killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,521-2,530 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kde-mplayer bug #1946587
    killall
    Felhasználó

      egyebkent sztem linuxban nemkene kattintgatni..
      tehat megnyitod az mplayer-t es a menubol elohivod a lejatszando file-t
      bar ezis relative kattintgatas 🙂

      Hozzászólás: kde-mplayer bug #1946584
      killall
      Felhasználó

        allitolag megoldodott, volt mar egy ilyen topic itt..

        szubjektiv velemeny: ne hasznalj kde-t 🙂

        Hozzászólás: Java fordító és futtató #1926841
        killall
        Felhasználó

          az uhu DPKG alapu, nempedig RPM alapu.

          Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945527
          killall
          Felhasználó

            Az elsõ dal címe ‘ a tökörúgott flamelõ’ lesz!
            Csak még nincs szövege! 😆  😆  😆  😆  😆

            kiraly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

            KILLALL!

            Hozzászólás: másik disztrib felrakása #1946077
            killall
            Felhasználó

              Aszt nem írtad, hogy mellé, vagy helyette tennéd fel.
              Ha mellé teszed, akkor üres partíció kell a vinyón.
              Ha helyette teszed fel, akkor  
              – elõre semmit nem kell csinálni
              – elindítod a telepítést
              – partícionáláskor kiválasztod az a partíciót, ahova tennéd.

              Hozzászólás: furcsa hibaüzenet… #1946374
              killall
              Felhasználó

                velemeny: mintmar annyiszor mondtam: TEDD VISSZA AZ EREDETI KERNELT

                Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946269
                killall
                Felhasználó

                  inkabb linux alapok, mint atlatszo hatter..
                  en ezt ajanlom neked xcut.

                  Hozzászólás: eltünedezik a kernel-source egy része #1946117
                  killall
                  Felhasználó

                    eleg erdekes…
                    esetleg ha a hagyomanyos modon probalnad? (sztem probald ki ugy)
                    vagy talan egy make oldconfig…
                    de hogy eltunjenek fileok es konyvtarak.. ilyenrol meg nemhallottam 🙂
                    (fellow mester majd tuti mond vmi okosat)

                    Hozzászólás: RCD fájl megnyitása #1946132
                    killall
                    Felhasználó

                      mcedit? 🙂

                      Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945756
                      killall
                      Felhasználó

                        nekem 3evesen mar volt zx81-em, bibii 🙂
                        apam irt is ra egy programot basicben karacsonyra 🙂
                        (a karacsonyfan villogtak a gyertyak, es azt mondta a program, hogy: ka-ra-csony-fa 🙂 )

                        (a mai napig megvan egyebkent a gep a polcon 🙂 )

                        junoszt feketefeher tv-vel maga volt a technikai csoda 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,521-2,530 / 3,638