killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,501-2,510 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kde-mplayer bug #1946599
    killall
    Felhasználó

      mar lelepett.. 🙂
      majd holnap:)

      aki satrianit hallgat, rossz ember nem lehet 🙂

      es aki jatszik is? 🙂 🙂

      Hozzászólás: kde-mplayer bug #1946597
      killall
      Felhasználó

        fellow, csak nem gitarozol? 🙂
        satrianit sem lattam meg a linuxforumon 🙂

        Hozzászólás: mount #1946626
        killall
        Felhasználó

          persze ezekutan bekell irnod minden device-ot az fstabba, mivel automount nuku,
          man fstab
          ha elakadtal, szolj

          Hozzászólás: mount #1946625
          killall
          Felhasználó

            xcut:

            rootkent:

            rm /etc/sysconfig/automount

            ezutan muxeni fog

            ha megsem, akkor a mount konyvtarbol torold a hidden konyvtarat (ami .-tal kezdodik)

            Hozzászólás: UHU-t optimalizáltabban! #1945324
            killall
            Felhasználó

              vizsla:
              „Viszont az egyik leggenyábban telepíthetõ.”
              vegre vki aki nem a debian installert szidja 😉
              bar en marha jol elvagyok optimalizalt binarisok nelkul; egy xtermen, bashen, vimen, xfce4en mit lehet optimalizalni?

              csalakozom ;]

              Hozzászólás: „idegen” csomagok #1946616
              killall
              Felhasználó

                az uhu egyebkent nem debian, hanem dpkg alapu (ezerszer elhangzott)
                Bbt jol irja, keruld az rpm-eket.
                ha nincs meg uhu csomagban a kivant progi, akkor szedd le forrasban es forgasd le.

                Hozzászólás: „idegen” csomagok #1946614
                killall
                Felhasználó

                  rpm -i vmi

                  Hozzászólás: Visual Basic #1946671
                  killall
                  Felhasználó

                    a delphi es a kylix az ugyanaz. ill a kylix az linuxos delphi (es a 3-astol fogva c++ builder is egyben)
                    magyarul csak a kylix marad.
                    viszont joregen (talan fel eve) volt a hirek kozott egy linuxos basic IDE.. pontosan nemtudom a nevet, de gabaman vagy csaba irta hozza a cikket.

                    Hozzászólás: keventd #1946686
                    killall
                    Felhasználó

                      killall keventd?

                      Hozzászólás: bízd a hackerre #1945673
                      killall
                      Felhasználó

                        K

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,501-2,510 / 3,638