killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,511-2,520 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hogytok csomagot telepíteni? #1946665
    killall
    Felhasználó

      mcben belemesz a cd tartalmaba, utana a packages konyvtarba.
      ott lesz egy csomo .uhu csomag.
      ami szimpatikus, arra enter.
      benne lesz egy INSTALL file, arra enter.
      ez a legegyszerubb.
      2 masik variacio is van:

      apt-get install csomagnev.uhu

      dpkg -i csomagnev.uhu

      Hozzászólás: bízd a hackerre #1945669
      killall
      Felhasználó

        K

        Hozzászólás: bízd a hackerre #1945667
        killall
        Felhasználó

          a gnutella az eleg gaz, mivel keves file van rajta, raadasul azt a keveset sem nagyon lehet letolteni, vagy csak nehezkesen 🙂 (cafoljon meg nyugodtan vki, aki tud)
          van egy masik p2p progi, a limewire, ez mar tudja a gnutella network-ot es a limewire network-ot is pasztazni, de sztem ezis gany.. raadasul java-s guival.
          ezekkel szemben az mldonkey ezeket a halozatokat tudja: soulseek, donkey, bittorrent, fasttrack, gnutella, open napster, direct connet 🙂
          es minden fentvan rajta.

          Hozzászólás: bízd a hackerre #1945663
          killall
          Felhasználó

            Kezd érdekelni ez az mldonkey.
            Van valami magyar leírás?

            nemhiszem, hogy van, de pofonegyszeru hasznalni.
            kb olyan, mint a kazaa, napster, xmule, dc egyben.
            csak semmit sem kell allitani 🙂

            killall
            Felhasználó

              ugyeugye 🙂

              killall
              Felhasználó

                ctrl+alt+F7 a visszateres X-be…
                nemhiabamondom, hogy atlatszo menuk, kernelforditas, meg ilyen szarsagok helyett inkabb linux alapok.

                killall
                Felhasználó

                  mindent felkell telepiteni, amit a telepito felajanl. sztem a mesalibeket kihagytad. telepitsd ujra.

                  Hozzászólás: bízd a hackerre #1945661
                  killall
                  Felhasználó

                    mldonkey-n megtalalod (mint mindent)
                    mldonkey.net

                    Hozzászólás: bízd a hackerre #1945656
                    killall
                    Felhasználó

                      a hackers 2 is brillians 🙂
                      kis szepseghibaja, hogy a „fohos” egy olyan laptoprol „hackel”, amin win31 van ;]

                      Hozzászólás: kde-mplayer bug #1946590
                      killall
                      Felhasználó

                        tiszta sor, es ertheto 🙂
                        keress ra topicra (asszem kde bug megoldas a cime)
                        az uhu tenyleg tokeletes (ill. semmi sem tokeletes, de nagyon kozelit fele az uhu ;] )

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,511-2,520 / 3,638