem tudnál kisegíteni ? Benned mindig bíztam, killall ! 😉

            mldonkey.net (innen leszedheted a progit, ami egy p2p program. felinstallalod, kb olyasmi, mint a kazaa, vagy a napster. utana rakeresel -rtcw linux- , kidobja a linket, te meg letoltod 🙂 )

            Hozzászólás: Modem is busy! #1953450
            killall
            Felhasználó

              Vmware-tõl meg picit félek. Ráadásul modemmel elég nehéz leszedni…

              uhu 2. cd-jen fentvan csomagban, nemkell letoltened. egyebkent az nem a legfrissebb verzio, de semmiben sem marad el a frisstol.
              vmware alatt _minden_ megy, kiveve a 3d cuccok, tehat ha az a par progi, amire hasznalod a wint, az mondjuk vmi hiperszuper dirctx-es jatek, vagy a 3dstudio max, akkor hagyd a wint.
              ha masjellegu, akkor mehet a levesbe. felrakod virtualisan, lesz egy wined (ablakban, ablak az ablakban-haha), nemkell restartolnod, nemfog fertozodnio a geped, stb.
              gondolkodj erosen 🙂

              Hozzászólás: Fullos desktop linux? #1953489
              killall
              Felhasználó

                Milyen distrot hasznalsz? Tender nem tom kiolvasni ém láma

                irtam mar, uhut. es FENDER, nem tender 🙂

                http://www.fender.com

                Hozzászólás: VMWARE ESX SERVER 2.1.0 #1953505
                killall
                Felhasználó

                  mldonkey-n talalsz. (de legyszi nekerj privatban).
                  en gsx server-t hasznaltam, de nemtetszett, a 4.5-os workstation viszont kivalo.

                  Hozzászólás: Return to Castle Wolfenstein #1953510
                  killall
                  Felhasználó

                    hat ha nagy warez haX0r vagy (mint egyesek 🙂 ), akkor mldonkeyrol leszedheted a _full_ linux verziot, ami tokeletesen, sot meg annal is jobban fut 🙂

                    Hozzászólás: Fullos desktop linux? #1953485
                    killall
                    Felhasználó

                      Sok distrot kiprobáltam szinte mindegyiket !
                      UHUval az a gondom hogy magyar nyelvü az egész én meg szivesebben szeretem latni az angol feliratokat!

                      Hasznaltam Slackware 3months,Gentoo 1 year, Debian 6 months,UHU 2 weeks.

                      Eddig nkem a Slackware teccett a legjobban csak nincs hozzá túl sok csomag !.::(

                      ja ezt nemlattam 🙂
                      gondolom angol nyelvteruleten elsz, es kozelebb all hozzad az angol nyelv.
                      nos akkor, -bar nemszivesen- aztmondom, hogy nezd meg a mandrake-et es a suse-t, aztan majd eldontod, hogy melyik tetszik jobban.

                      Hozzászólás: Fullos desktop linux? #1953484
                      killall
                      Felhasználó

                        KillAll te  milyen distrt hasznalsz!

                        uhu-t. csak ajanlani tudom. sztem meger egy probat 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,638