killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,481-2,490 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-automount Müködése?! #1952932
    killall
    Felhasználó

      A supermount Mandrake találmány.  Akiknek a Mandrake kell meg az Uhu azoknak igen is szükségük van az supermountra (õk azok akik eddig csak wint láttak) 

      Amugy a progi maga itten elérhetõ  http://supermount-ng.sourceforge.net/

      hmm, ez nemvolt szep..
      en 4 eve linuxozom, „rendes” win 2 eve nem volt a gepemen, nemerzem magam kezdonek es uhut hasznalok.
      raadasul utalom a supermountot. (mint mar irtam, elso dolgom a kiirtasa)
      szal hogyisvanez?

      Hozzászólás: Hogyan tudom elérni a cdromot??? #1952882
      killall
      Felhasználó

        mivel uhuban van fergeteges supermount support (mindenki oromere),
        ezert egyszeruen a /mnt alatti cdrom konyvtarakat nezegesd.
        azert ne felejts el cd-t tenni elotte a cdromba ;]

        Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947362
        killall
        Felhasználó

          levedetem a space lenyomasat a billentyuzeten, mostantol, aki lenyomja, jon nekem 1 HUF-fal!

          🙂

          Micsoda mázlim van, hogy a magyar billentyûzeten szóköz van!

          ra van irva? 🙂

          Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947357
          killall
          Felhasználó

            levedetem a space lenyomasat a billentyuzeten, mostantol, aki lenyomja, jon nekem 1 HUF-fal!

            🙂

            Hozzászólás: winex3 && Debian SID #1952679
            killall
            Felhasználó

              hat kb 0 sort irhattal volna, azis tobb infoval szolgalna ;]

              Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947343
              killall
              Felhasználó

                ha mar irta volna vki, akkor sorry, de a „rohely” az helyesen leirva j-vel van 🙂
                (tudom, en meg irjak ekezettel 🙂 )
                mindenesetre a topichoz kapcsolodva: hasznaljatok ikonnelkuli desktopot, es akkor megmenekultik a mikrofos szarsagatol 🙂 (telleg rohejes)
                pl xfce-ben eddig meg nem „dabulklikkeltem” nagyon 🙂

                killall
                Felhasználó

                  igen, plusz meg a /mnt alatti hidden directory-t (ponttal kezdodik) is torolni kell.

                  csak ha ertesz az fstabconfighoz, akkor csinald, mert elcseszheti az egesz rendszert.
                  ha konkretumokra vagy kivancsi, akkor kerdezz nyugodtan.

                  Hozzászólás: „Profi” C++ programozó akarok lenni #1944406
                  killall
                  Felhasználó

                    F=A x A

                    jajj, ezt mar 4 eve tanultam, de szept-tol megint fogom 🙂 🙂

                    killall
                    Felhasználó

                      sztem egy „mertszar” egy nagyon bo es kifejto magyarazat, majd ugyis rajon magatol ;]

                      Hozzászólás: „Profi” C++ programozó akarok lenni #1944404
                      killall
                      Felhasználó

                        *****ság !

                        hehehe szegeny fothi akos bacsi forog a nemletezo sirjaban 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,481-2,490 / 3,638