killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,531-2,540 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945523
    killall
    Felhasználó

      ez a pingvin blues, jee jee 🙂

      Hozzászólás: Wine vagy winex #1930222
      killall
      Felhasználó

        Szervusztok!

        Tudja valaki, hogy miért nem tudok feltenni egy Windowsos programot – pl.: SolidEdge vagy AutoCAD – a wine-nal?

        Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945520
        killall
        Felhasználó

          lol

          akkor mar egy szologitaros is van 🙂 (szereny szemelyem)

          basszusgitarosok jelentkezzenek!!!!

          Hozzászólás: fagyások #1945810
          killall
          Felhasználó

            ok, köszi a tanácsot 🙂
            nem 2.6-om van (próbáltam feltenni, de nem ment 🙂 ), az alap 2.4.24-7 kernelt használom. bár elméletileg az SCSI-nek ehhez semmi köze, bekavarhat, hogy van egy SATA-s vinyó a gépemen.

            az uhu 1.1 eredeti kernele egy nagy kaki..
            viszont azota kijott egy frissites hozza, amivel mar egeszen cool lett.

            apt-get update
            apt-get upgrade
            reboot

            igy kevesebbett fogsz fagyni. (mondjuk nekem meg sosem fagyott le linux a kezem alatt, a kde viszont nehanyszor igen. ezert hasznalok xfce-t 🙂 )

            Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945516
            killall
            Felhasználó

              //off

              mennyi zenesz 🙂
              csinaljunk linuxforum band-et 🙂 🙂

              Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945513
              killall
              Felhasználó

                //off

                van egy dunlop slide-om, de csak neha hasznalom 🙂

                Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945511
                killall
                Felhasználó

                  reisz: gratulalok, hogy mar 41 hozzaszolast osszeflame-eltel.

                  tobbiek: ne ebbe a flame topicba irjatok, hanem segitsetek azoknak, akik IGAZI linuxosok.
                  az ilyen kis alsobbrendu flamerrel meg ne foglalkozzatok.

                  (persze ez csak az en velemenyem)

                  HiYa!!!
                  az a pirosas kep az alairasodban….
                  netan muveled is a dolgot? 😉
                  almaim alma:] (strat)
                  porosodik itt mogottem egy Samick LS 11 -es, de kb mar egy eve nem nyultam hozza:[ annak legalabb a kulseje strat;]
                  bocs az off -ert:]

                  //off

                  jaja, muvelem:)
                  fender-manias vagyok: van egy telecasterem, egy fender western gitarom es ket fender erositom is:)
                  samickem nekemis volt 8 eve, de 5 eve raalltam a helyes utra 🙂

                  Hozzászólás: Ez már gáz Bakker! #1945504
                  killall
                  Felhasználó

                    reisz: gratulalok, hogy mar 41 hozzaszolast osszeflame-eltel.

                    tobbiek: ne ebbe a flame topicba irjatok, hanem segitsetek azoknak, akik IGAZI linuxosok.
                    az ilyen kis alsobbrendu flamerrel meg ne foglalkozzatok.

                    (persze ez csak az en velemenyem)

                    Hozzászólás: aláírásba html??? #1943980
                    killall
                    Felhasználó

                      nalatod, milyen ugyes vagy 🙂

                      Hozzászólás: VICE – C64Emu #1945384
                      killall
                      Felhasználó

                        lastninja rulz:) nomeg a wings of fury, im1, north and south, save new york stb 🙂
                        regiszepidok 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,531-2,540 / 3,638