Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
qt-mt.pc nevu filera keress ra.
ha nem a /usr/lib/pkgconfig konyvtarban van, akkor masold at oda.
ezekutan fog menni.
ha ottlenne, akkor apt-get remove qt, majd forrasbol forditsd le az egeszet (kb 3/4 nap, csak a make install 4 ora 🙂 ). ezekutan a forraskonyvtarban keletkezett qt-mt.pc nevu file-t masold at a /usr/lib/pkgconfig konyvtarba.
ha unod a linuxot, akkor terj vissza winfoshoz, senki sem tart itt 🙂ja ertem, neked belehuzos kell ;]
akkor a d4x a te baratod, keress ra
gFTP a legjobb imho
ilyen automountos genyosag nincs redhatben?
/etc/sysconfig/automount file van?
ha igen, akkor azt torold ki, es megfog orzodni az fstab tartalma, viszont kezzel kell mountolnod a dolgokat (ami persze nemgaz, enis egybol kioltem uhubol az automountot)
neijedj meg, nekemis volt ugyanilyen gondom, megpedig az uhu 1.1 installja utan.
az elejen mukodott, aztan a KDE-t konfigolgattam es nemmukodott.
probaltam minden wm alatt, sehol sem ment, viszont konzolban igen.
gondolom neked ugyanez a problemad.
mivel engem ez krv-ra idegesitett, igy ujrapakoltam az egeszet (5perc, mivel ugyis friss install volt). ha most lenne ugyanez a gond, mar szrban lennek.
azota leszoktam a bzi kde-rol, az tonkreteszi a linuxot.
nemsokat segitettem, de legalabb mostmar tudod, hogy nemcsak neked volt ilyen.🙂
vazzeg, miertnem azt csinalod, amit mondtam?
pontositok.
most neked a /usr/lib-be kell a .so (shared object) fileokat bemasolni.
/usr/lib/pkgconfig konyvtarba kell bemasolnod a keletkezett .pc filet.
viszont igy sosem fogod ezeket megjegyezni…
enis magamtol jottem ra anno.ajjajj, komoly gondok vannak az alapokkal 🙂
nezz bele nehany scriptbe, az elso sort nezd.
limewire az fos.
hasznalj mldonkey-t, de ne az uj verziokat, mert azokkal mar semmire sem mesz.
2.5.0-t keress. ha talalsz, ugyesvagy 🙂 -
SzerzőBejegyzés