Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ismerjuk ;]
uhulinux -disztro (a fooldalra felul, itt a linuxforumon kivan linkelve mind2 cd-image)
mplayer-video
audacity, sound studio, sound tracker, rosegarden, stbst – zeneszerkeszto progik
mencoder, broadcast2000-videoszerkeszto( a progik a sound studio kivetelevel mind bennevannak az uhuban)
jo, ezen nemveszunk ossze, kulonosebben nemerdekel a dolog 🙂
„Akkor levonhatjuk a levonandót.”
ezt epes megjegyzesnek vettem 🙂
de ha nem volt az, akkor sorry, visszavonom ;]Ezek nem emuk, hanem LEmmingek! Pici szoros elolenyek, es a noi nem nagy eroszeretettel mondja rajuk, hogy „De ariiiiiiiik!”
Na poent ferreteve: csak talaltam kepet. Sztem win alatt fotozva, nem emuval futtatva…jojo, en ismerem mind3 (sot, mind a 4, mertugye lemmings 3d is van) lemmingset 🙂
a winfosos ablak is furcsa volt, de gondoltam, hatha vmilyen „windoz-style” ablakstilussal nyomod 🙂leirtam, hogy mitcsinalj.
_konzolban_ ofkorz, es rootkentDeus: milyen emu ez? 🙂
ime gyerekkorom egyik legkedvencebb jateka, ami _tokeletesen_ fut vice alatt 🙂
asszem most vegig is nyomom 🙂Wizard Of Wor:

shellscripttel csinaltam, bar alias-szal is lehetett volna 🙂
winmodemed van?
hm, baromi erdekes ez a dolog, de mostmar _egyertelmu_, hogy a win kavart be.
megoldas lehet pl, hogy letorlod a wint es felrakod vmware ala, igy _tenylegesen_ nem fogja „fertozni” a geped. -
SzerzőBejegyzés
