killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,461-2,470 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947506
    killall
    Felhasználó

      „Killal: 18 vagyok, mit vartal? Gepem meg csak 6 vagy 7 eve van.”

      kb ezt 🙂
      nembaj, feltorekvo nemzedek rulz ;]
      baromi sok _kivalo_ c64-es jatek volt/van, amik ugyan nem ut2k4 kinezetuek, es nemkellett hozzajuk 128 mb-os videokartya, elegvolt egy hercules monitor is, de jatekelmenyben _magasan_ verik meg mais ezeket a „csodakat” 🙂
      ez persze csak az en velemenyem, nezegesd a linket, amit fellow adott, aztan apt-get install vice, majd szedj le nehany regi c64-es jatek diskimage-et, azt haddszoljon 🙂
      (nekem 3000 c64-es jatekom van kb. az egesz 1 cd-n, meg a regi modemes idokben kuzdottem le vmelyik c64emu-s laprol 🙂 )

      Hozzászólás: Suse Alatt NTFS-re írás #1953415
      killall
      Felhasználó

        „még egy kérdés, Suse 9.0-hoz melyik új kernel jó?”

        barmelyik ujabb linuxkernel. bar ez a kerdes azt vonja maga utan, hogy tudod egyaltalan, hogy mi a kernel? 🙂

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947503
        killall
        Felhasználó

          „hm, ideje lenne elovenni a creaturest, mert nekem csak hibas verziok jottek ossze, es a 6. palya elejen mindig fagyott 🙁 „

          sztem nekem megvan, ha vegkepp nemtalalod, akkor elokeresem ;]

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947501
          killall
          Felhasználó

            hmm, hat itt nem kocsit kell osszerakni 🙂
            fiatal lehetsz, ha nemismered 🙂
            a jatek: impossible mission 2 a regi c64-es es kezdeti_pc-s idokbol 🙂

            Hozzászólás: uhu 1.1.1 és i865g alaplap #1953412
            killall
            Felhasználó

              a puding probaja az eves, tudod…

              azert a [email protected] -n is megkerdezheted, ok aztan mindent tudnak.

              killall
              Felhasználó

                ez valoban erdekes 🙂
                en ugyan a 7.2 idejen hasznaltam suset, de ilyennel meg nem talalkoztam
                egyszeru a dolgod:

                lsmod //kilistazza a betoltott modulokat

                utana kikeresed az sb (hibas) modult

                rmmod sb_modul_neve

                majdpedig:

                modprobe a_jol_mukodo_modul_neve

                ezekutan minden bootnal a jo mukodot fogja betolteni.

                Hozzászólás: Letöltés #1953411
                killall
                Felhasználó

                  vannak public free ftp-k is (most direkt nemirom le, hogy hol vannak, kis keresessel megtalalod), ahol fentvannak a legujabb filmek szinkronosan, es eleg nagy bandwidth-el lehet roluk tolteni.
                  az smsweb-es warezoldalak nagy atejtesek.
                  peldaul mldonkey-n is _minden_ fentvan, csak feliratot kell hozza leszedni.

                  egyebkent van a d4x vagy nt (mind2 neven fut) nevre hallgato letoltoprogi, olyasmi, mint amilyen winfos alatt a flashget. sztem ebben belehet allitani a jelszot defaultra.
                  van belole uhucsomi (vagy lehet, hogy defaultban is tartalmazza az uhu).
                  ha megsem tudja, akkor sorry 🙂

                  Hozzászólás: KMLDonkey #1953409
                  killall
                  Felhasználó

                    sima mldonkeyt hasznalj.
                    semmit sem kell allitani benne. probalj vadaszni 2.5-0 verziojut (google), mivel az ujabbak eleg szarok (nemkicsit)

                    site: http://mldonkey.net

                    Hozzászólás: Ujdonsult „kernelforgatok” figyelmebe #1953385
                    killall
                    Felhasználó

                      ezzel tudom, h rám -is- célzol… amióta új kernelem van, azóta folyamatosan támadsz, szal’ tisztázzunk 1-2 dolgot, yobb lesz úgy mindkettõnknek szvsz

                      1.) nekem azért kellett kernelt fordítani, mert nagyon rossz minõségû volt a hang, már ha volt egyáltalán (gyakran elment, játékok alatt egyáltalán nem volt)
                      2.) én nem 1-2 hónaposan, hanem 4 naposan fordítottam _mûködõ_ kernelt ^.^
                      3.) a rendszerem megy kernelestül… és villámgyors… sõt, azt mondom, h most stabilabb, mint amikor gyári kernel volt…
                      4.) a kernelfordításhoz szvsz inkább a saját hardver ismerete szükséges, mint a linuxé… a hw már megvolt akkor is…
                      5.) én nem fogok visszaváltani windows-ra, mert már yobb rendszerem van, és ez „csak” egy uhu…

                      dehogy tamadok, bocs ha annak tunik 🙂

                      1.) rendben, tiszta sor
                      2.) orulok, hogy sikerult, DE mindent ertesz is belole?
                      3.) ennek szinten orulok, kiveteles tehetseg vagy
                      4.) ez egy baromsag, felejtsd el gyorsan 🙂
                      5.) ezt vegkepp nemertem… en 1.0-rc2 ota uhut hasznalok es imadom (a windozt gyulolom)

                      az, hogy kicsit szurkallak, nem csesztetesbol teszem, hanem a te erdekedben. jo linuxos leszel, csak sokat akarsz egyszerre, majd rajossz.
                      nincs harag, remelem 🙂

                      udv

                      Hozzászólás: Grafikus felületû antivirust szeretnék… #1953398
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,461-2,470 / 3,638