Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ez a pingvin blues, jee jee 🙂
Szervusztok!
Tudja valaki, hogy miért nem tudok feltenni egy Windowsos programot – pl.: SolidEdge vagy AutoCAD – a wine-nal?
lol
akkor mar egy szologitaros is van 🙂 (szereny szemelyem)
basszusgitarosok jelentkezzenek!!!!
ok, köszi a tanácsot 🙂
nem 2.6-om van (próbáltam feltenni, de nem ment 🙂 ), az alap 2.4.24-7 kernelt használom. bár elméletileg az SCSI-nek ehhez semmi köze, bekavarhat, hogy van egy SATA-s vinyó a gépemen.az uhu 1.1 eredeti kernele egy nagy kaki..
viszont azota kijott egy frissites hozza, amivel mar egeszen cool lett.apt-get update
apt-get upgrade
rebootigy kevesebbett fogsz fagyni. (mondjuk nekem meg sosem fagyott le linux a kezem alatt, a kde viszont nehanyszor igen. ezert hasznalok xfce-t 🙂 )
//off
mennyi zenesz 🙂
csinaljunk linuxforum band-et 🙂 🙂//off
van egy dunlop slide-om, de csak neha hasznalom 🙂
reisz: gratulalok, hogy mar 41 hozzaszolast osszeflame-eltel.
tobbiek: ne ebbe a flame topicba irjatok, hanem segitsetek azoknak, akik IGAZI linuxosok.
az ilyen kis alsobbrendu flamerrel meg ne foglalkozzatok.(persze ez csak az en velemenyem)
HiYa!!!
az a pirosas kep az alairasodban….
netan muveled is a dolgot? 😉
almaim alma:] (strat)
porosodik itt mogottem egy Samick LS 11 -es, de kb mar egy eve nem nyultam hozza:[ annak legalabb a kulseje strat;]
bocs az off -ert:]//off
jaja, muvelem:)
fender-manias vagyok: van egy telecasterem, egy fender western gitarom es ket fender erositom is:)
samickem nekemis volt 8 eve, de 5 eve raalltam a helyes utra 🙂reisz: gratulalok, hogy mar 41 hozzaszolast osszeflame-eltel.
tobbiek: ne ebbe a flame topicba irjatok, hanem segitsetek azoknak, akik IGAZI linuxosok.
az ilyen kis alsobbrendu flamerrel meg ne foglalkozzatok.(persze ez csak az en velemenyem)
nalatod, milyen ugyes vagy 🙂
lastninja rulz:) nomeg a wings of fury, im1, north and south, save new york stb 🙂
regiszepidok 🙂 -
SzerzőBejegyzés