Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
no, nehany sor mellett azert essek szo a linuxrol is 🙂
eddig azthittem, hogy az xfce-nel nincs jobb ablakkezelo, hat tevedtem.
a fluxbox baromira bejott, at is tertem ra. fantasztikusan elegans, „nagyon linux”, kicsi, gyors, stb.
hogy nehany kde-freaket meggyozzek, itt egy shot.
fluxbox, Unikorn wallpaper, gkrellm2 Glass-3 theme:

„nekem -majdnem- ugyanezt csinálta a q3, mikor modolni próbáltam…
apt-get remove firefox
apt-get install firefox
nem segít?”dpkg –purge ugyanaz, mint az apt-get remove, csak ez meg a konfigfileokat is torli.
rm -r ~/.firefox
vagy ahol tartja a beallitasait; nem szep, de kdet / gnomet igy javitottam regen; aztan feladtam es maig szidom oket;esetleg ‘strace firefox’ es egyeb debug lepesek;
ezt elobb kihagytam, hogy ofkorz toroltem a konfigdirectory-t
hat enmar joideje nemhasznalok kde-t (rakas szar), xfce rulz ;]
egyeb otlet?strace egy resze:
Code:rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, [CHLD], [RTMIN], 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, [CHLD], [RTMIN], 8) = 0
rt_sigaction(SIGINT, {0x806eed8, [], SA_RESTORER, 0x400c0218}, {SIG_DFL}, 8) = 0
wait4(-1, INTERNAL ERROR on Browser End: Expected a version > 5! Version = 4
System error?:: Siker
[WIFEXITED(s) && WEXITSTATUS(s) == 255], 0, NULL) = 23250
rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0
— SIGCHLD (Child exited) @ 0 (0) —
wait4(-1, 0xbffff1ac, WNOHANG, NULL) = -1 ECHILD (No child processes)
sigreturn() = ? (mask now [RTMIN])
rt_sigaction(SIGINT, {SIG_DFL}, {0x806eed8, [], SA_RESTORER, 0x400c0218}, 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0
stat64(„core”, 0xbffff490) = -1 ENOENT (No such file or directory)
rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0
read(255, „nexit $exitcoden”, 8176) = 16
rt_sigprocmask(SIG_BLOCK, NULL, [RTMIN], 8) = 0
rt_sigprocmask(SIG_SETMASK, [RTMIN], NULL, 8) = 0
exit_group(255)
hm, rootkent megy.. nemertem, de nagyonnem 🙂
Egy link-el nem tudnál kisegíteni ? Benned mindig bíztam, killall ! 😉
mldonkey.net (innen leszedheted a progit, ami egy p2p program. felinstallalod, kb olyasmi, mint a kazaa, vagy a napster. utana rakeresel -rtcw linux- , kidobja a linket, te meg letoltod 🙂 )
Vmware-tõl meg picit félek. Ráadásul modemmel elég nehéz leszedni…
uhu 2. cd-jen fentvan csomagban, nemkell letoltened. egyebkent az nem a legfrissebb verzio, de semmiben sem marad el a frisstol.
vmware alatt _minden_ megy, kiveve a 3d cuccok, tehat ha az a par progi, amire hasznalod a wint, az mondjuk vmi hiperszuper dirctx-es jatek, vagy a 3dstudio max, akkor hagyd a wint.
ha masjellegu, akkor mehet a levesbe. felrakod virtualisan, lesz egy wined (ablakban, ablak az ablakban-haha), nemkell restartolnod, nemfog fertozodnio a geped, stb.
gondolkodj erosen 🙂Milyen distrot hasznalsz? Tender nem tom kiolvasni ém láma
irtam mar, uhut. es FENDER, nem tender 🙂
mldonkey-n talalsz. (de legyszi nekerj privatban).
en gsx server-t hasznaltam, de nemtetszett, a 4.5-os workstation viszont kivalo.hat ha nagy warez haX0r vagy (mint egyesek 🙂 ), akkor mldonkeyrol leszedheted a _full_ linux verziot, ami tokeletesen, sot meg annal is jobban fut 🙂
Sok distrot kiprobáltam szinte mindegyiket !
UHUval az a gondom hogy magyar nyelvü az egész én meg szivesebben szeretem latni az angol feliratokat!Hasznaltam Slackware 3months,Gentoo 1 year, Debian 6 months,UHU 2 weeks.
Eddig nkem a Slackware teccett a legjobban csak nincs hozzá túl sok csomag !.::(
ja ezt nemlattam 🙂
gondolom angol nyelvteruleten elsz, es kozelebb all hozzad az angol nyelv.
nos akkor, -bar nemszivesen- aztmondom, hogy nezd meg a mandrake-et es a suse-t, aztan majd eldontod, hogy melyik tetszik jobban.KillAll te milyen distrt hasznalsz!
uhu-t. csak ajanlani tudom. sztem meger egy probat 🙂
-
SzerzőBejegyzés
