killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ezt már nem értem! #1944732
    killall
    Felhasználó

      qt-mt.pc nevu filera keress ra.
      ha nem a /usr/lib/pkgconfig konyvtarban van, akkor masold at oda.
      ezekutan fog menni.
      ha ottlenne, akkor apt-get remove qt, majd forrasbol forditsd le az egeszet (kb 3/4 nap, csak a make install 4 ora 🙂 ). ezekutan a forraskonyvtarban keletkezett qt-mt.pc nevu file-t masold at a /usr/lib/pkgconfig konyvtarba.
      ha unod a linuxot, akkor terj vissza winfoshoz, senki sem tart itt 🙂

      Hozzászólás: A legjobb ftp kliens #1944654
      killall
      Felhasználó

        ja ertem, neked belehuzos kell ;]

        akkor a d4x a te baratod, keress ra

        Hozzászólás: A legjobb ftp kliens #1944652
        killall
        Felhasználó

          gFTP a legjobb imho

          Hozzászólás: fstab nem módisítható???? #1944622
          killall
          Felhasználó

            ilyen automountos genyosag nincs redhatben?

            /etc/sysconfig/automount file van?

            ha igen, akkor azt torold ki, es megfog orzodni az fstab tartalma, viszont kezzel kell mountolnod a dolgokat (ami persze nemgaz, enis egybol kioltem uhubol az automountot)

            Hozzászólás: kéne kukac a klavimra. #1944543
            killall
            Felhasználó

              neijedj meg, nekemis volt ugyanilyen gondom, megpedig az uhu 1.1 installja utan.
              az elejen mukodott, aztan a KDE-t konfigolgattam es nemmukodott.
              probaltam minden wm alatt, sehol sem ment, viszont konzolban igen.
              gondolom neked ugyanez a problemad.
              mivel engem ez krv-ra idegesitett, igy ujrapakoltam az egeszet (5perc, mivel ugyis friss install volt). ha most lenne ugyanez a gond, mar szrban lennek.
              azota leszoktam a bzi kde-rol, az tonkreteszi a linuxot.
              nemsokat segitettem, de legalabb mostmar tudod, hogy nemcsak neked volt ilyen.

              🙂

              Hozzászólás: GRUB MBR #1944395
              killall
              Felhasználó

                vazzeg, miertnem azt csinalod, amit mondtam?

                Hozzászólás: A Wings3D telepítése az alapoktól #1944446
                killall
                Felhasználó

                  pontositok.

                  most neked a /usr/lib-be kell a .so (shared object) fileokat bemasolni.

                  Hozzászólás: A Wings3D telepítése az alapoktól #1944445
                  killall
                  Felhasználó

                    /usr/lib/pkgconfig konyvtarba kell bemasolnod a keletkezett .pc filet.

                    viszont igy sosem fogod ezeket megjegyezni…
                    enis magamtol jottem ra anno.

                    Hozzászólás: ISO mountolás 1 paranccsal???? #1943906
                    killall
                    Felhasználó

                      ajjajj, komoly gondok vannak az alapokkal 🙂

                      nezz bele nehany scriptbe, az elso sort nezd.

                      Hozzászólás: Fájlcserélõk linux alá. #1929978
                      killall
                      Felhasználó

                        limewire az fos.
                        hasznalj mldonkey-t, de ne az uj verziokat, mert azokkal mar semmire sem mesz.
                        2.5.0-t keress. ha talalsz, ugyesvagy 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,638