Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A supermount Mandrake találmány. Akiknek a Mandrake kell meg az Uhu azoknak igen is szükségük van az supermountra (õk azok akik eddig csak wint láttak)
Amugy a progi maga itten elérhetõ http://supermount-ng.sourceforge.net/
hmm, ez nemvolt szep..
en 4 eve linuxozom, „rendes” win 2 eve nem volt a gepemen, nemerzem magam kezdonek es uhut hasznalok.
raadasul utalom a supermountot. (mint mar irtam, elso dolgom a kiirtasa)
szal hogyisvanez?mivel uhuban van fergeteges supermount support (mindenki oromere),
ezert egyszeruen a /mnt alatti cdrom konyvtarakat nezegesd.
azert ne felejts el cd-t tenni elotte a cdromba ;]levedetem a space lenyomasat a billentyuzeten, mostantol, aki lenyomja, jon nekem 1 HUF-fal!
🙂
Micsoda mázlim van, hogy a magyar billentyûzeten szóköz van!
ra van irva? 🙂
levedetem a space lenyomasat a billentyuzeten, mostantol, aki lenyomja, jon nekem 1 HUF-fal!
🙂
hat kb 0 sort irhattal volna, azis tobb infoval szolgalna ;]
ha mar irta volna vki, akkor sorry, de a „rohely” az helyesen leirva j-vel van 🙂
(tudom, en meg irjak ekezettel 🙂 )
mindenesetre a topichoz kapcsolodva: hasznaljatok ikonnelkuli desktopot, es akkor megmenekultik a mikrofos szarsagatol 🙂 (telleg rohejes)
pl xfce-ben eddig meg nem „dabulklikkeltem” nagyon 🙂igen, plusz meg a /mnt alatti hidden directory-t (ponttal kezdodik) is torolni kell.
csak ha ertesz az fstabconfighoz, akkor csinald, mert elcseszheti az egesz rendszert.
ha konkretumokra vagy kivancsi, akkor kerdezz nyugodtan.F=A x A
jajj, ezt mar 4 eve tanultam, de szept-tol megint fogom 🙂 🙂
sztem egy „mertszar” egy nagyon bo es kifejto magyarazat, majd ugyis rajon magatol ;]
*****ság !
hehehe szegeny fothi akos bacsi forog a nemletezo sirjaban 🙂
-
SzerzőBejegyzés