killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,441-2,450 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947521
    killall
    Felhasználó

      ismerjuk ;]

      Hozzászólás: Fullos desktop linux? #1953479
      killall
      Felhasználó

        uhulinux -disztro (a fooldalra felul, itt a linuxforumon kivan linkelve mind2 cd-image)
        mplayer-video
        audacity, sound studio, sound tracker, rosegarden, stbst – zeneszerkeszto progik
        mencoder, broadcast2000-videoszerkeszto

        ( a progik a sound studio kivetelevel mind bennevannak az uhuban)

        killall
        Felhasználó

          jo, ezen nemveszunk ossze, kulonosebben nemerdekel a dolog 🙂

          killall
          Felhasználó

            „Akkor levonhatjuk a levonandót.”

            ezt epes megjegyzesnek vettem 🙂
            de ha nem volt az, akkor sorry, visszavonom ;]

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947519
            killall
            Felhasználó

              Ezek nem emuk, hanem LEmmingek!  Pici szoros elolenyek, es a noi nem nagy eroszeretettel mondja rajuk, hogy „De ariiiiiiiik!”
              Na poent ferreteve: csak talaltam kepet. Sztem win alatt fotozva, nem emuval futtatva…

              jojo, en ismerem mind3 (sot, mind a 4, mertugye lemmings 3d is van) lemmingset 🙂
              a winfosos ablak is furcsa volt, de gondoltam, hatha vmilyen „windoz-style” ablakstilussal nyomod 🙂

              killall
              Felhasználó

                leirtam, hogy mitcsinalj.
                _konzolban_ ofkorz, es rootkent

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947517
                killall
                Felhasználó

                  Deus: milyen emu ez? 🙂

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947514
                  killall
                  Felhasználó

                    ime gyerekkorom egyik legkedvencebb jateka, ami _tokeletesen_ fut vice alatt 🙂
                    asszem most vegig is nyomom 🙂

                    Wizard Of Wor:
                    wizard.jpg

                    Hozzászólás: slacki beállítás #1946205
                    killall
                    Felhasználó

                      shellscripttel csinaltam, bar alias-szal is lehetett volna 🙂

                      Hozzászólás: Modem is busy! #1953446
                      killall
                      Felhasználó

                        winmodemed van?
                        hm, baromi erdekes ez a dolog, de mostmar _egyertelmu_, hogy a win kavart be.
                        megoldas lehet pl, hogy letorlod a wint es felrakod vmware ala, igy _tenylegesen_ nem fogja „fertozni” a geped.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,441-2,450 / 3,638