killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,471-2,480 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947499
    killall
    Felhasználó

      ugye egy kocsmahoz hozzatartozik a beszelgetes, nosztalgiazas 🙂

      hat akkor egy nosztalgikus kep minden kedves kocsmalakonak:
      im.jpg

      bocsi, kicsit atmeretezodott az oldal 🙂

      killall
      Felhasználó

        nem húzok semmit
        tök jó,tegnao kikaptam az sb-t és aktiváltam az alaplapi AC 97 (nforce2),azzal is ugyanúgy sistereg.Nagyszerû.Utána átálítottam mindent OSS-re,visszaraktam az sb-t,és láss csodát jó volt a hang.Nyugodtan feküdtem le,hogy na ez megoldva.
        Reggel bekapcsolom a gépet és mit hallok,na mit.
        A rohadt sistergést

        killall
        Felhasználó

          az initrd-s sort torold a configfilebol, felesleges.
          az a _regi_ kernel intrd-je, megjo, hogy nem muxik az ujjal.

          Hozzászólás: iso irás #1953238
          killall
          Felhasználó

            Szerintem pedig a letöltött iso-val lehet a probléma, mert nekem szépen ír a k3b. Habár az igaz, hogy ha zenei cd-t akarok másolni, akkor lefagy.
            Az xcdroast elég jónak tûnik, csak egy kicsit bonyolult (legalábbis nekem) a kezelése.

            nemolyan nehez:)
            2 dolog kell hozza: egy cd-rw, es josok turelem 🙂

            Hozzászólás: iso irás #1953235
            killall
            Felhasználó

              „Ha így nem mén, valszeg hibás a cucc…”

              nembiztos, hogy a 0,1,0-n van az iroja..

              szal:

              cdrecord -scanbus

              egyebkent xcdroast rulz, k3b szvsz fos.

              man cdrecord

              Hozzászólás: hangprobléma megint,megõrülök #1953206
              killall
              Felhasználó

                nem uhu-bug, hanem kde-bug (vagy feature? 🙂 )
                ezert mondtam, hogy _ne_ hasznald az alapkde-t legalabbis..
                ha annyira ragaszkodsz hozza (egyebkent megertem), akkor:

                ubk.uhulinux.hu -] listat be a /etc/apt/sources.list-be -] apt-get update -] apt-get upgrade

                igy frissulni fog a kde, a kernel, meg egy csomo dolog. (az uj kernel fenyevekkel jobb, mint a default)

                Hozzászólás: qtparted #1953217
                killall
                Felhasználó

                  „szóval mit csináljak? szeretném ha segítene valaki, mert eléggé sz*rok, h vmi baj lesz…”

                  ismerd/tanuld meg a linux alapjait.

                  Hozzászólás: qtparted #1953216
                  killall
                  Felhasználó

                    livelinux be -] umount rendszerparticio -] qtparted/resize -] reboot

                    Hozzászólás: SuSE 7.1 vagy 7.3-ban van-e ADSL támogatás ? #1953097
                    killall
                    Felhasználó

                      7.2-ben van, szal 7.3-ban is kell lennie

                      Hozzászólás: hangprobléma megint,megõrülök #1953201
                      killall
                      Felhasználó

                        sb128:szarakodik a hang UHU-ban.Kernelfordítás hátha jó lesz.Nem.SUSE 9.1 fölrakása hátha jó lesz.Nem.
                        sb128 kikapása,alaplapi (nforce2) AC 97-es bekapcsolása.Jó.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,471-2,480 / 3,638