Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ugye egy kocsmahoz hozzatartozik a beszelgetes, nosztalgiazas 🙂
hat akkor egy nosztalgikus kep minden kedves kocsmalakonak:

bocsi, kicsit atmeretezodott az oldal 🙂
nem húzok semmit
tök jó,tegnao kikaptam az sb-t és aktiváltam az alaplapi AC 97 (nforce2),azzal is ugyanúgy sistereg.Nagyszerû.Utána átálítottam mindent OSS-re,visszaraktam az sb-t,és láss csodát jó volt a hang.Nyugodtan feküdtem le,hogy na ez megoldva.
Reggel bekapcsolom a gépet és mit hallok,na mit.
A rohadt sistergéstaz initrd-s sort torold a configfilebol, felesleges.
az a _regi_ kernel intrd-je, megjo, hogy nem muxik az ujjal.Szerintem pedig a letöltött iso-val lehet a probléma, mert nekem szépen ír a k3b. Habár az igaz, hogy ha zenei cd-t akarok másolni, akkor lefagy.
Az xcdroast elég jónak tûnik, csak egy kicsit bonyolult (legalábbis nekem) a kezelése.nemolyan nehez:)
2 dolog kell hozza: egy cd-rw, es josok turelem 🙂„Ha így nem mén, valszeg hibás a cucc…”
nembiztos, hogy a 0,1,0-n van az iroja..
szal:
cdrecord -scanbus
egyebkent xcdroast rulz, k3b szvsz fos.
man cdrecord
nem uhu-bug, hanem kde-bug (vagy feature? 🙂 )
ezert mondtam, hogy _ne_ hasznald az alapkde-t legalabbis..
ha annyira ragaszkodsz hozza (egyebkent megertem), akkor:ubk.uhulinux.hu -] listat be a /etc/apt/sources.list-be -] apt-get update -] apt-get upgrade
igy frissulni fog a kde, a kernel, meg egy csomo dolog. (az uj kernel fenyevekkel jobb, mint a default)
„szóval mit csináljak? szeretném ha segítene valaki, mert eléggé sz*rok, h vmi baj lesz…”
ismerd/tanuld meg a linux alapjait.
livelinux be -] umount rendszerparticio -] qtparted/resize -] reboot
7.2-ben van, szal 7.3-ban is kell lennie
sb128:szarakodik a hang UHU-ban.Kernelfordítás hátha jó lesz.Nem.SUSE 9.1 fölrakása hátha jó lesz.Nem.
sb128 kikapása,alaplapi (nforce2) AC 97-es bekapcsolása.Jó. -
SzerzőBejegyzés
