Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hadd’ én:
mert az ikszedik lemez után nem adja ki a cuccot
mert az ikszedik lemez után az elõzõ tarcsijegyzékét látjamert az fstab bejegyzések nélkül sokminden nem telepíthetõ
részemrõl ezért
finom es noies voltal 🙂
sztem is supermountra gondolt.
nekem uhuban is az elso, hogy kiirtom… sztem gusztustalanmi a f****nak menjen az a sz***?
man mount
man fstabattol fugg, kitol toltesz..
engem az érdekel, h hogyan lehet leállítani a letöltést úgy, h közben ki kell kapcslnom a gépet (vihar miatt)? mert így elvesztek a letöltéseim (bezártam minden ablakot)…
nem vesznek el.
a /home/user/temp-ben vannak adatkent tarolva.
neked csak elkell inditani az mldonkey-t, ami folytatja magatol ott, ahol abbamaradt.xcut: orulok, hogy megfogadod, igy biztos alapod lesz 🙂
xcut: ha igy folytatod, akkor GFSoldier sorsara fogsz jutni.
elobb ismerd meg az uhut, utana kezdj el komolyabb disztrokkal foglalkozni.
nem megbantani akarlak, de a mostani tudasod keves egy debianhoz, vagy egy gentoo-hoz, es ha igy folytatod, akkor nem tudas lesz a fejedben, hanem kaosz.
amig nem vagy tisztaban az alapokkal (1001x), addig maradj mar meg a fenekeden.
egyebkent ertelek, egy idoben enis ilyen voltam mint te, enis gyorsan minel kevesebb ido alatt akartam minel tobbet megtanulni. de hiddel, hogy visszajara fordul.
tudod, lassan jarj, tovabb ersz. inkabb egy bombabiztos alap, mint egy felszines atfogo tudas.
persze nemkell megfogadni, es ahogy ismerlek nem is fogod ;]
mindenesetre most ez a kis szosszenet ledokumentalodott, majd vissza-visszaterhetsz ra.rpm -i –nodeps csomagneve.rpm
nekem igy ment fel
FL
jo, az kb olyan, minthogy megnyitod az rpm-et es mindent bemasolgatsz a helyere. aztan vagymegy, vagy nem.
szal uhu alatt .uhu, vagy source.aki erintett a temaban: g3 koncert julius 11-en a pecsaban ;]
satriani.com -on van rola info.
hat en nembirom kirk hammett hamis jatekat fellow, es pont a s&m -en hamis, de baromira:)
a call of ktulu szolojat hallgasd meg 🙂
ez nagyon off, kene neki egy uj topic 🙂 -
SzerzőBejegyzés