Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
egyebkent sztem linuxban nemkene kattintgatni..
tehat megnyitod az mplayer-t es a menubol elohivod a lejatszando file-t
bar ezis relative kattintgatas 🙂allitolag megoldodott, volt mar egy ilyen topic itt..
szubjektiv velemeny: ne hasznalj kde-t 🙂
az uhu DPKG alapu, nempedig RPM alapu.
Az elsõ dal címe ‘ a tökörúgott flamelõ’ lesz!
Csak még nincs szövege! 😆 😆 😆 😆 😆kiraly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
KILLALL!
Aszt nem írtad, hogy mellé, vagy helyette tennéd fel.
Ha mellé teszed, akkor üres partíció kell a vinyón.
Ha helyette teszed fel, akkor
– elõre semmit nem kell csinálni
– elindítod a telepítést
– partícionáláskor kiválasztod az a partíciót, ahova tennéd.velemeny: mintmar annyiszor mondtam: TEDD VISSZA AZ EREDETI KERNELT
inkabb linux alapok, mint atlatszo hatter..
en ezt ajanlom neked xcut.eleg erdekes…
esetleg ha a hagyomanyos modon probalnad? (sztem probald ki ugy)
vagy talan egy make oldconfig…
de hogy eltunjenek fileok es konyvtarak.. ilyenrol meg nemhallottam 🙂
(fellow mester majd tuti mond vmi okosat)mcedit? 🙂
nekem 3evesen mar volt zx81-em, bibii 🙂
apam irt is ra egy programot basicben karacsonyra 🙂
(a karacsonyfan villogtak a gyertyak, es azt mondta a program, hogy: ka-ra-csony-fa 🙂 )(a mai napig megvan egyebkent a gep a polcon 🙂 )
junoszt feketefeher tv-vel maga volt a technikai csoda 🙂
-
SzerzőBejegyzés