vizsla:
„Viszont az egyik leggenyábban telepíthetõ.”
vegre vki aki nem a debian installert szidja 😉
bar en marha jol elvagyok optimalizalt binarisok nelkul; egy xtermen, bashen, vimen, xfce4en mit lehet optimalizalni?
az uhu egyebkent nem debian, hanem dpkg alapu (ezerszer elhangzott)
Bbt jol irja, keruld az rpm-eket.
ha nincs meg uhu csomagban a kivant progi, akkor szedd le forrasban es forgasd le.
a delphi es a kylix az ugyanaz. ill a kylix az linuxos delphi (es a 3-astol fogva c++ builder is egyben)
magyarul csak a kylix marad.
viszont joregen (talan fel eve) volt a hirek kozott egy linuxos basic IDE.. pontosan nemtudom a nevet, de gabaman vagy csaba irta hozza a cikket.