Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
semmi infot nem irtal, tehat necsodalkozz, hogy senki sem segit.
azert gondolom, hogy az a baj, hogy nemtudod kivenni a cd-t.
add ki az:fuser -k /dev/cdrom parancsot (ertelemszeruen a /dev/cdrom a te cdromod legyen).
ezekutan felfog szabadulni a cucc es kitudod venni a cd-t.egyebkent ha ilyen problemad van, akkor erdemes elotte konzolban kiadni a :
ps aux parancsot, es megnezni, hogy milyen program(ok) foglalhatja(k) le a cdromot.
ha megtalaltad azt, ami lefoglalja a cd-t, akkor:
killall program_neve (lehetoleg rootkent)
sok sikert.
„en meg a vmware-es win98amba is tettem autoprotectet, meg tuzfalat, mivel jobb felni… ”
😆 😆Wazz,mindig is tudtam,hogy beteg vagy. 😀
jaja.. mindenkit megfertozol 🙂
de nyugi, mar meggyogyultam ;]persze, hogy van megoldas, ezerszer leragott csont, keress ra.
probald meg konqueror nelkul 🙂
(es linuxban nem kattintgatunk)sztem is..
nekem pl az egyik javas chat elerese akadt percekig.nekem debian alatt volt ugyanez egy dist-upgrade utan.
nalam a billentyuzet tipusa atirodott a /etc/X11/XF86Config fileban.
nos, lehet, hogy nalad is vmi hasonlo helyzet all fent. elkepzelheto, hogy a kernel is upgrade-elodott, es nem hasznalja a 3d-drivert.
jolenne, ha leirnad pontosan a dolgokat, hogy mit csinaltal, mert igy sztem nemnagyon tud senki sem segiteni…
azert megprobalhatod a bejelentkezes utan a startx paranccsal elinditani az X feluletet, es ha nemindul, akkor masold be ide az outputot (hibauzeneteket).az elso reszt nemertem…
a masodik: tuti kihagytal vmi „fontos” dolgot a configbol (ppp/slip, ethernet, pppoe, tcp/ip, stb)
ezeket erdemes megegyszer atnezned..
a suse meg amugyis elegge kiszekusza, szoval nyilvan ittlehet a baj.csak ugyesen 🙂
a cd (hologram) mar fejlettebb a magnesszalagnal (floppy) 🙂
terj at ra ;]deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/blaci/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/boogie/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/bosi/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/btami/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/csaba/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/daniferi/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/glindorph/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/ironiq/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/janu/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/janusz/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/kempi/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/leslie/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/nevergone/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/ntomasz/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/oregon/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/pasic/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/saga/ ./
deb http://ubk.uhulinux.hu/1.1/stap/ ./ezeket nyomd bele a /etc/apt/sources.list fileba.
utana apt-get update
majd apt-get upgrade
aztan apt-get install amit akarsz_nemtommianeveezeket _magadtol_ kene tudnod…
remelem ezekutan nem fogod elfelejteni.
pedig muszajleszel magadtol megtanulni, kulonben nemer semmit az egesz..
hiddel, nem szivatasbol mondom, hanem tapasztalatbol. -
SzerzőBejegyzés