Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Killal: 18 vagyok, mit vartal? Gepem meg csak 6 vagy 7 eve van.”
kb ezt 🙂
nembaj, feltorekvo nemzedek rulz ;]
baromi sok _kivalo_ c64-es jatek volt/van, amik ugyan nem ut2k4 kinezetuek, es nemkellett hozzajuk 128 mb-os videokartya, elegvolt egy hercules monitor is, de jatekelmenyben _magasan_ verik meg mais ezeket a „csodakat” 🙂
ez persze csak az en velemenyem, nezegesd a linket, amit fellow adott, aztan apt-get install vice, majd szedj le nehany regi c64-es jatek diskimage-et, azt haddszoljon 🙂
(nekem 3000 c64-es jatekom van kb. az egesz 1 cd-n, meg a regi modemes idokben kuzdottem le vmelyik c64emu-s laprol 🙂 )„még egy kérdés, Suse 9.0-hoz melyik új kernel jó?”
barmelyik ujabb linuxkernel. bar ez a kerdes azt vonja maga utan, hogy tudod egyaltalan, hogy mi a kernel? 🙂
„hm, ideje lenne elovenni a creaturest, mert nekem csak hibas verziok jottek ossze, es a 6. palya elejen mindig fagyott 🙁 „
sztem nekem megvan, ha vegkepp nemtalalod, akkor elokeresem ;]
hmm, hat itt nem kocsit kell osszerakni 🙂
fiatal lehetsz, ha nemismered 🙂
a jatek: impossible mission 2 a regi c64-es es kezdeti_pc-s idokbol 🙂a puding probaja az eves, tudod…
azert a [email protected] -n is megkerdezheted, ok aztan mindent tudnak.
ez valoban erdekes 🙂
en ugyan a 7.2 idejen hasznaltam suset, de ilyennel meg nem talalkoztam
egyszeru a dolgod:lsmod //kilistazza a betoltott modulokat
utana kikeresed az sb (hibas) modult
rmmod sb_modul_neve
majdpedig:
modprobe a_jol_mukodo_modul_neve
ezekutan minden bootnal a jo mukodot fogja betolteni.
vannak public free ftp-k is (most direkt nemirom le, hogy hol vannak, kis keresessel megtalalod), ahol fentvannak a legujabb filmek szinkronosan, es eleg nagy bandwidth-el lehet roluk tolteni.
az smsweb-es warezoldalak nagy atejtesek.
peldaul mldonkey-n is _minden_ fentvan, csak feliratot kell hozza leszedni.egyebkent van a d4x vagy nt (mind2 neven fut) nevre hallgato letoltoprogi, olyasmi, mint amilyen winfos alatt a flashget. sztem ebben belehet allitani a jelszot defaultra.
van belole uhucsomi (vagy lehet, hogy defaultban is tartalmazza az uhu).
ha megsem tudja, akkor sorry 🙂sima mldonkeyt hasznalj.
semmit sem kell allitani benne. probalj vadaszni 2.5-0 verziojut (google), mivel az ujabbak eleg szarok (nemkicsit)site: http://mldonkey.net
ezzel tudom, h rám -is- célzol… amióta új kernelem van, azóta folyamatosan támadsz, szal’ tisztázzunk 1-2 dolgot, yobb lesz úgy mindkettõnknek szvsz
1.) nekem azért kellett kernelt fordítani, mert nagyon rossz minõségû volt a hang, már ha volt egyáltalán (gyakran elment, játékok alatt egyáltalán nem volt)
2.) én nem 1-2 hónaposan, hanem 4 naposan fordítottam _mûködõ_ kernelt ^.^
3.) a rendszerem megy kernelestül… és villámgyors… sõt, azt mondom, h most stabilabb, mint amikor gyári kernel volt…
4.) a kernelfordításhoz szvsz inkább a saját hardver ismerete szükséges, mint a linuxé… a hw már megvolt akkor is…
5.) én nem fogok visszaváltani windows-ra, mert már yobb rendszerem van, és ez „csak” egy uhu…dehogy tamadok, bocs ha annak tunik 🙂
1.) rendben, tiszta sor
2.) orulok, hogy sikerult, DE mindent ertesz is belole?
3.) ennek szinten orulok, kiveteles tehetseg vagy
4.) ez egy baromsag, felejtsd el gyorsan 🙂
5.) ezt vegkepp nemertem… en 1.0-rc2 ota uhut hasznalok es imadom (a windozt gyulolom)az, hogy kicsit szurkallak, nem csesztetesbol teszem, hanem a te erdekedben. jo linuxos leszel, csak sokat akarsz egyszerre, majd rajossz.
nincs harag, remelem 🙂udv
-
SzerzőBejegyzés