killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,491-2,500 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      hadd’ én:

      mert az ikszedik lemez után nem adja ki a cuccot
      mert az ikszedik lemez után az elõzõ tarcsijegyzékét látja

      mert az fstab bejegyzések nélkül sokminden nem telepíthetõ

      részemrõl ezért

      finom es noies voltal 🙂

      killall
      Felhasználó

        sztem is supermountra gondolt.
        nekem uhuban is az elso, hogy kiirtom… sztem gusztustalan

        killall
        Felhasználó

          mi a f****nak menjen az a sz***?

          man mount
          man fstab

          Hozzászólás: ICQ és az sms #1947253
          killall
          Felhasználó
            Hozzászólás: Fájl megosztó progik! #1947209
            killall
            Felhasználó

              attol fugg, kitol toltesz..

              Hozzászólás: bízd a hackerre #1945701
              killall
              Felhasználó

                engem az érdekel, h hogyan lehet leállítani a letöltést úgy, h közben ki kell kapcslnom a gépet (vihar miatt)? mert így elvesztek a letöltéseim (bezártam minden ablakot)…

                nem vesznek el.
                a /home/user/temp-ben vannak adatkent tarolva.
                neked csak elkell inditani az mldonkey-t, ami folytatja magatol ott, ahol abbamaradt.

                Hozzászólás: Linux-ot kellene telepíteni… #1946999
                killall
                Felhasználó

                  xcut: orulok, hogy megfogadod, igy biztos alapod lesz 🙂

                  Hozzászólás: Linux-ot kellene telepíteni… #1946992
                  killall
                  Felhasználó

                    xcut: ha igy folytatod, akkor GFSoldier sorsara fogsz jutni.
                    elobb ismerd meg az uhut, utana kezdj el komolyabb disztrokkal foglalkozni.
                    nem megbantani akarlak, de a mostani tudasod keves egy debianhoz, vagy egy gentoo-hoz, es ha igy folytatod, akkor nem tudas lesz a fejedben, hanem kaosz.
                    amig nem vagy tisztaban az alapokkal (1001x), addig maradj mar meg a fenekeden.
                    egyebkent ertelek, egy idoben enis ilyen voltam mint te, enis gyorsan minel kevesebb ido alatt akartam minel tobbet megtanulni. de hiddel, hogy visszajara fordul.
                    tudod, lassan jarj, tovabb ersz. inkabb egy bombabiztos alap, mint egy felszines atfogo tudas.
                    persze nemkell megfogadni, es ahogy ismerlek nem is fogod ;]
                    mindenesetre most ez a kis szosszenet ledokumentalodott, majd vissza-visszaterhetsz ra.

                    Hozzászólás: „idegen” csomagok #1946619
                    killall
                    Felhasználó

                      rpm -i –nodeps csomagneve.rpm

                      nekem igy ment fel

                      FL

                      jo, az kb olyan, minthogy megnyitod az rpm-et es mindent bemasolgatsz a helyere. aztan vagymegy, vagy nem.
                      szal uhu alatt .uhu, vagy source.

                      Hozzászólás: kde-mplayer bug #1946603
                      killall
                      Felhasználó

                        aki erintett a temaban: g3 koncert julius 11-en a pecsaban ;]
                        satriani.com -on van rola info.
                        hat en nembirom kirk hammett hamis jatekat fellow, es pont a s&m -en hamis, de baromira:)
                        a call of ktulu szolojat hallgasd meg 🙂
                        ez nagyon off, kene neki egy uj topic 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,491-2,500 / 3,638